Křeslo Elody

Křeslo Elody –

Šířka 76 cm, hloubka 85 cm, výška 105 cm. Moderní křeslo s lehkým nádechem retro stylu. Oživeno o kovové nožičky v černé barvě. Na výběr v mnoha barevných provedeních. Odolná výplň s pěnou a pružinami.

Další vlastnosti: Typ klubové;televizní. Rozkládání bez rozkládání. Barva béžová;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Výška 105 cm. Šířka 76 cm. Hloubka 85 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní;skandinávský. . . . . . . . . .
Výjimečný a žádaný produkt lze získat mimo jiné tu na stránkách zařazený v sekci křesla! Nyní můžete koupit akční zboží ve zmíněné rubrice za outletovou cenu!
Tento unikátní produkt Křeslo Elody je k sehnání právě na našem webu zařazený v rubrice křesla! Nyní můžete najít parádní produkty ze zmíněné rubriky snadno online. To ale není vše, přichystali jsme toho pro vás více! U nás najdete další produkty od dodavatele Dona shop. Najdete je níže na této stránce.

Pohovka malá Larkin

Pohovka malá Larkin –

Šířka 218 cm, hloubka 90 cm, výška 105 cm. Spací plocha 125 x 194 cm. Stylová retro pohovka s možností rozložení pro příležitostné spaní. Vhodná ke křeslu a taburetu Larkin ve stejném designu. Výběr barvy čalounění i knoflíků.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;hnědá;modrá;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Výška 105 cm. Šířka 218 cm. Hloubka 90 cm. Počet míst trojmístné. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní;skandinávský. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. . . . . . . .
Oblíbený a akční výrobek Pohovka malá Larkin máte možnost pořídit také tady na našich stránkách v oblíbené sekci pohovky! Najděte si akční kusy z této populární kategorie za skvělou cenu. Známý výrobce Dona shop pro své zákazníky nabízí skvělé výrobky

Retro křeslo Larkin

Retro křeslo Larkin –

Šířka 76 cm, hloubka 85 cm, výška 105 cm. Stylové čalouněné křeslo v provedení ušák. Velký výběr barev čalounění. Součástí je malý oválný polštářek. Křeslo je na dřevěných nožkách v přírodním dekoru dub.

Další vlastnosti: Typ klubové;televizní. Rozkládání bez rozkládání. Barva béžová;hnědá;modrá;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Výška 105 cm. Šířka 76 cm. Hloubka 85 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní;skandinávský. . . . . . . . . . Designový produkt Retro křeslo Larkin máte možnost získat pohodlně tady na webu v populární kategorii křesla. Připravili jsme pro vás nové produkty ve zmíněné rubrice za internetové ceny! Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás další skvělé zboží od značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel Dona shop pro své zákazníky poskytuje skvělý sortiment Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!