Provence prosklená vitrína Lirgen

Provence prosklená vitrína Lirgen – Šířka 100,2 cm, výška 126  cm, hloubka 34 cm. Prosklená vitrína v kombinaci bílé barvy a dekoru dub artisan. Tři police za prosklenými dvířky. Vitrína je určena k připevnění na komodu, čímž vytvoříte moderní příborník do kuchyně v provence stylu.

Další vlastnosti: Materiál lamino. Barva bílá. Počet dvířek 2 dvířka. Počet polic 3 police. Dekor dub artisan. Šířka 100,2 cm. Výška 126 cm. Hloubka 34 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní;provence;skandinávský. . . . . . . . . . .

Komoda do kuchyně Lirgen

Komoda do kuchyně Lirgen – Šířka 100,2 cm, hloubka 50 cm, výška 84 cm. Komoda, lze využít jako příborník v romantickém provence stylu. Tři šuplíky a jedny dvířka pro uschování například utěrek na nádobí a mycích prostředků. Možnost dokoupit nástavec v podobě vitríny na nádobí.

Další vlastnosti: Typ kombinované. Materiál lamino. Barva bílá. Počet dvířek 1 dvířka. Dekor dub artisan. Šířka 100,2 cm. Výška 84 cm. Hloubka 50 cm. Počet zásuvek 3 zásuvky. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní;provence;skandinávský. Místnost do kanceláře;do kuchyně;do obývacího pokoje. . . . . . . . . Výjimečný kousek Komoda do kuchyně Lirgen pořídíte bezprostředně tu na našem webu v populární kategorii skříně a komody. Nyní si můžete pořídit kvalitní produkty ve zmíněné sekci v bezva akci! U nás vám nabízíme více, máme v nabídce ovšem další prověřené produkty od značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Dona shop pro vás připravuje kvalitní zboží
Tento nejprodávanější kus Komoda do kuchyně Lirgen můžete najít bezprostředně tady a teď na našem webu zařazený v rubrice skříně a komody. Nyní koupíte zcela nové produkty ve zmíněné sekci za výborné peníze! Naše nabídka je široká, mrkněte také na další skvělé kousky od dodavatele Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Dona shop vás a vaše blízké obohatí o skvělé výrobky.

Prosklená vitrína Lirgen

Prosklená vitrína Lirgen – Šířka 100,2 cm, výška 126  cm, hloubka 34 cm. Prosklená vitrína s jemnými v provence stylu. Moderní kombinace bílé barvy a dekoru dub artisan. Tři police za prosklenými dvířky. Vitrína je určena k připevnění na komodu neboli příborník, díky čemu si tak můžete moderní kredenc do kuchyně.

Další vlastnosti: Materiál lamino. Barva bílá. Počet dvířek 2 dvířka. Počet polic 3 police. Dekor dub artisan. Šířka 100,2 cm. Výška 126 cm. Hloubka 34 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní;provence;skandinávský. . . . . . . . . . .Unikátní a oblíbený produkt Prosklená vitrína Lirgen dostanete právě tu na našem webu umístěný v sekci vitríny. Najděte si ostatní produkty z této sekce za super peníze.