Moderní obývací sestava Rain - /

Moderní obývací sestava Rain – / – Obývací stěna v šířce 300 cm. Obývací sestava v dvoubarevném provedení bílá / dub lancelot. Složena z televizního stolku, knihovny a poličky. V nabídce také komoda ve stejném designu a barevném provedení. Obývací stěna je variabilní a lze z ní utvořit rohovou variantu.

Další vlastnosti: Typ přímé;rohové;sektorové. Materiál lamino. Barva bílá. Dekor dub lancelot. Šířka 300 cm. Hloubka 40,1 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Osvětlení bez osvětlení. Styl moderní. Rozměry stěny (VxŠxH) 188,5x300x40,1 cm. . . . . . . . . . . Hodně povedený výrobek Moderní obývací sestava Rain – jde sehnat právě teď tady a teď na našem webu umístěný v kategorii obývací stěny. Připravili jsme ještě jiné zboží z této oblíbené rubriky z pohodlí domova! Oblíbený dodavatel Dona shop pro své zákazníky nabízí kvalitní výrobky U nás vám nabízíme více, podívejte se taky na více kvalitních produktů od výrobce Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Velmi oblíbený výrobek Moderní obývací sestava Rain – / jde koupit rovněž tu v oblíbené kategorii obývací stěny. Nyní najdete ještě jiné produkty z této populární kategorie za příznivou cenu. To ale ovšem není vše, naše nabídka je široká. Máme v nabídce další kousky značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce Dona shop pro své zákazníky prodává špičkový sortiment. A to je teprve začátek!