Malá kuchyňská linka Goren

Malá kuchyňská linka Goren –

Šířka 270 cm. Kuchyňská linka v lesklém provedení. Výběr ze třech barevných variant. Součástí je skříňka na troubu, potraviny i šuplíková skříňka. Možnost dokoupit také pracovní desku v různých provedeních.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva béžová;bílá;šedá. Dolní / horní řada 270 / 100 cm. Šířka 270 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Osvětlení bez osvětlení. Styl moderní. Místnost kuchyně a jídelna. Povrch lesklé. . . . . . . . . . .
Exkluzivní produkt Malá kuchyňská linka Goren lze nakoupit rovnou tu umístěný v sekci kuchyně. Najděte si zcela nové zboží ze zmíněné rubriky za rozumné peníze! To není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Prozkoumejte u nás také další vybrané kousky od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Kuchyňská linka LOUSIE

Kuchyňská linka LOUSIE –

Šířka 260 cm. Elegantní kombinace přírodního dřevěného dekoru dřeva s matnou černou barvou. Dostatek úložného prostoru na nádobí a spotřebiče. Možné přikoupit pracovní desku v mnoha dekorech. Kovové černé úchytky, tiché dovírání skříněk a moderní zpracování. Univerzální otevírání dvířek.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva černá. Dekor dub artisan. Dolní / horní řada 260 / 260 cm. Šířka 260 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Osvětlení bez osvětlení. Styl moderní. Místnost kuchyně a jídelna. Povrch matné. . . . . . . . . .Zajímavý produkt Kuchyňská linka LOUSIE máte možnost nakoupit nyní na našich stránkách v populární kategorii kuchyně! Nyní koupíte ostatní produkty z této známé rubriky ve slevě. Tento velmi oblíbený kus lze nakoupit také tady na našich stránkách zařazený v rubrice kuchyně! Nyní najdete zlevněné produkty ve zmíněné rubrice za super peníze!

Tento diskontní produkt je dostupný jednoduše tady a teď na našich stránkách v populární kategorii kuchyně. Máme pro vás ještě podobné zboží z této sekce za báječnou cenu! To ale není vše, náš sortiment je široký. Máme v nabídce také další prověřené kousky od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce Dona shop vás a vaše blízké obohatí o špičkový sortiment Však to vidíte sami!

Sestava kuchyňské linky LOUSIE 260 CM

Sestava kuchyňské linky LOUSIE 260 CM –

Šířka 260 cm. Přímá kuchyňská linka ve svěží kombinaci černé matné barvy a dřevěného dekoru dub artisan. Vhodná jak do panelákové kuchyně, tak do menších kuchyní v rodinných domech. Spoustu úložného prostoru, skříňka na troubu i dřez. Možnost dokoupit pracovní desku.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva černá. Dekor dub artisan. Dolní / horní řada 260 / 260 cm. Šířka 260 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Osvětlení bez osvětlení. Styl moderní. Místnost kuchyně a jídelna. Povrch matné. . . . . . . . . .
Velmi žádaný kus naleznete zrovna tu na stránkách v populární rubrice kuchyně. Nyní můžete najít zlevněné produkty ve zmiňované kategorii za výborné peníze! To ale není všechno, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce ovšem více skvělých produktů značky Dona shop. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.
Hodně oblíbený produkt Sestava kuchyňské linky LOUSIE jde koupit lehce tu na našich stránkách v oblíbené kategorii kuchyně! Připravili jsme pro vás zlevněné produkty z této populární sekce za nejnižší cenu! Věhlasný dodavatel Dona shop vám představuje vynikající zboží. A to je teprve začátek.

Kuchyňská linka lesk Goren

Kuchyňská linka lesk Goren –

Šířka 310 cm. Přímá kuchyňská linka se spoustou úložného prostoru. Skříňky mají tiché dovírání a dojezdy šuplíků. Součástí je skříňka na dřez a troubu. Provedení v lesku ve třech barevných variantách. Možnost dokoupit také pracovní desku.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva béžová;bílá;šedá. Dolní / horní řada 310 / 110 cm. Šířka 310 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Osvětlení bez osvětlení. Styl moderní. Místnost kuchyně a jídelna. Povrch lesklé. . . . . . . . . . . Hodně prodávaný kus je k sehnání snadno tu na našem webu zařazený v sekci kuchyně. Získejte nové produkty ve zmiňované sekci za extra cenu! Ve slevě tento produkt získáte přímo tu zařazený v sekci kuchyně. Získejte parádní zboží z této známé kategorie za výborné peníze!
Velmi oblíbený produkt Kuchyňská linka lesk Goren dostanete ještě tady na webu v sekci kuchyně! Prozkoumejte zcela nové produkty z této známé sekce za báječnou cenu. Tato značka Dona shop má ve stále nabídkce top zboží.

Kuchyňská linka / LOUSIE

Kuchyňská linka / LOUSIE –

Šířka 180 cm. Elegantní kuchyňská sestava pro menší kuchyně. Provedení v dekoru dub artisan v kombinaci s matnou černou barvou. Nabízí možnost levostranného i pravostranného otevírání dvířek. Plynové písty pro zvedání dvířek, tiché dovírání i dojezdy šuplíků v ceně. Kuchyňská deska, spotřebiče a doplňky nejsou součástí. Pracovní desku lze dokoupit z naší nabídky.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva černá. Dekor dub artisan. Dolní / horní řada 180 / 180 cm. Šířka 180 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Osvětlení bez osvětlení. Styl moderní. Místnost kuchyně a jídelna. Povrch matné. . . . . . . . . . Tento velmi oblíbený produkt Kuchyňská linka / naleznete právě teď tady na našich stránkách v kategorii kuchyně. Nyní si můžete vybrat jiné výrobky z této kategorie v akci. Tento levný produkt Kuchyňská linka / máte možnost koupit bezstarostně tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice kuchyně. Nyní získáte zcela nové produkty z naší kategorie za výhodnou cenu. To ale není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce více produktů od značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento zlevněný produkt Kuchyňská linka / můžete získat zrovna tady na našem webu v oblíbené kategorii kuchyně! Připravili jsme pro vás akční produkty z této populární rubriky za parádní cenu! Náš sortiment je široký, máme v nabídce však také další prověřené kousky od dodavatele Dona shop. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Rovná kuchyňská linka LOUSIE

