Dětský nábytek Doune růžový

Dětský nábytek Doune růžový – Kompletní sestava nábytku. Příslušenství je vyrobené v růžové barvě. Dětský pokoj pro holčičku obsahuje dětskou postel se zábranou a šuplíkem, psací stůl, knihovnu, šatní skříň a komodu se zásuvkami.

Další vlastnosti: Materiál lamino;masiv. Barva bílá;růžová. Tvrdost matrace měkká matrace. Rošt s roštem. Stav zboží při dodání v demontu. Dětská postel 188x81x160 cm. Šatní skříň 80x194x57 cm. Psací stůl 110x78x60 cm. Komoda 80x95x41 cm. Knihovna 40x194x41 cm. Noční stolek 40x53x41 cm. Vhodné pro pro holky. . . . . . . . .Ve slevě tento produkt lze sehnat bez problémů tady na našem webu v rubrice dětský nábytek! Připravili jsme pro vás oblíbené produkty ve zmíněné sekci za skvělou cenu. Populární výrobce Dona shop vás obohatí o prvotřídní zboží
Levný výrobek Dětský nábytek Doune růžový můžete dostat v pohodě tady u nás zařazený v kategorii dětský nábytek! Vyberte si kvalitní zboží z této sekce za parádní cenu! U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce najdete více skvělých produktů od dodavatele Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Dona shop dlouhodobě prodává kvalitní výrobky.

Sestava do dětského pokoje Lerwick - růžová

Sestava do dětského pokoje Lerwick – růžová – Dětská sestava nábytku pro holčičku v růžové barvě. Dětský pokoj tvoří dětská postel s přistýlkou, noční stolek, dětský psací stůl a velká šatní skříň. Postel dodáváme včetně matrací, roštů a úložných šuplíků. Možnost vybrat dětský pokoj i v jiných barvách.

Další vlastnosti: Materiál lamino. Barva bílá;růžová. Tvrdost matrace měkká matrace. Rošt s roštem. Stav zboží při dodání v demontu. Dětská postel 90x206x65 cm. Šatní skříň 80x194x57 cm. Psací stůl 110x78x60 cm. Noční stolek 40x53x41 cm. Vhodné pro pro holky. . . . . . . . . . .
Tento velmi oblíbený výrobek Sestava do dětského pokoje Lerwick – růžová najdete v pohodě tu na našich stránkách v rubrice dětský nábytek. Připravili jsme pro vás skvělé výrobky ve zmiňované rubrice jednoduše online! Tato značka Dona shop vám může poskytnout prvotřídní zboží. Udělejte si radost. Unikátní a oblíbený produkt Sestava do dětského pokoje Lerwick – růžová máte možnost sehnat teď tady na webu umístěný v kategorii dětský nábytek. Připravili jsme vyjímečné kusy ze zmíněné sekce za super peníze. U nás vám nabízíme více, u nás v nabídce totiž najdete další skvělé produkty od dodavatele Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Modrý nábytek dětský pokoj Roslin

Modrý nábytek dětský pokoj Roslin – Sestava nábytku v modré barvě do dětského pokoje. Pokoj tvoří dětská postel s přistýlkou a zábranou, psací stůl, komoda a šatní skříň. Dětský pokoj je možné zakoupit také v jiných barvách.

Další vlastnosti: Materiál lamino;masiv. Barva bílá;modrá. Tvrdost matrace měkká matrace. Rošt s roštem. Stav zboží při dodání v demontu. Dětská postel 81x188x80 cm. Šatní skříň 80x194x57 cm. Psací stůl 110x78x60 cm. Komoda 80x95x41 cm. Vhodné pro pro kluky. . . . . . . . . . .
Vynikající výrobek Modrý nábytek dětský pokoj Roslin máte možnost sehnat pohodlně tady u nás v sekci dětský nábytek! Připravili jsme ostatní produkty z této známé rubriky za výhodnou cenu! Tato značka Dona shop nabízí skvělé zboží Nové kousky každý den!
Tento exkluzivní produkt jde sehnat právě nyní tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice dětský nábytek. Nyní pořídíte ještě ostatní kousky z této populární kategorie ve slevě. U zákazníků oblíbený výrobce Dona shop prodává špičkové zboží. Udělejte radost sami sobě! To ale není vše, nebojte, máme toho více. U nás v nabídce najdete více skvělých produktů od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže.