Dětská patrová postel s výsuvným lůžkem Molly

Dětská patrová postel s výsuvným lůžkem Molly – Šířka 81 cm, délka 188 cm, výška 160 cm. Plocha na spaní 2x 180 x 75 cm, plocha na spaní II 172 x 75 cm. Moderní dětská patrová postel – rozložitelná na 3 spací místa. Postel včetně matrací, roštů a úložného prostoru.

Další vlastnosti: Typ patrové;s výsuvným lůžkem. Rozkládání rozkládací. Materiál lamino;masiv. Barva bílá;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená. Úložný prostor s úložným prostorem. Set včetně matrace a roštu. Rozměry 75 x 172 cm;75 x 180 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana se zábranou. . . . . . . . . .Povedený produkt jde pořídit mimo jiné tady na našich stránkách ve známé sekci dětské postýlky. Nyní pořídíte ještě další výrobky z této známé sekce v bezva akci! V očích zákazníků populární výrobce Dona shop pro své zákazníky nabízí vysoce kvalitní výrobky. Možná ale hledáte něco jiného, náš sortiment je široký. U nás najdete další kousky od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Oblíbený výrobek získáte mimo jiné na stránkách v kategorii dětské postýlky! Nyní můžete koupit zcela nové produkty z této známé kategorie za skvělou cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se taky na další kvalitní kousky od výrobce Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce Dona shop dodává vynikající produkty Přesvědčte se sami!