Plážové skládací lehátko Martys

Plážové skládací lehátko Martys –

Výška 96,5 cm  šířka 59 cm, hloubka 136,5 cm. Skládací zahradní lehátko v provedení s područkami a s ocelovou stabilní konstrukcí. Potah je vyroben z umělé tkaniny, která nenasakuje vodu. Polohovatelná opěrka – 2 polohy. Snadná údržba i čištění. Barevné varianty na výběr.

Další vlastnosti: Typ polohovací. Materiál kov. Barva modrá;šedá. Stav zboží při dodání ihned k použití. Místnost zahrada. Kolečka bez koleček. . . . . . . . . . . . . . .
Výjimečný a žádaný produkt Plážové skládací lehátko Martys máte možnost získat již dnes tu na webu v populární sekci zahradní lehátka! Pořiďte si jiné produkty z naší sekce za skvělou cenu! Náš sortiment je široký, podívejte se taky na další prověřené produkty značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významná značka Dona shop vám může poskytnout vysoce kvalitní zboží. Tento žádaný kus je k dispozici právě tady na našem webu v oblíbené rubrice zahradní lehátka! Nyní pořídíte parádní produkty ve zmiňované rubrice za internetové ceny. U zákazníků oblíbený výrobce Dona shop dlouhodobě poskytuje velmi kvalitní výrobky.