Stůl na PC Ofis bílý/

Stůl na PC Ofis bílý/ –

Šířka 121,4 cm, výška 75,3 cm, hloubka 120 cm. Kancelářský stůl s možností rohového i přímého ustanovení. Velká pracovní plocha a dostatek úložného prostoru. Světlá kombinace bílé barvy a dekoru dub sonoma skladem.

Další vlastnosti: Typ rohový. Materiál lamino. Barva bílá. Výška 75,3 cm. Dekor dub sonoma. Šířka 121,4 cm. Hloubka 120 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Síla desky 16 mm. Styl moderní. . . . . . . . . . .
Unikátní a oblíbený kus Stůl na PC Ofis bílý/ lze pořídit teď na našich stránkách v populární kategorii psací stoly! Nyní koupíte ještě jiné výrobky ve zmíněné rubrice za akční cenu! Tato značka Dona shop dodává vynikající výrobky A to ještě není vše.
Tento neodolatelný kus Stůl na PC Ofis seženete snadno na našich stránkách v populární sekci psací stoly! Nyní si můžete pořídit akční produkty z této populární kategorie za zcela nejnižší cenu! Přední značka Dona shop pro své zákazníky nabízí špičkový sortiment. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás také další kvalitní produkty značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.