Rovná kuchyňská linka LOUSIE –

Šířka 315 cm. Kuchyňská linka v kombinaci černé barvy a přírodního dekoru dub artisan. Elegantní spojení, které vdechne ten správný šmrnc. Dostatek polic a úložného prostoru. Možné dokoupit pracovní desku.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva černá. Dekor dub artisan. Dolní / horní řada 315 / 315 cm. Šířka 315 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Osvětlení bez osvětlení. Styl moderní. Místnost kuchyně a jídelna. Povrch matné. . . . . . . . . .Tento žádaný kousek je dostupný rovnou na našich stránkách zařazený v kategorii kuchyně. Nyní si můžete pořídit ještě další produkty z této populární kategorie za skvělou cenu! Tato značka Dona shop vyrábí kvalitní zboží.

Oblíbený produkt Rovná kuchyňská linka LOUSIE máte možnost dostat také u nás v rubrice kuchyně! Pořiďte si kvalitní produkty z této populární kategorie za rozumné peníze.
Nejprodávanější výrobek je dostupný bez obtíží tu na našem webu ve známé rubrice kuchyně! Nyní získáte jiné produkty ve zmiňované rubrice ve výprodejové akci.

Bílá rohová kuchyňská linka Ankara 190x170 cm

Bílá rohová kuchyňská linka Ankara 190×170 cm –

Rozměr 190 x 170 cm. Oblíbená kuchyňská linka do rohové kuchyně v bílém provedení s šedou pracovní deskou. Dostatek úložného prostoru na všechny věci. Kuchyně je připravena na skladě k odeslání.

Další vlastnosti: Typ rohové. Materiál lamino. Barva bílá. Dolní / horní řada 300 / 344 cm. Šířka 190 x 170 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Osvětlení bez osvětlení. Styl moderní. Povrch matné. . . . . . . . . . . .
Kvalitní a žádaný produkt Bílá rohová kuchyňská linka Ankara 190×170 cm je dostupný aktuálně na webu umístěný v kategorii kuchyně! Podívejte se na kvalitní kusy ve zmiňované rubrice za rozumné peníze.
Vysoce kvalitní kousek Bílá rohová kuchyňská linka Ankara 190×170 cm můžete dostat právě zde tu na našem webu v oblíbené sekci kuchyně. Nyní si můžete vybrat ještě jiné produkty ve zmíněné rubrice jednoduše online. Náš sortiment je široký, u nás totiž najdete další skvělé produkty od značky Dona shop. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Dona shop pro vás vyrábí vynikající výrobky Nakupujte, dokud je zboží sladem. Unikátní produkt Bílá rohová kuchyňská linka Ankara 190×170 cm máte možnost koupit právě nyní tady u nás v oblíbené rubrice kuchyně. Vyhledejte si další výrobky z této známé kategorie za super peníze!

Kuchyňská pracovní deska síla

Kuchyňská pracovní deska síla , hloubka – Síla desky 28 mm, hloubka 90 cm. Pracovní deska na kuchyňskou linku v hloubce 90 cm. Na výběr ze dvou barevných variant. Cena je uvedena za běžný metr. Zvolit si můžete libovolnou délku pracovní desky, maximálně však v délce 4 metry.

Další vlastnosti: Materiál lamino. Barva béžová;bílá. Hloubka 90 cm. Stav zboží při dodání ihned k použití. Síla desky 28 mm. . . . . . . . . . . . . . . .
Kvalitní výrobek Kuchyňská pracovní deska síla , hloubka jde pořídit bez problémů tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii kuchyně. Najděte si oblíbené zboží z této oblíbené kategorie za výborné peníze! V očích zákazníků populární značka Dona shop svým zákazníkům nabízí vysoce kvalitní zboží.

Kuchyňská linka model THOR o šířce

Kuchyňská linka model THOR o šířce – Šířka 260 cm. Přímá kuchyňská linka kombinuje provedení dub latte s bílým dekorem. Disponuje 8 skříňkami. Možnost vlastního uspořádání skříněk. Součástí kuchyňské sestavy není pracovní deska. Desku si můžete přiobjednat, u nás naleznete výběr z několika barevných provedení.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Dekor dub latte. Dolní / horní řada 260 / 260 cm. Šířka 260 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Osvětlení bez osvětlení. Styl moderní. Povrch lesklé;matné. . . . . . . . . . . Hodně oblíbený produkt Kuchyňská linka model THOR můžete získat snadno tady na našem webu umístěný v kategorii kuchyňské linky. Vyhledejte si nové produkty z naší sekce za nejnižší cenu! Máme toho více, u nás najdete další prověřené zboží od výrobce Dona shop. Najdete je níže na této stránce. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Dona shop vyrábí špičkové výrobky

Malá kuchyňská linka bílá 180 cm HULK

Malá kuchyňská linka bílá 180 cm HULK – Šířka 180 cm. Přímá kuchyňská linka bílá, složená z pěti kuchyňských skříněk. Šířka horní řady 180 cm, spodní řady 120 cm bez kuchyňských spotřebičů. Dvířka a zásuvky se systémem tichého zavírání a kovovými úchytkami. Interiér kuchyňských skříněk je bílý. Součástí nabídky není pracovní deska, která je v délce 80 a 40 cm za příplatek.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá;šedá. Dolní / horní řada 120 / 180 cm. Šířka 240 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Osvětlení bez osvětlení. Styl moderní. Povrch lesklé. . . . . . . . . . . .Velmi prodávaný produkt Malá kuchyňská linka bílá 180 cm HULK pořídíte ještě na webu v kategorii kuchyňské linky. Nyní můžete získat parádní produkty z této známé kategorie za super peníze!
Super produkt Malá kuchyňská linka bílá máte možnost najít taky tu na webu umístěný v rubrice kuchyňské linky! Nyní najdete vyjímečné zboží ve zmíněné rubrice za skvělou cenu.

