Rošt Modul fix Rošt: Rozměr  200x80cm

Pevný lamelový rošt s 28 lamelami. Rošt má fóliovou povrchovou úpravu ke snadné údržbě roštu. Uložení pouzder zaručuje vyšší nosnost a dobrou odolnost proti jednorázovému zatížení. Pružné lamely v 7 anatomických zónách uložené ve dvojitých kaučukových pouzdrech jsou umístěny nad bočnicí roštu. Natáčejí se a reagují po celé délce, nejen ve střední části lůžka. V oblasti hrudníku je 5 lamel s možností nastavení tuhosti podle přání uživatele. V oblasti ramen jsou lamely podélně prořezány pro větší pružnost a komfortnější spánek na boku. Středový popruh zajišťuje zvýšenou stabilitu roštu. Celková výška roštu je 8 cm. Nosnost roštu je do 130 kg.  
Ve slevě produkt Rošt Modul fix Rošt: Rozměr lze pořídit v pohodě na našem webu zařazený v kategorii ložnice. Nyní si můžete pořídit parádní výrobky ze zmíněné sekce ve výhodné akci. Známý dodavatel Dřevočal prodává vysoce kvalitní produkty Přesvědčte se! To ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc! Máme v nabídce také další kvalitní produkty od značky Dřevočal. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Tento vynikající produkt Rošt Modul fix Rošt: jde koupit pohodlně tady na našem webu v oblíbené sekci ložnice. Nyní si můžete pořídit ještě podobné výrobky z této sekce za nejlepší ceny! Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás také více skvělých kousků od značky Dřevočal. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Rošt Modul fix Rošt: Rozměr  200x90cm

Pevný lamelový rošt s 28 lamelami. Rošt má fóliovou povrchovou úpravu ke snadné údržbě roštu. Uložení pouzder zaručuje vyšší nosnost a dobrou odolnost proti jednorázovému zatížení. Pružné lamely v 7 anatomických zónách uložené ve dvojitých kaučukových pouzdrech jsou umístěny nad bočnicí roštu. Natáčejí se a reagují po celé délce, nejen ve střední části lůžka. V oblasti hrudníku je 5 lamel s možností nastavení tuhosti podle přání uživatele. V oblasti ramen jsou lamely podélně prořezány pro větší pružnost a komfortnější spánek na boku. Středový popruh zajišťuje zvýšenou stabilitu roštu. Celková výška roštu je 8 cm. Nosnost roštu je do 130 kg.   Diskontní výrobek Rošt Modul fix Rošt: získáte taky tady na našich stránkách v rubrice ložnice. Nyní můžete získat zlevněné zboží z naší kategorie za internetové ceny. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás také další zboží značky Dřevočal. Výběr toho nejlepšího najdete níže.
Ve slevě tento kousek Rošt Modul fix Rošt: Rozměr 200x90cm máte možnost koupit rovněž tady na webu v oblíbené sekci ložnice! Nyní koupíte zcela nové kousky z této populární sekce snadno online. Oblíbená značka Dřevočal dlouhodobě dodává prvotřídní produkty. Nové kousky každý den.

Lamelový rošt double bv 80x200cm

Výklopný lamelový rošt pevný, bez možnosti polohování, který má 28 lamel uložených ve výkyvných gumových zdvojených pouzdrech, jejichž anatomické uspořádání kopíruje křivky těla, což má příznivý vliv na polohu těla při spánku. Pro zvýšení komfortu je ve střední části 6 zdvojených lamel s možností nastavení tuhosti pružení podle požadavku uživatele (foto mírně odlišné počtem a umístěním těchto lamel). Kombinací tohoto roštu s vhodnou matrací je dosaženo výborných ortopedických vlastností. Středový popruh zajišťuje zvýšenou stabilitu roštu. Rošt je opatřen mechanickým systémem zdvihu lamel a tím usnadňuje přístup do úložného prostoru postele shora. Tento rošt je vhodný pro všechny typy matrací, které můžeme ukládat na lamelové rošty.

 

Lamelové rošty se standardně dodávají cca o 4 cm kratší a o 0,5 cm užší oproti uvedenému rozměru.

