Černý stolek do obýváku Lambe

Černý stolek do obýváku Lambe –

Šířka 115 cm, hloubka 60 cm, výška 55 cm. Konferenční stolek s odkládací policí v černé matné barvě. Moderní provedení k rohové sedací soupravě. Skladem – připraven na cestu k vám domů.

Další vlastnosti: Rozkládání bez rozkládání. Barva černá. Úložný prostor s úložným prostorem. Výška 55 cm. Tvar obdélník. Šířka 115 cm. Hloubka 60 cm. Odkládací plocha pod deskou ano. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Materiál desky stolu lamino. Materiál nohou lamino. . . . . . . . .
Vynikající produkt lze nakoupit také tady na stránkách umístěný v rubrice konferenční stolky. Nyní můžete najít ještě podobné výrobky z naší sekce na pár kliknutí! Významný výrobce Dona shop představuje prvotřídní sortiment. A to ještě není vše! Exkluzivní produkt máte možnost koupit aktuálně tady a teď na našich stránkách v rubrice konferenční stolky. Nyní najdete akční produkty ve zmiňované rubrice za extra cenu! Naše nabídka je široká, máme v nabídce další kousky od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Moderní obývací sestava Rain - /

Moderní obývací sestava Rain – / – Obývací stěna v šířce 300 cm. Obývací sestava v dvoubarevném provedení bílá / dub lancelot. Složena z televizního stolku, knihovny a poličky. V nabídce také komoda ve stejném designu a barevném provedení. Obývací stěna je variabilní a lze z ní utvořit rohovou variantu.

Další vlastnosti: Typ přímé;rohové;sektorové. Materiál lamino. Barva bílá. Dekor dub lancelot. Šířka 300 cm. Hloubka 40,1 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Osvětlení bez osvětlení. Styl moderní. Rozměry stěny (VxŠxH) 188,5x300x40,1 cm. . . . . . . . . . . Hodně povedený výrobek Moderní obývací sestava Rain – jde sehnat právě teď tady a teď na našem webu umístěný v kategorii obývací stěny. Připravili jsme ještě jiné zboží z této oblíbené rubriky z pohodlí domova! Oblíbený dodavatel Dona shop pro své zákazníky nabízí kvalitní výrobky U nás vám nabízíme více, podívejte se taky na více kvalitních produktů od výrobce Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Velmi oblíbený výrobek Moderní obývací sestava Rain – / jde koupit rovněž tu v oblíbené kategorii obývací stěny. Nyní najdete ještě jiné produkty z této populární kategorie za příznivou cenu. To ale ovšem není vše, naše nabídka je široká. Máme v nabídce další kousky značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce Dona shop pro své zákazníky prodává špičkový sortiment. A to je teprve začátek!