Přímá kuchyňská linka bílá HULK

Přímá kuchyňská linka bílá HULK – Šířka 240 cm. Přímá kuchyňská linka bílá obsahuje sedm samostatných kuchyňských skříněk. Šířka horní řady 240 cm, spodní řady 180 cm bez kuchyňských spotřebičů. Korpus skříněk je zhotoven v šedé barvě, dvířka bílá v lesku. Interiér kuchyňských skříněk je bílý, skříňky mají kovové úchytky. Součástí nabídky není pracovní deska, která je v délce 120 a 60 cm za příplatek.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá;šedá. Dolní / horní řada 180 / 240 cm. Šířka 240 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Osvětlení bez osvětlení. Styl moderní. Povrch lesklé. . . . . . . . . . . .
Diskontní výrobek Přímá kuchyňská linka bílá lze pořídit bezstarostně tu na webu zařazený v sekci kuchyně. Prozkoumejte zcela nové produkty ve zmiňované kategorii za super peníze. Známý výrobce Dona shop představuje vynikající sortiment Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce však také více skvělých kousků značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Přímá kuchyňská linka FALCON

Přímá kuchyňská linka FALCON – Šířka 260 cm. Přímá kuchyňská linka obsahuje osm samostatných kuchyňských skříněk. . Korpus i dvířka skříněk jsou zhotoveny v jednotném dekoru dub bordeaux. Interiér kuchyňských skříněk je bílý, skříňky mají plastové úchytky. Součástí nabídky není pracovní deska, kterou si však v délce 260 cm můžete přikoupit.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Dekor dub bordeaux. Dolní / horní řada 260 / 260 cm. Šířka 260 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Osvětlení bez osvětlení. Styl moderní. Povrch matné. . . . . . . . . . . . Super produkt Přímá kuchyňská linka FALCON můžete sehnat bez obtíží tady u nás v populární rubrice kuchyně! Nyní koupíte skvělé kousky z této oblíbené rubriky ve výprodejové akci! To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce další skvělé kousky značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Kuchyňská linka cappucino a MYSTIC

Kuchyňská linka cappucino a MYSTIC – Šířka 260 cm. Kuchyňská linka v dvoubarevné kombinaci – přírodní dekor dub artisan a barva cappucino ve vysokém lesku. Sestava se skládá z 10 skříněk. Interiér skříněk v bílé barvě, kovové úchytky. Součástí nabídky není pracovní deska, kterou si však můžete v délce 260 cm objednat za příplatek.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva hnědá. Dekor dub artisan. Dolní / horní řada 260 / 260 cm. Šířka 260 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Osvětlení bez osvětlení. Styl moderní. Povrch lesklé;matné. . . . . . . . . . .
Tento výjimečný výrobek Kuchyňská linka cappucino a MYSTIC máte možnost najít rovnou tu na našem webu ve známé rubrice kuchyňské linky. Podívejte se na zcela nové produkty z naší rubriky na pár kliknutí!

Kvalitní a žádaný produkt máte možnost najít prostě tu na webu v oblíbené rubrice kuchyňské linky. Připravili jsme skvělé zboží ze zmíněné sekce za super ceny! U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás taky další prověřené kousky od výrobce Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Kuchyňská linka  s dubem artisan MYSTIC

Kuchyňská linka s dubem artisan MYSTIC – Šířka 260 cm. Kuchyňská linka v dvoubarevné kombinaci – červená barva s leskem a přírodní dekor dub artisan. Sestava se skládá z 10 skříněk. Interiér skříněk v bílé barvě, kovové úchytky. Součástí nabídky není pracovní deska, kterou si však můžete v délce 260 cm objednat za příplatek.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva červená. Dekor dub artisan. Dolní / horní řada 260 / 260 cm. Šířka 260 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Osvětlení bez osvětlení. Styl moderní. Povrch lesklé;matné. . . . . . . . . . . Super produkt Kuchyňská linka s dubem artisan MYSTIC seženete mimo jiné tady u nás v rubrice kuchyně. Nyní pořídíte zlevněné zboží z této sekce za výborné peníze. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce také více skvělých produktů od výrobce Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kuchyňská linka rohová 260x160 cm / MYSTIC

Kuchyňská linka rohová 260×160 cm / MYSTIC – Šířka 260 x 160 cm. Kuchyně červená lesklá v kombinaci s dekorem dřeva dub artisan. Interiér skříněk v bílé barvě, kovové úchytky. Jednotlivé kuchyňské skříňky lze uspořádat dle vlastních požadavků. Součástí nabídky není pracovní deska, kterou si však můžete přiobjednat.

Další vlastnosti: Typ rohové. Materiál lamino. Barva červená. Dekor dub artisan. Dolní / horní řada 420/200 cm. Šířka 260 x 160 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Osvětlení bez osvětlení. Styl moderní. Povrch lesklé;matné. . . . . . . . . . . Výjimečný a žádaný výrobek lze zakoupit lehce tu na našich stránkách ve známé sekci kuchyňské linky! Připravili jsme pro vás kvalitní výrobky ve zmiňované kategorii snadno online! U nás vám nabídneme víc, mrkněte na další kvalitní zboží od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Unikátní kousek lze sehnat v pohodě tu zařazený v rubrice kuchyňské linky! Najděte si vyjímečné výrobky z této známé sekce za internetové ceny!

Červená kuchyňská linka rohová HULK

Červená kuchyňská linka rohová HULK – Šířka 190 x 170 cm. Kuchyně s šedým korpusem a červenými dvířky ve vysokém lesku. Interiér skříněk v bílé barvě, kovové úchytky. Dvířka se systémem tichého dorazu. Jednotlivé kuchyňské skříňky lze uspořádat dle vlastních požadavků. Součástí nabídky není pracovní deska, kterou si však můžete přiobjednat.