Rošt je možno vyrobit za příplatek v atypickém rozměru do šířky 100 cm a délky 230 cm. 
Požadujete-li atypický rozměr roštu, kontaktujte nás…. Tento levný produkt Lamelový rošt double bv můžete pořídit právě teď tady na stránkách zařazený v rubrice pevné lamelové rošty do postele! Prozkoumejte zlevněné kousky z naší sekce ve výhodné akci. Významný výrobce MAT svým zákazníkům dodává top produkty. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce však také další prověřené kousky od dodavatele MAT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Rošt Optima Flex UP

Polohovací lamelový rošt s výklopným systémem pro přístup do úložného prostoru od nohou pomocí vzduchových pístů
13 poloh v oblasti hlavy a 5 v oblasti nohou
28 lamel uložených ve výkyvných pouzdrech
Nastavení tuhosti 5 lamel ve středu roštu
Zpevňující středový popruh zvyšuje životnost a stabilitu roštu
Výška cca 5cm
Nosnost roštu 130 kg
Vhodný pro pěnové a latexové matrace Ve slevě tento produkt Rošt Optima Flex UP, máte možnost dostat právě tady a teď na našem webu umístěný v sekci rošty. Připravili jsme ještě další produkty ze zmíněné sekce za výprodejovou cenu. Tato značka DPV dlouhodobě nabízí skvělé zboží

Rošt Optima maxi Flex

Zpevněný polohovací lamelový rošt
13 poloh v oblasti hlavy a 5 v oblasti nohou
28 zesílených lamel uložených ve výkyvných pouzdrech
Nastavení tuhosti 8 lamel ve středu roštu
Zpevňující středový popruh zvyšuje životnost a stabilitu roštu
Výška roštu cca 5 cm
Nosnost roštu 150 kg
Vhodný pro pěnové a latexové matrace
Velmi oblíbený produkt máte možnost pořídit přímo tady na webu umístěný v sekci rošty! Prozkoumejte akční produkty ve zmiňované rubrice za skvělou cenu.

Rošt 140x200 s kovovým rámem k posteli Bibiana

Rošt s kovovým rámem k posteli Bibiana 140×200

Rozměry: (šířka x výška x hloubka)
139x199x6 Tento kvalitní a levný výrobek Rošt 140×200 s kovovým rámem k posteli můžete pořídit v pohodě tady na stránkách umístěný v kategorii rošty! Nyní můžete koupit ještě podobné produkty ve zmíněné rubrice za extra cenu!

Rošt 160x200 s kovovým rámem k posteli Bibiana

Rošt s kovovým rámem k posteli Bibiana 160×200

Rozměry: (šířka x výška x hloubka)
159x199x6 Tento neodolatelný produkt Rošt 160×200 s kovovým rámem k posteli Bibiana můžete získat zrovna tu na našich stránkách v rubrice rošty! Nyní si můžete vybrat vyjímečné výrobky z této oblíbené kategorie za příznivou cenu! Tato značka MLM představuje skvělý sortiment.

Rošt 140x200 k posteli Bibiana

Rošt k posteli Bibiana 140×200

Rozměry: (šířka x výška x hloubka)
139x199x7
Ve slevě výrobek Rošt 140×200 k posteli Bibiana lze sehnat taky u nás zařazený v sekci rošty! Získejte parádní produkty z této oblíbené sekce za super peníze! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce také další kousky značky MLM. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední značka MLM poskytuje velmi kvalitní sortiment

Rošt 160x200 k posteli Bibiana

Rošt k posteli Bibiana 160×200

Rozměry: (šířka x výška x hloubka)
159x199x7

Rošt Norma Fix  Rošt : Rozměr  200x90cm

pevný lamelový rošt
28 lamel uložených ve výkyvných patkách
možnost nastavení tuhosti 5 lamel ve středové oblasti
středový stabilizační popruh
pouze v typizované míře 200×90 cm, nebo 200×80 cm
nosnost do 120 kg Tento kvalitní produkt Rošt Norma Fix Rošt : Rozměr lze pořídit bezprostředně tu na našich stránkách zařazený v rubrice rošty! Nyní koupíte parádní produkty z této rubriky za parádní cenu. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás taky další prověřené zboží od značky DPV. Najdete je níže na této stránce. V očích zákazníků populární značka DPV poskytuje vynikající sortiment Udělejte si radost!

Rošt Optima maxi Fix  Rošt : Rozměr  200x90cm

Zpevněný pevný lamelový rošt
28 zesílených lamel uložených ve výkyvných pouzdrech
Nastavení tuhosti 8 lamel ve středu roštu
Zpevňující středový popruh zvyšuje životnost a stabilitu roštu
Výška roštu cca 5 cm
Nosnost roštu 150 kg
Vhodný pro všechny typy matrací
Cena platí pro rozměr 80/200, 90/200, 100/200
Ceny dalších rozměrů na dotaz 
Tento kvalitní a žádaný produkt je dostupný bez problémů tu na stránkách ve známé kategorii rošty! Nyní pořídíte unikátní výrobky z této oblíbené sekce za báječnou cenu.

Rámový lamelový rošt 120x200 andré

Ortopedický rošt je instalován na dřevěném rámu, lamely jsou připevněny pomocí uchycovacích kapsiček k rámu. Ložná plocha 120x200cm.

Výklopný rošt do postele s úložným prostorem 120x200cm

Rošt spočívá na příčné přepážce základny, kovových svorkách základny a kovových rozích postele. Včetně veškerého potřebného vybavení. Ložná plocha 120x200cm. Plynové písty, box se dvěma odděleními z bílého lamina.

Zvedací rošt s úložným prostorem lubnice 180

Zvedací rošt u postelí LUBNICE 180. Díky zvedacímu mechanismu získáte praktický úložný prostor. Rošt je zasazený do kovového rámu. Jedná se o doplatek k posteli, kterou při objednání s tímto zvedacím roštem výrobce řeší pozměněným konstrukčním řešením. Proto je třeba ihned při objednávce postele uvést, že si ho přejete i s tímto zvedacím roštem, následné dokoupení ke stávající posteli nebude možné přimontovat!

Zvedací rošt s úložným prostorem lubnice 160

Zvedací rošt u postelí LUBNICE. Díky zvedacímu mechanismu získáte praktický úložný prostor. Rošt je zasazený do kovového rámu. Jedná se o doplatek k posteli, kterou při objednání postele s tímto zvedacím roštem výrobce řeší pozměněným konstrukčním řešením. Proto je třeba ihned při objednávce postele uvést, že si ho přejete i s tímto zvedacím roštem, následné dokoupení ke stávající posteli nebude možné přimontovat!

120 x 200cm

Pevný masivní nepolohovatelný rošt v rámu je vhodný pro zákazníky, kteří preferují pevnější a méně pružné spaní. Pevný rošt vyžaduje vyšší matraci – alespoň 16 cm. Rošt se doporučuje na pružinové a taštičkové matrace. Akčí cena se vztahuje na rozměry 200x80cm a 200x90cm. Při výběru roštu zaklikněte požadovaný rozměr.

Laťový rolovací rošt rolo - 180x200cm

Rolovací laťový rošt ROLO je vyroben ze smrkového masivu. Je určený pro lůžko 180x200cm. Jeho součástí je 18 latí spojených tkaninou.

 

Pozn. Fotografie roštu je pouze ilustrativní.

Laťový rolovací rošt rolo - 120x200cm

Rolovací laťový rošt ROLO je vyroben ze smrkového masivu. Je určený pro lůžko 120x200cm. Jeho součástí je 18 latí spojených tkaninou.

 

Pozn. Fotografie roštu je pouze ilustrativní.

Laťový rolovací rošt rolo - 140x200cm

Rolovací laťový rošt ROLO je vyroben ze smrkového masivu. Je určený pro lůžko 140x200cm. Jeho součástí je 18 latí spojených tkaninou.

 

Pozn. Fotografie roštu je pouze ilustrativní.

Laťový rolovací rošt rolo - 160x200cm

Rolovací laťový rošt ROLO je vyroben ze smrkového masivu. Je určený pro lůžko 160x200cm. Jeho součástí je 18 latí spojených tkaninou.

 

Pozn. Fotografie roštu je pouze ilustrativní.

Laťkový rolovací rošt hp 140x200cm - bukový

Laťkový rošt 140x200cm je vyroben z bukového materiálu a je rolovací. Jeho součástí je 12-14 lamel, dle šířky materiálu. Tloušťka materiálu má 2cm, mezery mají 5cm. Latě jsou spojeny textilním popruhem.

 

V nabídce jsou i další rozměry laťového roštu.

Laťkový rolovací rošt hp 100x200cm - bukový

Laťkový rošt 100x200cm je vyroben z bukového materiálu a je rolovací. Jeho součástí je 12-14 lamel, dle šířky materiálu. Tloušťka materiálu má 2cm, mezery mají 5cm. Latě jsou spojeny textilním popruhem.

 

V nabídce jsou i další rozměry laťového roštu.

Laťový rolovací rošt rolo - 90x200cm

Rolovací laťový rošt ROLO je vyroben ze smrkového masivu. Je určený pro lůžko 90x200cm. Jeho součástí je 18 latí spojených tkaninou.

 

Pozn. Fotografie roštu je pouze ilustrativní.

Laťkový rolovací rošt hp 90x200cm - bukový

Laťkový rošt 90x200cm je vyroben z bukového materiálu a je rolovací. Jeho součástí je 12-14 lamel, dle šířky materiálu. Tloušťka materiálu má 2cm, mezery mají 5cm. Latě jsou spojeny textilním popruhem.

 

V nabídce jsou i další rozměry laťového roštu.

Laťkový rolovací rošt hp 80x200cm - bukový

Laťkový rošt 80x200cm je vyroben z bukového materiálu a je rolovací. Jeho součástí je 12-14 lamel, dle šířky materiálu. Tloušťka materiálu má 2cm, mezery mají 5cm. Latě jsou spojeny textilním popruhem.

 

V nabídce jsou i další rozměry laťového roštu.

Laťkový rolovací rošt hp 120x200cm - bukový

Laťkový rošt 120x200cm je vyroben z bukového materiálu a je rolovací. Jeho součástí je 12-14 lamel, dle šířky materiálu. Tloušťka materiálu má 2cm, mezery mají 5cm. Latě jsou spojeny textilním popruhem. Nosnost roštu je do 130kg.

 

V nabídce jsou i další rozměry laťového roštu.

Výklopný rošt do postele s úložným prostorem 180x200cm

Rošt spočívá na příčné přepážce základny, kovových svorkách základny a kovových rozích postele. Včetně veškerého potřebného vybavení. Ložná plocha 180x200cm. Plynové písty, box se dvěma odděleními v z bílého lamina.

Ortopedický rošt do postele 180x200cm

Ortopedický rošt je instalován na příčných částech a kovových rozích, upevněných fixačními rohy k sloupku postele. Včetně veškerého potřebného vybavení. Ložná plocha 180x200cm.

Výklopný rošt do postele s úložným prostorem 140x200cm

Rošt spočívá na příčné přepážce základny, kovových svorkách základny a kovových rozích postele. Včetně veškerého potřebného vybavení. Ložná plocha 140x200cm. Plynové písty, box se dvěma odděleními v z bílého lamina.

Výklopný rošt do postele s úložným prostorem 160x200cm

Rošt spočívá na příčné přepážce základny, kovových svorkách základny a kovových rozích postele. Včetně veškerého potřebného vybavení. Ložná plocha 160x200cm. Plynové písty, box se dvěma odděleními v z bílého lamina.

Ortopedický rošt do postele 120x200cm

Ortopedický rošt je instalován na příčných částech a kovových rozích, upevněných fixačními rohy k sloupku postele. Včetně veškerého potřebného vybavení. Ložná plocha 120x200cm.

Ortopedický rošt do postele 140x200cm

Ortopedický rošt je instalován na příčných částech a kovových rozích, upevněných fixačními rohy k sloupku postele. Včetně veškerého potřebného vybavení. Ložná plocha 140x200cm.

Ortopedický rošt do postele 160x200cm

Ortopedický rošt je instalován na příčných částech a kovových rozích, upevněných fixačními rohy k sloupku postele. Včetně veškerého potřebného vybavení. Ložná plocha 160x200cm.

Výklopný lamelový rošt double bv 90x210cm

Výklopný lamelový rošt pevný, bez možnosti polohování, který má 28 lamel uložených ve výkyvných gumových zdvojených pouzdrech, jejichž anatomické uspořádání kopíruje křivky těla, což má příznivý vliv na polohu těla při spánku. Pro zvýšení komfortu je ve střední části 6 zdvojených lamel s možností nastavení tuhosti pružení podle požadavku uživatele (foto mírně odlišné počtem a umístěním těchto lamel). Kombinací tohoto roštu s vhodnou matrací je dosaženo výborných ortopedických vlastností. Středový popruh zajišťuje zvýšenou stabilitu roštu. Rošt je opatřen mechanickým systémem zdvihu lamel a tím usnadňuje přístup do úložného prostoru postele shora. Tento rošt je vhodný pro všechny typy matrací, které můžeme ukládat na lamelové rošty. Lamelové rošty se standardně dodávají cca o 4 cm kratší a o 0,5 cm užší oproti uvedenému rozměru. Nabízený typ roštu je atypický, v rozměru 90x210cm. Charakteristika: lamelový rošt pevný-nepolohovatelný, s bočním výklopem (nerozlišuje se levý a pravý…

