Příruční  stolek Mafia

Příruční stolek Mafia –

Průměr 42 cm, výška 41 cm. Odkládací stolek s bílou kovovou konstrukcí a deskou v přírodním světlém dekoru. Lehký a snadno přenosný pomocník do každé místnosti. Pečlivě zabalený čeká na cestu do nového domova.

Další vlastnosti: Rozkládání bez rozkládání. Barva bílá. Úložný prostor s úložným prostorem. Výška 41 cm. Dekor dub světlý. Tvar kulatý. Šířka 42 cm. Hloubka 42 cm. Odkládací plocha pod deskou ne. Stav zboží při dodání v demontu. Místnost obývací pokoj. Materiál desky stolu lamino. Materiál nohou kov. . . . . . . . Výjimečný a žádaný kousek Příruční stolek Mafia máte možnost najít pohodlně tady a teď na našem webu zařazený v kategorii konferenční stolky. Máme pro vás akční produkty z této oblíbené kategorie snadno online! Tento vyjímečný výrobce Dona shop může nabídnout velmi kvalitní zboží. Levný kus lze koupit právě teď tady na našem webu umístěný v kategorii konferenční stolky! Nyní koupíte akční zboží z této oblíbené rubriky za super cenu. U zákazníků oblíbená značka Dona shop vám představuje kvalitní zboží Nakupujte, dokud je zboží sladem. To není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce také další prověřené produkty od dodavatele Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Příruční stolek  Wati

Příruční stolek Wati – Průměr: 51 cm, výška 57 cm. Odkládací stolek s jednou policí – lze využít jako kávový, konferenční i květinový stolek. Mnoho barev na výběr. Ideální do malých místností. 

Další vlastnosti: Rozkládání bez rozkládání. Barva bílá;černá;šedá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor bříza;buk;calvados;dub bílý monako;dub canyon;dub lancelot;dub rustikal;dub san marino;dub sonoma;dub tabák;olše;ořech ecco;ořech tmavý;wenge. Tvar kulatý. Šířka 51 cm. Výška 57 cm. Hloubka 51 cm. Odkládací plocha pod deskou ano. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Materiál desky stolu lamino. Materiál nohou lamino. . . . . . . .
Neodolatelný kus Příruční stolek Wati máte možnost sehnat jednoduše na našich stránkách v sekci konferenční stolky! Nyní si můžete vybrat akční produkty ze zmíněné kategorie za super ceny. Tento žádaný kousek Příruční stolek Wati je k dostání jednoduše tu na našem webu v sekci konferenční stolky. Připravili jsme pro vás zcela nové kusy ze zmíněné kategorie za rozumné peníze!