Další vlastnosti: Typ rohové. Materiál lamino. Barva červená;šedá. Dolní / horní řada 290 x 360 cm. Šířka 190 x 170 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Osvětlení bez osvětlení. Styl moderní. Povrch lesklé. . . . . . . . . . . .
Zcela unikátní produkt Červená kuchyňská linka rohová HULK lze pořídit právě zde u nás zařazený v sekci kuchyňské linky! Nyní si můžete vybrat vyjímečné produkty ve zmíněné sekci za mimořádně nízkou cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce také další prověřené produkty od výrobce Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě výrobek Červená kuchyňská linka rohová je k dispozici nyní tady na stránkách v oblíbené sekci kuchyňské linky! Najděte si ostatní produkty z naší sekce za nejlepší ceny! Významná značka Dona shop vám nabízí vysoce kvalitní sortiment

Červená rohová kuchyňská linka HULK

Červená rohová kuchyňská linka HULK – Šířka 260 x 270 cm. Prostorná kuchyně s šedým korpusem a červenými dvířky ve vysokém lesku. Interiér skříněk v bílé barvě, kovové úchytky. Dvířka se systémem tichého zavírání. Jednotlivé kuchyňské skříňky lze uspořádat dle vlastních požadavků. Součástí nabídky není pracovní deska, kterou si však můžete přiobjednat.

Další vlastnosti: Typ rohové. Materiál lamino. Barva červená;šedá. Dolní / horní řada 520/470 cm. Šířka 260 x 270 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Osvětlení bez osvětlení. Styl moderní. Povrch lesklé. . . . . . . . . . . .

Kuchyňská linka rovná v krémovém dekoru HULK

Kuchyňská linka rovná v krémovém dekoru HULK – Šířka 240 cm. Přímá kuchyňská linka krémová, složená ze sedmi kuchyňských skříněk. Šířka horní řady 240 cm, spodní řady 180 cm bez kuchyňských spotřebičů. Korpus skříněk v šedé barvě, dvířka krémové v lesku. Interiér kuchyňských skříněk je bílý, dvířka s kovovými úchytkami. Součástí nabídky není pracovní deska, která je v délce 120 a 60 cm za příplatek.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva béžová;šedá. Dolní / horní řada 180 / 240 cm. Šířka 240 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Osvětlení bez osvětlení. Styl moderní. Povrch lesklé. . . . . . . . . . . . Kvalitní a oblíbený produkt máte možnost pořídit rovněž tady u nás v oblíbené kategorii kuchyňské linky! Vyberte si unikátní výrobky ze zmíněné sekce za zcela nejnižší cenu. U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás také další skvělé produkty od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.
Tento kvalitní a žádaný produkt Kuchyňská linka rovná v krémovém dekoru HULK máte možnost koupit již dnes tu na našich stránkách v sekci kuchyňské linky! Mrkněte na skvělé zboží z této populární rubriky za akční cenu!

Krémová kuchyňská linka rohová HULK

Krémová kuchyňská linka rohová HULK – Šířka 190 x 170 cm. Kuchyně s matným šedým korpusem a krémovými dvířky ve vysokém lesku. Interiér skříněk v bílé barvě. Dvířka se systémem tichého dovírání a kovovými úchytkami. Jednotlivé kuchyňské skříňky lze uspořádat dle vlastních požadavků. Součástí nabídky není pracovní deska, kterou si však můžete přiobjednat.

Další vlastnosti: Typ rohové. Materiál lamino. Barva béžová;šedá. Dolní / horní řada 290/360 cm. Šířka 190 x 170 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Osvětlení bez osvětlení. Styl moderní. Povrch lesklé. . . . . . . . . . . .Tento levný produkt Krémová kuchyňská linka rohová je dostupný také na webu v kategorii kuchyně! Nyní najdete parádní zboží z této sekce za outletovou cenu. Přední značka Dona shop dlouhodobě vyrábí velmi kvalitní zboží Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás více kousků od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kuchyňská linka dekor FALCON

Kuchyňská linka dekor FALCON – Šířka 260 cm. Kuchyňská linka v přírodním dekoru dub bordeaux. Sestava se skládá z celkem 7 skříněk. Interiér skříněk v bílé barvě, plastové úchytky. Součástí nabídky není pracovní deska, kterou si můžete v délce 220 cm objednat za příplatek.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Dekor dub bordeaux. Dolní / horní řada 260 / 260 cm. Šířka 260 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Osvětlení bez osvětlení. Styl moderní. Povrch matné. . . . . . . . . . . .
Kvalitní a žádaný produkt můžete získat rovnou na našich stránkách v populární sekci kuchyňské linky! Mrkněte na akční produkty z této populární kategorie za výhodné peníze!

Originální kuchyňská linka rovná  MYSTIC

Originální kuchyňská linka rovná MYSTIC – Šířka 260 cm. Kuchyně v bílém lesku v kombinaci s dekorem dřeva dub artisan. Interiér skříněk v bílé barvě, kovové úchytky. Celková šířka kuchyně 260 cm. Jednotlivé kuchyňské skříňky jdou uspořádat podle vlastních požadavků. Součástí nabídky není pracovní deska, kterou si můžete v délce 260 cm přikoupit. Na výběr mnoho dekorů pracovních desek. Dřez, baterie a kuchyňské spotřebiče nejsou součástí nabídky.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Dekor dub artisan. Dolní / horní řada 260 / 260 cm. Šířka 260 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Osvětlení bez osvětlení. Styl moderní. Povrch lesklé;matné. . . . . . . . . . . Tento velmi žádaný produkt Originální kuchyňská linka rovná můžete koupit právě tu na webu v populární rubrice kuchyňské linky! Nyní si můžete pořídit skvělé produkty ve zmiňované rubrice za outletovou cenu! Značka Dona shop má na skladě skvělé výrobky. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce. Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás taky více kvalitních produktů značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Exkluzivní produkt Originální kuchyňská linka rovná MYSTIC máte možnost koupit také tady a teď na našem webu ve známé kategorii kuchyňské linky. Nyní si můžete koupit ostatní produkty ze zmíněné rubriky za akční cenu! Významný dodavatel Dona shop prodává prvotřídní sortiment. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme! Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás také další prověřené produkty od dodavatele Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Světle krémová kuchyňská linka MYSTIC

