Prostorná postel 180x200 cm Rail

Prostorná postel 180×200 cm Rail – Plocha na spaní 180 x 200 cm. Prostorná postel pro dva s úzkým rámem. Elegantní postel v celkovém čalounění. Na výběr z několika barevných látek. Součástí rošt s výběrem mezi dřevěným a kovovým rámem.  

Další vlastnosti: Rozkládání bez rozkládání. Barva bílá;modrá;růžová;šedá;zelená. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 213 cm. Šířka 188 cm. Výška 90 cm. Rošt s roštem. Rozměry 180 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Typ klasické;manželské. Materiál čalounění. . . . . . Tento diskontní produkt Prostorná postel 180×200 cm jde získat teď u nás umístěný v rubrice postele. Nyní najdete ještě jiné kousky ve zmíněné rubrice v akci! Náš sortiment je ale široký, mrkněte na více kousků od značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Oblíbený produkt Prostorná postel 180×200 cm dostanete mimo jiné na našich stránkách v oblíbené kategorii postele. Nyní najdete zcela nové produkty ze zmíněné sekce v akci! Věhlasný výrobce Dona shop vám může nabídnout skvělý sortiment. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Dvoulůžková postel 180x200 cm Missi

Dvoulůžková postel 180×200 cm Missi – Plocha na spaní 180 x 200 cm. Postel se zúženým rámem a se stylovým vysokým čelem. Pod zvedacím roštem je velký úložný prostor na lůžkoviny. Výběr z atraktivních barevných variant.

Další vlastnosti: Rozkládání bez rozkládání. Barva bílá;červená;modrá;šedá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 213 cm. Šířka 188 cm. Výška 90 cm. Rošt s roštem. Rozměry 180 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Typ klasické;manželské. Materiál čalounění. . . . . . Velmi žádaný kus jde koupit právě zde tady na našem webu v populární sekci postele! Pořiďte si unikátní produkty z této populární kategorie za výhodné peníze. Tento vyjímečný výrobce Dona shop vám nabízí velmi kvalitní produkty. Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní zboží od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Velmi oblíbený výrobek Dvoulůžková postel 180×200 cm lze zakoupit v pohodě na našich stránkách v populární rubrice postele! Nyní pořídíte vyjímečné produkty z této oblíbené rubriky za nejnižší cenu! Populární dodavatel Dona shop vás obohatí o kvalitní výrobky A tady je důkaz! Máme toho více, mrkněte na další skvělé zboží od výrobce Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Prostorná postel 180x200 cm Vien

Prostorná postel 180×200 cm Vien – Plocha na spaní 180 x 200 cm. Postel s vysokým čelem s designovým prošíváním. Čalouněná postel slim s možností výběru z několika potahových látek. Součástí postele rošt s dřevěným či kovovým rámem, i úložný prostor.

Další vlastnosti: Rozkládání bez rozkládání. Barva béžová;bílá;modrá;zelená. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 213 cm. Šířka 188 cm. Výška 90 cm. Rošt s roštem. Rozměry 180 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Typ klasické;manželské. Materiál čalounění. . . . . . Tento kvalitní a žádaný produkt lze zakoupit právě nyní na webu v oblíbené sekci postele! Nyní najdete oblíbené zboží ze zmíněné rubriky v akci! Známý dodavatel Dona shop vás a vaše blízké obohatí o kvalitní sortiment.
Zcela unikátní produkt Prostorná postel 180×200 cm Vien máte možnost získat právě tady a teď na našem webu v populární sekci postele! Nyní můžete získat ještě ostatní výrobky ze zmíněné kategorie za akční cenu. Významná značka Dona shop vám představuje kvalitní výrobky.

Postel s prošíváním 180x200 cm Betty

Postel s prošíváním 180×200 cm Betty – Plocha na spaní 180 x 200 cm. Čalouněná postel s vysokým prošívaným čelem. Postel s úzkým rámem s možností výběru z několika barevných provedení. Vysoké čelo, spousta prostoru, úložné místo i rošt za skvělou cenu. 

Další vlastnosti: Rozkládání bez rozkládání. Barva bílá;modrá;šedá;světle šedá;zelená. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 213 cm. Šířka 188 cm. Výška 90 cm. Rošt s roštem. Rozměry 180 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Typ klasické;manželské. Materiál čalounění. . . . . . Tento vynikající produkt lze sehnat ještě tu na našem webu v oblíbené rubrice postele! Nyní získáte podobné zboží z této kategorie za super ceny! Máme toho více, podívejte se také na další produkty od značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce.

Postel pro dva Heda 180x200 cm

Postel pro dva Heda 180×200 cm – Plocha na spaní 180 x 200 cm. Čalouněná postel s celkovým prošíváním s možností výběru z různých barevných provedení. Prostorná postel včetně roštu s kovovým či dřevěným rámem. Včetně úložného prostoru.

 

Další vlastnosti: Rozkládání bez rozkládání. Barva modrá;růžová;šedá;světle hnědá;zelená. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Rošt s roštem. Rozměry 180 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Typ klasické;manželské. Materiál čalounění. . . . . . . . .Kvalitní a oblíbený kus Postel pro dva Heda 180×200 cm je dostupný bezprostředně tu na našich stránkách v oblíbené sekci postele. Nyní si můžete vybrat ještě jiné kusy ve zmíněné kategorii snadno online! To ovšem není všechno, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce ovšem více produktů od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Dona shop vám může nabídnout prvotřídní sortiment. Přesvědčte se.