Čalouněná židle k jídelnímu stolu Sunny

Čalouněná židle k jídelnímu stolu Sunny – Výška 96 cm, šířka 50 cm, hloubka: 50 cm, výška sedu 49 cm, hloubka sedu 47 cm. Velký výběr barev potahů. Inspirována skandinávským stylem s lehkým retro nádechem. Vhodná jak do jídelny tak k toaletnímu stolku.

Další vlastnosti: Materiál kov. Barva bílá;černá;červená;fialová;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená;žlutá. Čalounění látka. Šířka 50 cm. Výška 96 cm. Hloubka 50 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl skandinávský. Područky bez područek. . . . . . . . . . . . Hodně oblíbený výrobek Čalouněná židle k jídelnímu stolu naleznete teď tady na našich stránkách zařazený v rubrice židle! Nyní pořídíte vyjímečné kousky z této známé sekce za výprodejovou cenu.
Tento velmi oblíbený produkt Čalouněná židle k jídelnímu jde koupit ještě tady a teď na našich stránkách v populární kategorii židle. Nyní pořídíte ještě jiné výrobky z naší rubriky jednoduše online! Možná hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více. U nás v nabídce najdete další produkty značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.