Světle krémová kuchyňská linka MYSTIC – Šířka 260 cm. Kuchyňská linka v kombinaci dvou barev – přírodního dekoru dub artisan a krémové barvy ve vysokém lesku. Sestava se skládá z 10 skříněk. Interiér skříněk v bílé barvě, kovové úchytky. Součástí nabídky není pracovní deska, kterou si můžete v délce 260 cm objednat za příplatek.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva béžová. Dekor dub artisan. Dolní / horní řada 260 / 260 cm. Šířka 260 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Osvětlení bez osvětlení. Styl moderní. Povrch lesklé;matné. . . . . . . . . . . Neodolatelný produkt můžete získat právě teď tady na našem webu umístěný v rubrice kuchyňské linky! Pořiďte si oblíbené produkty ve zmiňované sekci za výhodné peníze! To ale však není vše, u nás toho najdete mnohem více. Podívejte se taky na další zboží značky Dona shop. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel Dona shop dlouhodobě dodává špičkové výrobky. A to je teprve začátek.
Tento kvalitní produkt Světle krémová kuchyňská linka MYSTIC je k dostání rovnou tady u nás zařazený v rubrice kuchyňské linky. Nyní můžete koupit ostatní produkty ve zmiňované kategorii za nejnižší cenu. Oblíbený dodavatel Dona shop vám představuje špičkové výrobky.

Kuchyňská linka rovná ULTRON

Kuchyňská linka rovná ULTRON – Šířka 180 cm. Malá kuchyňská linka model Fury o šířce 180 cm. Korpus a interiér skříněk v bílé barvě, čela skříněk v přírodním dekoru Dub lefkas. Skříňky mají plastové úchytky. Sestava se skládá celkem z šesti skříněk – tři horní, tři spodní. Pracovní deska není součásti nabídky, stejně jako kuchyňské spotřebiče, dřez ani baterie. Pracovní desku v délce 180 cm lze však přikoupit.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Dekor dub lefkas. Dolní / horní řada 180 / 180 cm. Šířka 180 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Osvětlení bez osvětlení. Styl moderní. Povrch matné. . . . . . . . . . .
Tento neodolatelný produkt Kuchyňská linka rovná ULTRON můžete sehnat mimo jiné tu na našem webu v populární sekci kuchyňské linky! Získejte oblíbené produkty ve zmiňované kategorii z pohodlí domova! Tím ale však naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký! Máme v nabídce však také další skvělé kousky od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce Dona shop vám může nabídnout kvalitní zboží. Nabídka platí do vyprodání zásob. Velmi oblíbený produkt Kuchyňská linka rovná je k získání teď tu na stránkách ve známé kategorii kuchyňské linky. Nyní můžete koupit ještě podobné produkty z této známé sekce v akci. To ale není všechno, nebojte, máme toho více. Mrkněte na další zboží od značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kuchyňská linka široká SCARLET

Kuchyňská linka široká SCARLET – Šířka 180 cm. Malá kuchyňská linka o šířce 180 cm v barvě bordó. Kuchyňská linka složená z šesti skříněk, které můžete libovolně uspořádat. Skříňky mají plastové úchytky. Součástí není pracovní deska, kterou si můžete v délce 180 cm přikoupit. Součástí nabídky nejsou ani kuchyňské spotřebiče, dřez a baterie.

 

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva červená;šedá. Dolní / horní řada 180 / 180 cm. Šířka 180 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Osvětlení bez osvětlení. Styl moderní. Povrch matné. . . . . . . . . . . .
Akční produkt Kuchyňská linka široká SCARLET máte možnost najít teď u nás v oblíbené kategorii kuchyňské linky! Nyní si můžete pořídit zcela nové produkty ze zmíněné rubriky v akci. Mezi zákazníky oblíbená značka Dona shop poskytuje špičkový sortiment Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!
Kvalitní a levný produkt Kuchyňská linka široká SCARLET můžete koupit bez problémů tady na našem webu v oblíbené sekci kuchyňské linky. Nyní můžete najít podobné produkty ve zmiňované sekci ve výhodné akci. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc. U nás v nabídce najdete více skvělých produktů od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Nadčasová kuchyňská linka SCARLET

Nadčasová kuchyňská linka SCARLET – Šířka 260 cm. Rovná kuchyňská linka v délce 260 cm. Barevná kombinace bordó a hliníkové lišty. Kuchyňská linka je složená z osmi samostatných skříněk, které si můžete libovolně ustavit podle svých potřeb. Plastové úchytky. Součástí nabídky není pracovní deska. Pracovní desku v délce 260 cm nabízíme za příplatek v různých barvách. Součástí nabídky nejsou kuchyňské spotřebiče, dřez ani baterie.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva červená;šedá. Dolní / horní řada 260 / 260 cm. Šířka 260 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Osvětlení bez osvětlení. Styl moderní. Povrch matné. . . . . . . . . . . .
Nejprodávanější kus Nadčasová kuchyňská linka SCARLET máte možnost získat nyní tady a teď na našich stránkách ve známé rubrice kuchyňské linky! Nyní můžete najít ostatní produkty z této sekce za výhodnou cenu.
Akční a ve slevě produkt Nadčasová kuchyňská linka SCARLET máte možnost sehnat rovnou na webu umístěný v sekci kuchyňské linky! Získejte oblíbené výrobky z této populární rubriky za zcela nejnižší cenu. To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více. U nás v nabídce najdete další kousky od značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel Dona shop pro své zákazníky poskytuje prvotřídní produkty. Však to vidíte sami.

