Sestava do dětského pokoje Megal II

Sestava do dětského pokoje Megal II –

Dětská sestava vhodná pro holky i kluky. Součástí je psací stůl, komoda, šatní skříň a police. Ve dvojím provedení; bílá a dub sonoma/bílá. Do dětský a studentských pokojů. Sestavu lze libovolně rozmístit. 

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Dekor dub sonoma. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost dětský pokoj;kancelář;ložnice;předsíň. Rozměry stolu (VxŠxH) 76x110x50 cm. Rozměry šatní skříně (VxŠxH) 200x120x61 cm. Rozměry závěsné police (VxŠxH) 50x110x23 cm. Rozměry komody (VxŠxH) 93x80x40 cm. . . . . . . . . Tento neodolatelný výrobek seženete také tu na našem webu v populární kategorii dětské pokoje. Vyberte si ještě ostatní zboží ve zmíněné sekci za nejnižší cenu! To však není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Podívejte se také na další kvalitní kousky od výrobce Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Velmi prodávaný produkt Sestava do dětského pokoje Megal můžete sehnat snadno u nás ve známé rubrice dětské pokoje. Nyní můžete získat akční produkty z této rubriky za příznivou cenu. Populární výrobce Dona shop dlouhodobě nabízí kvalitní výrobky. To ale není vše, přichystali jsme toho pro vás více! U nás totiž najdete více skvělých produktů od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Vysoce kvalitní produkt Sestava do dětského pokoje Megal jde nakoupit přímo tady u nás umístěný v rubrice dětské pokoje! Podívejte se na nové produkty ze zmíněné rubriky v akci! V očích zákazníků populární značka Dona shop dlouhodobě prodává vysoce kvalitní výrobky Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více. U nás totiž najdete další zboží značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Psací stůl Cheln

Psací stůl Cheln –

Šířka 149 cm, hloubka 50 cm, výška 105 cm. Bytelný psací stůl do kanceláře či studentského pokoje s policemi a zásuvkou. Zhotoven v kombinaci bílé barvy a dezénu dub zlatý. Pečlivě zabalený čeká na cestu do nového domova.

Další vlastnosti: Typ přímý. Materiál lamino. Barva bílá. Výška 105 cm. Dekor dub zlatý. Šířka 149 cm. Hloubka 50 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Síla desky 16 mm. Styl moderní. . . . . . . . . . .
Výjimečný produkt jde koupit právě teď tu na našich stránkách v populární kategorii psací stoly. Připravili jsme podobné produkty ve zmiňované kategorii za nejnižší cenu!

Psací stůl Nismo šedý

Psací stůl Nismo šedý – Šířka 120 cm, výška 75 cm, hloubka 50 cm. Pracovní stůl menších rozměrů v designovém provedení. Pracovní deska a boky stolu v tmavé grafitově šedé barvě a originální šuplíky v kombinaci bílé barvy a dekoru dub artisan.

Další vlastnosti: Typ přímý. Materiál lamino. Barva šedá. Šířka 120 cm. Výška 75 cm. Hloubka 50 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Síla desky 16 mm. Styl minimalistický;moderní. Dekor dub artisan. . . . . . . . . . .Často hledaný produkt jde získat bez obtíží na stránkách v oblíbené kategorii psací stoly! Nyní můžete najít ještě ostatní produkty ve zmiňované kategorii snadno online! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce však také další prověřené zboží od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Pracovní stůl Sauki

Pracovní stůl Sauki – Šířka 120 cm, výška 78 cm, hloubka 60 cm. Psací stůl v krémovém provedení v kombinaci s dekorem zlatý dub s jednou skříňkou a zásuvkou. Skandinávský styl, který oživí každý pokoj.

Další vlastnosti: Typ přímý. Materiál lamino. Barva bílá. Dekor dub zlatý. Šířka 120 cm. Výška 78 cm. Hloubka 60 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Síla desky 16 mm;22 mm. Styl provence. . . . . . . . . . .
Velmi oblíbený kus Pracovní stůl Sauki lze nakoupit bezstarostně tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii psací stoly. Mrkněte na jiné produkty z této známé rubriky z pohodlí domova! Vysoce kvalitní kousek získáte bez obtíží na webu v rubrice psací stoly! Připravili jsme ještě jiné produkty ve zmiňované rubrice za zcela nejnižší cenu.

Psací stůl  Ofis

Psací stůl Ofis – Šířka 121,4 cm, výška 75,3 cm, hloubka 120 cm. Stůl do kanceláře s možností rohového ustanovení. Police a skříňka se šuplíkem na dokumenty a kancelářské potřeby. Přírodní dřevěný dekor dub sonoma skladem.

Další vlastnosti: Typ přímý;rohový. Materiál lamino. Výška 75,3 cm. Dekor dub sonoma. Šířka 121,4 cm. Hloubka 120 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Síla desky 16 mm. Styl moderní. . . . . . . . . . . . Tento zlevněný produkt Psací stůl Ofis je k sehnání právě teď na webu v populární kategorii psací stoly. Připravili jsme oblíbené zboží z naší sekce za výhodnou cenu! Oblíbená značka Dona shop vás obohatí o vysoce kvalitní sortiment A to je teprve začátek!
Tento kvalitní a levný výrobek Psací stůl Ofis můžete koupit mimo jiné tu umístěný v sekci psací stoly. Nyní koupíte podobné kusy z této známé rubriky jednoduše online! Tento vyjímečný výrobce Dona shop má na skladě špičkové výrobky. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí. To ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více! Podívejte se taky na další skvělé produkty od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Psací stůl Tamari /

Psací stůl Tamari / – Šířka 120 cm, výška 77 cm, hloubka 60 cm. Pracovní stůl třemi zásuvkami. Bytelné provedení v dekoru dřeva dub monastery s lesklými černými prvky.

Další vlastnosti: Typ přímý. Materiál lamino. Barva černá. Dekor dub monastery. Šířka 120 cm. Výška 77 cm. Hloubka 60 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Síla desky 16 mm. Styl industriální;moderní. . . . . . . . . . .
Super produkt Psací stůl Tamari / je k dostání v pohodě tady na webu zařazený v rubrice psací stoly. Nyní můžete koupit podobné produkty ve zmíněné sekci za extra cenu! Oblíbený dodavatel Dona shop dodává top zboží. Však to vidíte sami.
Tento levný produkt lze pořídit právě teď tady u nás v oblíbené kategorii psací stoly. Připravili jsme pro vás kvalitní zboží ze zmíněné sekce z pohodlí domova! U zákazníků oblíbený výrobce Dona shop vám představuje prvotřídní produkty. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.