Policový regál  Dago bílý

Policový regál Dago bílý –

Šířka 90 cm, hloubka 25 cm, výška 110 cm. Bílý regál s univerzálním využitím. 6 polic, které můžete využít na boty, knihy, hračky i v komoře. Oblíbený kousek je skladem!

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Počet polic 6 polic. Výška 110 cm. Šířka 90 cm. Hloubka 25 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Využití na boty;na hračky;na knihy. . . . . . . . . . . Tento velmi oblíbený produkt Policový regál Dago bílý najdete také tady na webu zařazený v kategorii uncategorized! Nyní najdete akční zboží z naší sekce za parádní cenu. Možná ale hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více! Mrkněte také na další vybrané kousky od výrobce . Najdete je níže na této stránce.

Policový regál do dětského pokoje Revo

Policový regál do dětského pokoje Revo –

Šířka 50 cm, hloubka 40 cm, výška 193 cm. Bílý policový regál regál vybaven pěti poličkami. Regál je ideální na hračky, knihy a dekorace. Doplnit jej můžete i o další nábytek z kolekce Revo.

Další vlastnosti: Materiál lamino. Barva bílá. Počet polic 5 polic. Výška 193 cm. Lesk ne. Šířka 50 cm. Hloubka 40 cm. Stav zboží při dodání v demontu. . . . . . . . . . . . .
Vynikající výrobek Policový regál do dětského lze získat bezprostředně na stránkách v oblíbené rubrice dětský nábytek! Nyní pořídíte parádní výrobky ve zmiňované rubrice v bezva akci! Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce však také více kousků od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Policový regál Dago - bílý

Policový regál Dago – bílý –

Šířka 90 cm, hloubka 25 cm, výška 30 cm. Praktický policový regál vhodný na uskladnění obuvi, hraček nebo krabic s různými dokumenty. Moderní provedení v bílé barvě. K dispozici ihned na Dona-shop.cz.

Další vlastnosti: Materiál lamino. Barva bílá. Počet polic 2 police. Výška 30 cm. Dekor dub bílý monako. Šířka 90 cm. Hloubka 25 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Využití na boty. . . . . . . . . . .

Regálové police Dago

Regálové police Dago – Šířka 90 cm, hloubka 25 cm, výška 90 cm. Regál na boty, knihy, hračky i dekorace. Záleží jen na Vás k čemu tento šikovný kousek použijete. Velký výběr barevných variant.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá;černá;šedá. Počet polic 5 polic. Dekor bříza;buk;calvados;dub bílý monako;dub canyon;dub lancelot;dub rustikal;dub san marino;dub sonoma;dub tabák;olše;ořech ecco;ořech tmavý;wenge. Šířka 90 cm. Výška 90 cm. Hloubka 25 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Využití na boty;na hračky;na knihy. . . . . . . . . .
Tento výjimečný výrobek Regálové police Dago lze nakoupit také na stránkách umístěný v kategorii regály a poličky! Připravili jsme oblíbené kousky z naší rubriky za akční cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka Dona shop má na skladě kvalitní zboží Však to vidíte sami! Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce najdete další kvalitní produkty od značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Výjimečný a žádaný výrobek můžete sehnat právě nyní tady a teď na našem webu zařazený v sekci regály a poličky. Nyní můžete získat zlevněné výrobky z této oblíbené rubriky za rozumné peníze. Tato značka Dona shop vám představuje vysoce kvalitní produkty. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce. Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás také další produkty od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Regál do pokoje Dago

Regál do pokoje Dago – Šířka 90 cm, hloubka 25 cm, výška 130 cm. Praktický regál k ustavení ke stěně. Vhodný jak do předsíně na boty, tak do dětských pokojů na hračky.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá;černá;šedá. Počet polic 7 polic. Dekor bříza;buk;calvados;dub bílý monako;dub canyon;dub lancelot;dub rustikal;dub san marino;dub sonoma;dub tabák;olše;ořech ecco;ořech tmavý;wenge. Šířka 90 cm. Výška 130 cm. Hloubka 25 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Využití na boty;na hračky;na knihy. . . . . . . . . . Tento kvalitní a levný produkt Regál do pokoje Dago máte možnost dostat jednoduše na našem webu zařazený v kategorii regály a poličky! Vyberte si oblíbené zboží z této sekce za parádní cenu! To ovšem není vše, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás taky další skvělé zboží od výrobce Dona shop. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka Dona shop vyrábí top výrobky Nabídka platí do vyprodání zásob!