Kuchyňská linka rovná MAX

Kuchyňská linka rovná MAX – Šířka 260 cm. Kuchyně model Max o délce 260 cm. Zajímavá barevná kombinace díky dekoru buk iconic a bílé barvě. Kuchyňská linka se skládá z osmi skříněk, které mají bílý interiér a plastové úchytky. Kuchyně je dodávána bez pracovní desky, dřezu a baterie. Kuchyňská deska v délce 260 cm za příplatek.

 

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Dekor buk iconic. Dolní / horní řada 260 / 260 cm. Šířka 260 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Osvětlení bez osvětlení. Styl moderní. Povrch matné. . . . . . . . . . . Zcela unikátní produkt je k dispozici taky na našich stránkách ve známé sekci kuchyňské linky. Nyní můžete získat vyjímečné produkty z této oblíbené rubriky za extra cenu. Přední značka Dona shop poskytuje skvělé produkty Zlevněný produkt Kuchyňská linka rovná MAX jde pořídit zrovna tady na webu zařazený v kategorii kuchyňské linky. Nyní získáte podobné kousky z této populární kategorie ve slevě. U nás toho najdete mnohem více, mrkněte také na více kvalitních produktů značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Rohová kuchyně London 150 x 150 cm

Rohová kuchyně London 150 x 150 cm – Rozměry 150 x 150 cm. Rohová kuchyňská linka London. Barva dvířek v dekoru kaštan a korpusu v bílé barvě. Součástí pracovní deska v šířce jednotlivých skříněk. Dvě varianty úchytek a LED osvětlení za příplatek. 

Další vlastnosti: Typ rohové. Materiál lamino. Dekor kaštan. Dolní / horní řada 180/300 cm. Šířka 150×150 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Osvětlení s LED osvětlením za příplatek. Styl moderní. Povrch matné. . . . . . . . . . . .
Neodolatelný výrobek Rohová kuchyně London 150 naleznete nyní na webu v oblíbené rubrice kuchyně! Připravili jsme pro vás zlevněné zboží z této známé kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. Oblíbený výrobce Dona shop vyrábí vynikající produkty. Nakupujte výhoděn u nás.

Kuchyňská pracovní deska síla

Kuchyňská pracovní deska síla , hloubka – Síla desky 28 mm, hloubka 60 cm. Kvalitní pracovní deska na kuchyňskou linku. Na výběr ze šesti barevných variant. Zvolit si můžete libovolnou délku pracovní desky. Maximální délka je 4 metry. Uvedená cena pracovní desky je za běžný metr.

Další vlastnosti: Materiál lamino. Barva béžová;bílá;hnědá;šedá. Hloubka 60 cm. Stav zboží při dodání ihned k použití. Síla desky 28 mm. . . . . . . . . . . . . . . .Oblíbený kus Kuchyňská pracovní deska síla , je k dispozici aktuálně na našem webu v populární rubrice kuchyně. Vyhledejte si zlevněné kousky z této populární sekce v akci.

Bílá kuchyňská linka 250 x 240 x 180 cm PROVENCE /

Bílá kuchyňská linka 250 x 240 x 180 cm PROVENCE / – Rozměry 250 x 240 x 180 cm. Kuchyňská linka do U se skládá z 18 skříněk s kovovými úchytkami a dvou regálů s policemi. Bílé čelo a korpus v dekoru dub artisan. Součástí nabídky nejsou spotřebiče a pracovní deska. Tu lze spolu s dřezem a odpadkovým košem za příplatek přiobjednat. Sestavení skříněk lze nakombinovat podle Vašich představ.

Další vlastnosti: Typ do U. Materiál lamino. Barva bílá. Dekor dub artisan. Dolní / horní řada 670 / 470 cm. Šířka 670 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Osvětlení bez osvětlení. Styl moderní;provence. Povrch matné. . . . . . . . . . .
Tento levný produkt můžete sehnat nyní na webu umístěný v rubrice kuchyňské linky. Nyní můžete získat ještě jiné výrobky z této populární kategorie jednoduše online! U nás vám nabízíme více, máme v nabídce však také více skvělých produktů od značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Akční a ve slevě produkt Bílá kuchyňská linka 250 x 240 jde sehnat lehce tady u nás v oblíbené rubrice kuchyňské linky! Nyní pořídíte jiné produkty ze zmíněné kategorie za outletovou cenu! U nás nabízíme více, u nás v nabídce najdete další prověřené zboží od dodavatele Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Prostorná kuchyňská linka rohová šedo-bílá HULK

Prostorná kuchyňská linka rohová šedo-bílá HULK – Šířka 265 x 330 cm. Kuchyně s matným šedým korpusem. Interiér skříněk v bílé barvě. Dvířka lesklá bílá s kovovými úchytkami. Jednotlivé kuchyňské skříňky lze variabilně uspořádat dle vlastních požadavků. Součástí nabídky není pracovní deska, kterou si však můžete přiobjednat.

Další vlastnosti: Typ rohové. Materiál lamino. Barva bílá;šedá. Dolní / horní řada 585/595 cm. Šířka 265 x 330 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Osvětlení bez osvětlení. Styl moderní. Povrch lesklé. . . . . . . . . . . . Tento zlevněný kousek Prostorná kuchyňská linka rohová šedo-bílá jde získat právě teď tu na webu zařazený v kategorii kuchyňské linky! Nyní si můžete koupit oblíbené výrobky ze zmíněné kategorie za outletovou cenu!

Kvalitní a oblíbený produkt Prostorná kuchyňská linka rohová jde pořídit snadno tu na stránkách zařazený v kategorii kuchyňské linky! Najděte si unikátní zboží z této kategorie v bezva akci. Populární dodavatel Dona shop pro vás připravuje špičkový sortiment.

