Ratanový zahradní set Marllo

Ratanový zahradní set Marllo –

Zahradní set pro čtyři osoby. Celá sestava je vyrobena z umělého ratanu. Součástí jsou čalouněné podsedáky se snímatelnými potahy. Set se skládá ze dvou křesel, dvoumístné pohovky a stolku s deskou z tvrzeného skla.

Další vlastnosti: Materiál sklo;umělý ratan. Barva hnědá. Set křeslo;odkládací stolek;pohovka. Styl moderní. Místnost zahrada. Počet osob pro 4 osoby. Područky s područkami. . . . . . . . . . . . . .

Zahradní sedací souprava Astralex

Zahradní sedací souprava Astralex –

Zahradní set pro 4 osoby. Skládá se ze dvou křesel, dvoumístné pohovky a stolku. Celá sestava je vyrobena z polyratanu, který je velice odolný vůči měnícím se povětrnostním podmínkám (déšť, UV záření). Součástí jsou čalouněné podsedáky se snímatelnými potahy. 

Další vlastnosti: Materiál umělý ratan. Barva šedá. Set křeslo;odkládací stolek;pohovka. Styl moderní. Místnost zahrada. Počet osob pro 4 osoby. Područky s područkami. . . . . . . . . . . . . .

Sestava zahradního nábytku Nedra

Sestava zahradního nábytku Nedra –

Zahradní set pro čtyři osoby. Celá sestava je vyrobena v kombinaci kovu a umělého ratanu. Součástí jsou i čalouněné podsedáky se snímatelnými potahy. Set se skládá z křesla, pohovky, taburetu a odkládacího stolku.

Další vlastnosti: Materiál kov;sklo;umělý ratan. Barva černá;hnědá. Šířka stolu 60 cm. Hloubka stolu 60 cm. Výška stolu 33 cm. Šířka pohovky 178 cm. Hloubka pohovky 68 cm. Výška pohovky 64 cm. Hloubka křesla 68 cm. Výška křesla 64 cm. Šířka křesla 71 cm. Set křeslo;odkládací stolek;pohovka;taburet. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost zahrada. Počet osob pro 2 osoby. Područky s područkami. . . . Kvalitní a levný produkt Sestava zahradního nábytku Nedra můžete nakoupit mimo jiné tu na našich stránkách v oblíbené rubrice zahradní sestavy! Nyní koupíte nové výrobky z naší kategorie za akční cenu! Dodavatel Dona shop svým zákazníkům nabízí velmi kvalitní zboží
Vynikající produkt Sestava zahradního nábytku Nedra lze sehnat právě tady na webu ve známé sekci zahradní sestavy! Pořiďte si parádní produkty z této populární sekce za parádní cenu! Známá značka Dona shop vám nabízí kvalitní výrobky. Podívejte se sami.

Křeslo do obýváku Beau

Křeslo do obýváku Beau –

Šířka 101 cm, hloubka 76 cm, výška 76 cm. Pohodlné a stylové křeslo na kovových nožičkách. Ideální kombinace k pohovce Beau. Výběr z mnoha příjemných barev potahu.

Další vlastnosti: Typ klubové;televizní. Rozkládání bez rozkládání. Barva béžová;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Výška 76 cm. Šířka 101 cm. Hloubka 76 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní;skandinávský. . . . . . . . . .
Tento akční produkt máte možnost nakoupit jednoduše tu na webu umístěný v rubrice křesla! Najděte si nové zboží ve zmíněné rubrice za výhodné peníze. To není všechno, naše nabídka je široká. Podívejte se také na více kousků od výrobce Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.
Tento skvělý produkt Křeslo do obýváku Beau máte možnost nakoupit také tady na našich stránkách v oblíbené kategorii křesla! Připravili jsme akční produkty z této oblíbené sekce za akční cenu.

Rozkládací sedačka Giada

Rozkládací sedačka Giada –

Šířka 250 cm, hloubka 100 cm, výška 88 cm. Větší rozkládací pohovka vhodná pro příležitostné spaní dvou osob. S úložným prostorem na lůžkoviny. Součástí jsou 4 velké a 4 malé polštářky. Možnost výběru barvy potahu.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;černá;červená;hnědá;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Výška 88 cm. Šířka 250 cm. Hloubka 100 cm. Počet míst vícemístné. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. . . . . . . .Tento unikátní produkt Rozkládací sedačka Giada jde sehnat právě zde na webu zařazený v kategorii pohovky. Nyní získáte vyjímečné produkty ze zmíněné sekce snadno online. Tento nejprodávanější kousek Rozkládací sedačka Giada pořídíte taky u nás ve známé kategorii pohovky. Nyní najdete podobné produkty ve zmiňované kategorii za parádní cenu! Známá značka Dona shop svým zákazníkům dodává velmi kvalitní zboží Nové kousky každý den!

