Policový regál  Dago bílý

Policový regál Dago bílý –

Šířka 90 cm, hloubka 25 cm, výška 110 cm. Bílý regál s univerzálním využitím. 6 polic, které můžete využít na boty, knihy, hračky i v komoře. Oblíbený kousek je skladem!

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Počet polic 6 polic. Výška 110 cm. Šířka 90 cm. Hloubka 25 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Využití na boty;na hračky;na knihy. . . . . . . . . . . Tento velmi oblíbený produkt Policový regál Dago bílý najdete také tady na webu zařazený v kategorii uncategorized! Nyní najdete akční zboží z naší sekce za parádní cenu. Možná ale hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více! Mrkněte také na další vybrané kousky od výrobce . Najdete je níže na této stránce.

Regálové police Dago

Regálové police Dago – Šířka 90 cm, hloubka 25 cm, výška 90 cm. Regál na boty, knihy, hračky i dekorace. Záleží jen na Vás k čemu tento šikovný kousek použijete. Velký výběr barevných variant.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá;černá;šedá. Počet polic 5 polic. Dekor bříza;buk;calvados;dub bílý monako;dub canyon;dub lancelot;dub rustikal;dub san marino;dub sonoma;dub tabák;olše;ořech ecco;ořech tmavý;wenge. Šířka 90 cm. Výška 90 cm. Hloubka 25 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Využití na boty;na hračky;na knihy. . . . . . . . . .
Tento výjimečný výrobek Regálové police Dago lze nakoupit také na stránkách umístěný v kategorii regály a poličky! Připravili jsme oblíbené kousky z naší rubriky za akční cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka Dona shop má na skladě kvalitní zboží Však to vidíte sami! Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce najdete další kvalitní produkty od značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Výjimečný a žádaný výrobek můžete sehnat právě nyní tady a teď na našem webu zařazený v sekci regály a poličky. Nyní můžete získat zlevněné výrobky z této oblíbené rubriky za rozumné peníze. Tato značka Dona shop vám představuje vysoce kvalitní produkty. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce. Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás také další produkty od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Regál na boty Dago

Regál na boty Dago – Šířka 90 cm, hloubka 25 cm, výška 110 cm. Praktický regál k ustavení ke stěně. Vhodný také na knihy a do dětského pokoje.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá;černá;šedá. Počet polic 6 polic. Dekor bříza;buk;calvados;dub bílý monako;dub canyon;dub lancelot;dub rustikal;dub san marino;dub sonoma;dub tabák;olše;ořech ecco;ořech tmavý;wenge. Šířka 90 cm. Výška 110 cm. Hloubka 25 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Využití na boty;na hračky;na knihy. . . . . . . . . . Zajímavý výrobek Regál na boty Dago máte možnost najít rovněž tu na stránkách umístěný v rubrice regály a poličky. Podívejte se na ještě jiné produkty ve zmíněné sekci za outletovou cenu. To ale ovšem není všechno, náš sortiment je široký. Mrkněte také na více skvělých kousků značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Kvalitní a oblíbený výrobek Regál na boty Dago máte možnost získat teď tu na našich stránkách ve známé kategorii regály a poličky. Podívejte se na unikátní produkty ve zmíněné rubrice za akční cenu.

Úložný regál Hook

Úložný regál Hook – Šířka 60 cm, hloubka 25 cm, výška 128 cm. Praktický regál k ustavení ke stěně. Vhodný do předsíně na boty, ale i do dětské pokoje.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá;černá;šedá. Počet polic 7 polic. Dekor bříza;buk;calvados;dub bílý monako;dub canyon;dub lancelot;dub rustikal;dub san marino;dub sonoma;dub tabák;olše;ořech ecco;ořech tmavý;wenge. Šířka 60 cm. Výška 128 cm. Hloubka 25 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Využití na boty;na hračky;na knihy. . . . . . . . . .
Zajímavý produkt máte možnost najít lehce tu na našem webu v populární kategorii regály a poličky. Podívejte se na unikátní produkty ve zmiňované kategorii za výprodejovou cenu. Přední dodavatel Dona shop vyrábí vynikající výrobky To ale není vše, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce ovšem další prověřené kousky od značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Regál na boty Dago

Regál na boty Dago – Šířka 90 cm, hloubka 25 cm, výška 150 cm. Praktický regál k ustavení ke stěně. Univerzální využití do všech místností. 8 polic na uspořádání knih, bot, i oblečení. Velký výběr barevných dekorů.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá;černá;šedá. Počet polic 8 polic. Dekor bříza;buk;calvados;dub bílý monako;dub canyon;dub lancelot;dub rustikal;dub san marino;dub sonoma;dub tabák;olše;ořech ecco;ořech tmavý;wenge. Šířka 90 cm. Výška 150 cm. Hloubka 25 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Využití na boty;na hračky;na knihy. . . . . . . . . .Zajímavý výrobek získáte zrovna na našich stránkách umístěný v sekci regály a poličky. Nyní si můžete vybrat ještě další produkty z této oblíbené sekce za výborné peníze! Přední značka Dona shop prodává špičkové výrobky. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Regál do pokoje Dago

Regál do pokoje Dago – Šířka 90 cm, hloubka 25 cm, výška 130 cm. Praktický regál k ustavení ke stěně. Vhodný jak do předsíně na boty, tak do dětských pokojů na hračky.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá;černá;šedá. Počet polic 7 polic. Dekor bříza;buk;calvados;dub bílý monako;dub canyon;dub lancelot;dub rustikal;dub san marino;dub sonoma;dub tabák;olše;ořech ecco;ořech tmavý;wenge. Šířka 90 cm. Výška 130 cm. Hloubka 25 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Využití na boty;na hračky;na knihy. . . . . . . . . . Tento kvalitní a levný produkt Regál do pokoje Dago máte možnost dostat jednoduše na našem webu zařazený v kategorii regály a poličky! Vyberte si oblíbené zboží z této sekce za parádní cenu! To ovšem není vše, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás taky další skvělé zboží od výrobce Dona shop. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka Dona shop vyrábí top výrobky Nabídka platí do vyprodání zásob!

Úzký regál Hook

Úzký regál Hook – Šířka 60 cm, hloubka 25 cm, výška 48 cm. Praktický regál k ustavení ke stěně. Vhodný na boty, květiny, knížky, fotografie a další výstavní kousky. Výběr z mnoha barevných variant.
 

Další vlastnosti: Materiál lamino. Barva bílá;černá;šedá. Počet polic 3 police. Dekor bříza;buk;calvados;dub bílý monako;dub canyon;dub lancelot;dub rustikal;dub san marino;dub sonoma;dub tabák;olše;ořech ecco;ořech tmavý;wenge. Šířka 60 cm. Výška 48 cm. Hloubka 25 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Využití na boty;na hračky;na knihy. . . . . . . . . . . Tento zlevněný produkt pořídíte právě teď na stránkách ve známé sekci regály a poličky! Nyní získáte ještě jiné produkty z naší kategorie za výhodné peníze. Tento vyjímečný výrobce Dona shop vám může poskytnout prvotřídní produkty. To však není všechno, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce další vybrané kousky značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Tento neodolatelný produkt Úzký regál Hook je k dispozici přímo tady na našem webu ve známé rubrice regály a poličky. Nyní pořídíte akční zboží z naší rubriky za výhodnou cenu! Tento vyjímečný výrobce Dona shop vám může poskytnout top výrobky. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce také více kousků značky Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.