Malá rovná kuchyňská linka HULK

Malá rovná kuchyňská linka HULK – Šířka 240 cm. Červená, přímá kuchyňská linka složená ze sedmi kuchyňských skříněk. Šířka horní řady 240 cm, spodní řady 180 cm bez kuchyňských spotřebičů. Korpus skříněk v šedé barvě, dvířka červená v lesku. Interiér kuchyňských skříněk je bílý, skříňky mají kovové úchytky. Součástí nabídky není pracovní deska, která je v délce 120 a 60 cm za příplatek.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva červená;šedá. Dolní / horní řada 180 / 240 cm. Šířka 240 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Osvětlení bez osvětlení. Styl moderní. Povrch lesklé. . . . . . . . . . . .
Velmi žádaný produkt můžete nakoupit rovněž na našich stránkách v oblíbené kategorii kuchyňské linky. Získejte ještě jiné produkty ve zmíněné kategorii za zcela nejnižší cenu. Značka Dona shop pro své zákazníky nabízí top zboží. Možná ale hledáte něco jiného, máme toho více. U nás totiž najdete další prověřené zboží od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Zlevněný kus Malá rovná kuchyňská linka HULK můžete získat jednoduše tu na našem webu umístěný v kategorii kuchyňské linky! Nyní si můžete vybrat ještě podobné výrobky z této kategorie za super ceny. Oblíbený dodavatel Dona shop pro své zákazníky prodává top zboží Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Malá červená kuchyňská linka HULK

Malá červená kuchyňská linka HULK – Šířka 180 cm. Kuchyňská sestava se skládá z 6 skříněk. Barevná kombinace korpus šedý/dvířka červená lesklá. Kovové úchytky, interiér skříněk v bílé barvě. Bez pracovní desky. Pracovní deska v délce 180 cm za příplatek. 

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva červená;šedá. Dolní / horní řada 180 / 180 cm. Šířka 180 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Osvětlení bez osvětlení. Styl moderní. Povrch lesklé. . . . . . . . . . . .
Tento levný kousek Malá červená kuchyňská linka máte možnost koupit teď tady a teď na našich stránkách v populární kategorii kuchyňské linky. Připravili jsme nové zboží z této známé rubriky za extra cenu. To ale ovšem není všechno, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás taky další kvalitní zboží od značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Tento levný produkt Malá červená kuchyňská linka HULK lze zakoupit právě na stránkách ve známé kategorii kuchyňské linky. Nyní si můžete vybrat ostatní zboží z této oblíbené rubriky za internetové ceny.

Šedá kuchyňská linka HULK

Šedá kuchyňská linka HULK – Šířka 240 cm. Kuchyňská linka přímá s šedými dvířky ve vysokém lesku. Interiér skříněk v bílé barvě, kovové úchytky. Dvířka se systémem tichého zavírání. Jednotlivé kuchyňské skříňky lze uspořádat dle vlastních požadavků. Součástí nabídky není pracovní deska, kterou si však můžete přiobjednat. Na výběr mnoho dekorů pracovních desek.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva šedá. Dolní / horní řada 180 / 240 cm. Šířka 240 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Osvětlení bez osvětlení. Styl moderní. Povrch lesklé. . . . . . . . . . . . Diskontní produkt Šedá kuchyňská linka HULK je k získání snadno tu v rubrice kuchyňské linky! Získejte zlevněné výrobky ve zmíněné sekci na pár kliknutí! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Dona shop vám může poskytnout prvotřídní produkty. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká. U nás najdete více kvalitních produktů od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.
Akční produkt Šedá kuchyňská linka HULK máte možnost koupit zrovna tady a teď na našem webu ve známé rubrice kuchyňské linky! Máme pro vás akční produkty z této populární kategorie za parádní cenu! To není vše, u nás vám nabízíme více! U nás v nabídce najdete další skvělé zboží od výrobce Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel Dona shop vyrábí vysoce kvalitní produkty.

Rovná kuchyňská linka  HULK

Rovná kuchyňská linka HULK – Šířka 180 cm. Přímá kuchyně s dvířky v šedé barvě ve vysokém lesku a korpusem v matné šedé. Sestava se skládá z šesti skříněk, interiér skříněk v bílé barvě, kovové úchytky. Nabídka neobsahuje pracovní desku, kterou je potřeba přikoupit zvlášť.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva šedá. Dolní / horní řada 180 / 180 cm. Šířka 180 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Osvětlení bez osvětlení. Styl moderní. Povrch lesklé. . . . . . . . . . . . Tento diskontní produkt Rovná kuchyňská linka je k dostání přímo tady na našich stránkách ve známé kategorii kuchyňské linky! Připravili jsme pro vás ostatní produkty ze zmíněné rubriky za výprodejovou cenu. Přední výrobce Dona shop vám může poskytnout špičkové výrobky. To ale ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce také další produkty od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Levný produkt Rovná kuchyňská linka HULK máte možnost nakoupit přímo tady na našem webu v oblíbené rubrice kuchyňské linky! Nyní získáte parádní zboží ve zmiňované sekci za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní produkty od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Oblíbená značka Dona shop dlouhodobě poskytuje velmi kvalitní zboží Přesvědčte se.

Šedá rohová kuchyňská linka 190x170 cm HULK

Šedá rohová kuchyňská linka 190×170 cm HULK – Šířka 190×170 cm. Prostorná kuchyně s matným šedým korpusem a šedými dvířky ve vysokém lesku. Interiér skříněk v bílé barvě, kovové úchytky. Dvířka se systémem tichého zavírání. Jednotlivé kuchyňské skříňky lze uspořádat dle vlastních požadavků. Součástí nabídky není pracovní deska, kterou si však můžete přiobjednat.

Další vlastnosti: Typ rohové. Materiál lamino. Barva šedá. Dolní / horní řada 290 x 360 cm. Šířka 190 x 170 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Osvětlení bez osvětlení. Styl moderní. Povrch lesklé. . . . . . . . . . . .
Tento nejprodávanější produkt Šedá rohová kuchyňská linka je k dispozici ještě tady u nás v populární kategorii kuchyně! Prozkoumejte parádní produkty z této populární kategorie za extra cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce ovšem více kvalitních produktů značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce Dona shop má k dispozici skvělé produkty.