Křeslo do obývacího pokoje Armen

Křeslo do obývacího pokoje Armen – Šířka 107 cm, výška 86 cm, hloubka 92 cm. Pohodlné křeslo do obýváku či do čtecího koutku. Na dřevěných nožkách a v potahu dle výběru. Vhodné k pohovce či sedačce Armen.

Další vlastnosti: Typ televizní. Rozkládání bez rozkládání. Barva béžová;bílá;černá;červená;fialová;hnědá;oranžová;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Výška matrace 44 cm. Šířka 107 cm. Výška 86 cm. Hloubka 92 cm. Nožičky s nožičkami. Hloubka sedu 46 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní;skandinávský. Počet balíků 1. Celková hmotnost balíků 33 kg. Rozměry balíků 108x85x93 cm. . . . . Zlevněný výrobek je k sehnání pohodlně tu v rubrice křesla a taburety. Připravili jsme oblíbené produkty z této oblíbené rubriky za výhodné peníze! To ale není všechno, máme toho více. Prozkoumejte u nás taky další skvělé produkty od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Tento vyjímečný výrobce Dona shop vyrábí špičkové zboží.

Výjimečný a žádaný produkt Křeslo do obývacího pokoje je k sehnání již dnes tu na stránkách v rubrice křesla a taburety. Mrkněte na parádní kusy z této známé kategorie za outletovou cenu.

Elegantní dvoumístná pohovka Club

Elegantní dvoumístná pohovka Club – Šířka 116 cm. hloubka 60 cm. Moderní pohovka – potah z eko kůže nebo koženka. Pohovka dvousedák vhodná do kanceláře dostupná ve 31 barevných variantách.

Další vlastnosti: Typ dvojkřeslo;klubové. Rozkládání bez rozkládání. Barva bílá;černá;červená;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;koženka;látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Výška matrace 42 cm. Šířka 116 cm. Výška 73 cm. Nožičky bez nožiček. Hloubka sedu 46 cm. Stav zboží při dodání ihned k použití. Styl moderní. Hloubka 60 cm. . . . . . . .Hodně žádaný produkt Elegantní dvoumístná pohovka Club lze získat také na stránkách zařazený v kategorii křesla a taburety. Prozkoumejte ještě podobné produkty z této populární sekce za zcela nejnižší cenu! To ale není vše, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce také další skvělé kousky od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Pohovka  Venny s taburetem

Pohovka Venny s taburetem – Šířka 315 cm, výška 85 cm, hloubka 165 cm. Sedací souprava pro váš velký domov či kancelář. Provedení ve tvaru U s taburetem nabízí opravdu spoustu místa. Vyberte si barvu potahu podle svých představ.

Další vlastnosti: Typ do U. Rozkládání bez rozkládání. Barva béžová;černá;fialová;hnědá;modrá;oranžová;růžová;šedá;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Šířka 315 cm. Výška 85 cm. Hloubka 165 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Varianta rohu levý roh;pravý roh. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. . . . . . . .

Dvoumístná pohovka Fonti

Dvoumístná pohovka Fonti – Šířka 120 cm, hloubka 68 cm, výška 65 cm. Pohodlná pohovka, kterou oceníte především v malém obývacím pokoji. Možnost vybrat si ze 4 materiálů – Mikrofáze, Eko kůže, Magic velvet a Bluvel. Velký výběr barev potahů a 4 druhy nožiček.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Rozkládání bez rozkládání. Barva béžová;bílá;černá;červená;fialová;hnědá;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Šířka 120 cm. Výška 65 cm. Hloubka 68 cm. Počet míst dvoumístné. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. . . . . . . .
Kvalitní a velmi žádaný výrobek Dvoumístná pohovka Fonti je k sehnání právě nyní tady a teď na našem webu v kategorii pohovky! Nyní získáte parádní výrobky z této populární rubriky jednoduše online! Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás taky další kousky od výrobce Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce Dona shop svým zákazníkům nabízí skvělé produkty.