100 x 200cm

Pevný masivní nepolohovatelný rošt v rámu je vhodný pro zákazníky, kteří preferují pevnější a méně pružné spaní. Pevný rošt vyžaduje vyšší matraci – alespoň 16 cm. Rošt se doporučuje na pružinové a taštičkové matrace. Akčí cena se vztahuje na rozměry 200x80cm a 200x90cm. Při výběru roštu zaklikněte požadovaný rozměr.

Rošt double t5 - 80 x 180cm

Double Klasik T5 je komfortní lamelový nepolohovatelný rošt se zpevňujícím popruhem ve střední části roštu. Je to nejoblíbenější model lamelového roštu s předpjatými lamelami. Rám je vyrobený z masivního buku a vrstveného březového dřeva. Lamely jsou taktéž březové. Počet a šířka lamel: 28 ks, 36 mm. Pouzdra výkyvná, kaučuková, zdvojená 5 zdvojených lamel pro nastavení tvrdosti (T5). Doporučená matrace pěnové a latexové. Kvalitní provedení roštu a prvotřídní materiály zajistí dlouhodobou funkčnost a spolehlivost.

 

Při výběru roštu zaklikněte požadovaný rozměr.

Masivní laťkový rošt 90x200cm - buk

Masivní bukový rošt je spojen silným pevným textilním popruhem z polypropylenu o šířce 20mm a tloušťce 1,5mm. Je vhodný do postelí bez úložného prostoru. Doporučujeme jej zejména do bukových postelí z masivu. Rošt je složen z 18 kusů bukových latí o tloušťce 21mm a šířce 60mm, což zajišťuje vysokou nosnost ložné plochy (minimálně 150kg). Povrchová úprava roštu je v přírodním provedení bez laku. Rošt je oboustranně broušený, aby nedocházelo k zatrhávání látky matrace. Rošt se přišroubuje k postranicím postele vruty (8 ks), na každé straně po 4ks.

 

Dřevěný rošt se vyrábí menší, než je zadaný rozměr na objednávce – tj. cca o 100mm kratší a o 10mm užší.

Masivní laťkový rošt 90x200cm - smrk

Masivní smrkový rošt je spojen silným pevným textilním popruhem z polypropylenu o šířce 20mm a tloušťce 1,5mm. Je vhodný do postelí bez úložného prostoru. Doporučujeme jej zejména do smrkových postelí z masivu. Rošt je složen z 18 kusů smrkových latí o tloušťce 19mm a šířce 60mm, což zajišťuje vysokou nosnost ložné plochy (minimálně 130kg). Povrchová úprava roštu je v přírodním provedení bez laku. Rošt je oboustranně broušený, aby nedocházelo k zatrhávání látky matrace. Rošt se přišroubuje k postranicím postele vruty (8 ks), na každé straně po 4ks.

 

Dřevěný rošt se vyrábí menší, než je zadaný rozměr na objednávce – tj. cca o 100mm kratší a o 10mm užší.

Zvedací rošt postele porti p-77

Zvedací rošt pro postel 160 x 200 ze sektorové řady PORTI značkového výrobce Szynaka. Systém PORTI je exkluzivní kolekce navržena v moderním duchu. Celá řada se vyznačuje elegancí a jednoduchými tvary, které zaručují plné využití prostoru. Rošt dodáváme i s deskami, které vytvoří dno postele a při nadzvednutí roštu nabízí dodatečný úložný prostor.

 

Dodáváme v demontovaném stavu.

Lamelový rošt rea s plynovými písty 90x200cm

Lamelový rošt je pevný a odolný. Rozměry roštu jsou 90x200cm. Výška dřevěného rámu je 4,5-5cm. Rošt je výklopný z boku. Jedná se o nepolohovací rošt. Rošt má 28 lamel, šířka lamely je 35mm. Nosnost roštu je 130kg. Rošt má zdvojených 6 lamel na nastavení tvrdosti roštu v oblasti křížů. Rošt doporučujeme zejména k postelím REA a AVA.