Krémová kuchyňská linka HULK

Krémová kuchyňská linka HULK – Šířka 180 cm. Kuchyňská sestava se skládá z 6 skříněk. Barevná kombinace korpus šedý / dvířka krémová lesklá. Kovové úchytky, interiér skříněk vyhotoven v bílé barvě, panty se systémem tichého zavírání. Bez pracovní desky. Pracovní deska v délce 180 cm za příplatek. 

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva béžová;šedá. Dolní / horní řada 180 / 180 cm. Šířka 180 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Osvětlení bez osvětlení. Styl moderní. Povrch lesklé. . . . . . . . . . . . Kvalitní produkt jde získat bezprostředně na našem webu umístěný v sekci kuchyňské linky! Mrkněte na unikátní výrobky z naší rubriky za výprodejovou cenu!

Rovná kuchyňská linka  ZERO

Rovná kuchyňská linka ZERO – Šířka 260 cm. Bílá kuchyňská linka v šířce 260 cm, bez pracovní desky, plastové úchytky. Interiér skříněk v bílé barvě. Sestava je složená z osmi samostatných skříněk, které si můžete umístit podle svých požadavků. Pracovní desku v délce 260 cm nabízíme za příplatek. Vybrat si ji můžete z široké nabídky barev. Součástí nabídky není dřez ani baterie.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Dolní / horní řada 260 / 260 cm. Šířka 260 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Osvětlení bez osvětlení. Styl moderní. Povrch matné. . . . . . . . . . . . Tento unikátní produkt Rovná kuchyňská linka ZERO je k dostání nyní na stránkách ve známé rubrice kuchyňské linky. Podívejte se na zlevněné výrobky z naší kategorie v akci! Mezi zákazníky oblíbená značka Dona shop vám poskytuje top produkty. Udělejte si radost! Hodně prodávaný produkt Rovná kuchyňská linka máte možnost najít v pohodě na našem webu v oblíbené rubrice kuchyňské linky! Mrkněte na ještě podobné produkty ve zmíněné rubrice ve výprodejové akci. Náš sortiment je široký, máme v nabídce však také další kvalitní kousky od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kuchyňská linka rovná VENOM

Kuchyňská linka rovná VENOM – Šířka 260 cm. Rovná kuchyně 260 cm v dekoru dřeva Akát. Korpus samostatných kuchyňských skříněk v šedé barvě. Úchytky v kombinaci hliník/plast. Interiér skříněk v bílé barvě. Sestava je složena ze sedmi skříněk, které si můžete libovolně uspořádat. Součástí nabídky není pracovní deska, která je dostupná v mnoha barvách za příplatek, stejně jako kuchyňský dřez a baterie.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Dekor akát. Dolní / horní řada 200 / 260 cm. Šířka 260 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Osvětlení bez osvětlení. Styl moderní. Povrch matné. . . . . . . . . . . . Tento neodolatelný produkt dostanete aktuálně na našem webu zařazený v sekci kuchyně! Mrkněte na ještě ostatní kusy z této populární kategorie za outletovou cenu! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Dona shop dlouhodobě dodává top sortiment. Vždyť to vidíte sami!

Trendy kuchyňská linka rohová MYSTIC

Trendy kuchyňská linka rohová MYSTIC – Šířka 260 x 160 cm. Kuchyně v bílém lesku v kombinaci s dekorem dřeva dub artisan. Interiér skříněk v bílé barvě, kovové úchytky. Jednotlivé kuchyňské skříňky jdou uspořádat podle vlastních požadavků. Součástí nabídky není pracovní deska, kterou si však můžete přiobjednat. Dřez, baterie a kuchyňské spotřebiče nejsou součástí nabídky.

Další vlastnosti: Typ rohové. Materiál lamino. Barva bílá. Dekor dub artisan. Dolní / horní řada 400/200 cm. Šířka 260 x 160 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Osvětlení bez osvětlení. Styl moderní. Povrch lesklé;matné. . . . . . . . . . .
Vynikající produkt Trendy kuchyňská linka rohová máte možnost najít mimo jiné tu na stránkách ve známé rubrice kuchyňské linky! Nyní můžete získat zcela nové kusy z této známé kategorie za mimořádně nízkou cenu. To ale není všechno, máme toho více. U nás totiž najdete další kousky od značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce Dona shop pro vás připravuje kvalitní produkty. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Kuchyňská linka lesklá VISION

Kuchyňská linka lesklá VISION – Šířka 260 cm. Kuchyňská linka bílá lesklá v kombinaci s dekorem dřeva dub lancelot. Celková šířka kuchyně je 260 cm. Kuchyně se skládá z osmi samostatných kuchyňských skříněk, součástí skříňka na dřez a vestavnou troubu. Interiér kuchyňských skříněk v bílé barvě, plastové úchytky. Součástí není pracovní deska, dřez ani baterie. Kuchyňskou pracovní desku si můžete v délce 260 cm objednat za příplatek.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Dekor dub lancelot. Dolní / horní řada 260 / 260 cm. Šířka 260 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Osvětlení bez osvětlení. Styl moderní;skandinávský. Povrch lesklé;matné. . . . . . . . . . .
Tento výjimečný produkt Kuchyňská linka lesklá VISION máte možnost najít právě nyní tu na stránkách v rubrice kuchyňské linky. Nyní si můžete pořídit ještě další zboží ve zmiňované sekci za výprodejovou cenu! U nás nabízíme více, podívejte se také na další kvalitní zboží od výrobce Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce Dona shop má velmi kvalitní sortiment Tento nejprodávanější výrobek Kuchyňská linka lesklá můžete koupit v pohodě tu na webu v oblíbené rubrice kuchyňské linky! Nyní najdete oblíbené kousky z této populární sekce za příznivou cenu. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, máme toho více! U nás v nabídce totiž najdete další zboží od výrobce Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.