Šedé relaxační křeslo látkové Dongy

Šedé relaxační křeslo látkové Dongy –

Výška 100 cm, šířka 55 cm. Křeslo pro zavěšení. Vhodné do zahrady i do interiéru. Součástí pohodlný polštář. Barva křesla je šedá. Dostupné skladem. Přírodní bavlněné šňůry spletené do copů.

Další vlastnosti: Materiál látka. Barva šedá. Výška 100 cm. Šířka 55 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Místnost zahrada. Stojan bez stojanu. . . . . . . . . . . . . .Zcela unikátní výrobek Šedé relaxační křeslo látkové Dongy seženete již dnes tu na našem webu umístěný v sekci závěsná křesla! Podívejte se na ještě jiné produkty z této populární rubriky za výhodnou cenu! Náš sortiment je široký, u nás totiž najdete více produktů od dodavatele Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Elegantní křeslo do kanceláře Club

Elegantní křeslo do kanceláře Club – Šířka 65 cm, hloubka 60 cm, výška 75 cm. Relaxační křeslo Club, potah z mikrovlákna nebo eko-kůže, nosnost 120 kg.

Další vlastnosti: Typ klubové. Rozkládání bez rozkládání. Barva bílá;černá;červená;fialová;hnědá;modrá;oranžová;růžová;se vzorem;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;koženka;látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Šířka 65 cm. Výška 75 cm. Hloubka 60 cm. Nožičky bez nožiček. Hloubka sedu 49 cm. Stav zboží při dodání ihned k použití. Styl moderní. . . . . . . . .
Kvalitní výrobek Elegantní křeslo do kanceláře jde nakoupit rovnou tady na našem webu v populární sekci křesla! Mrkněte na akční výrobky z této kategorie jednoduše online. Věhlasný výrobce Dona shop poskytuje vysoce kvalitní výrobky. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. Náš sortiment je široký, máme v nabídce však také více kvalitních produktů značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Lenoška chesterfield Bethy

Lenoška chesterfield Bethy – Šířka 190 cm, plocha na lenošení 190 x 74 cm. Stylové relaxační křeslo v provedení lenošky. Originální chesterfield styl, který působí velmi elegantně a honosně. Na výběr v mnoha pěkných barvách.

Další vlastnosti: Rozkládání bez rozkládání. Barva béžová;bílá;černá;hnědá;modrá;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Šířka 190 cm. Výška 93 cm. Hloubka 74 cm. Stav zboží při dodání v demontu. . . . . . . . . . . . . Unikátní a oblíbený kousek můžete koupit právě tu na našem webu v oblíbené rubrice pohovky. Nyní můžete získat zlevněné kousky z naší rubriky za mimořádně nízkou cenu!
Výjimečný a žádaný kus Lenoška chesterfield Bethy je k dispozici prostě tu v populární rubrice pohovky. Nyní můžete najít oblíbené produkty z této oblíbené sekce za skvělou cenu.