Manželská postel 160x200 cm Loisi

Manželská postel 160×200 cm Loisi –

Plocha na spaní 160 x 200 cm. Nízká čalouněná postel s dominantním čelem. Čalouněné provedení v mnoha barvách na výběr. Rám postele je možné doplnit o klasický rošt na matraci nebo o zvedací rošt s úložným prostorem. Součástí není matrace.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva bílá;černá;červená;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 210 cm. Výška 114 cm. Šířka 180 cm. Rošt bez roštu. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Topper bez topperu. . . . .Akční produkt Manželská postel 160×200 cm můžete dostat jednoduše tady a teď na našem webu umístěný v rubrice postele. Mrkněte na akční produkty z naší sekce v bezva akci! Přední výrobce Dona shop vám může nabídnout vynikající produkty

Kontinentální postel 140x200 cm Roise

Kontinentální postel 140×200 cm Roise –

Plocha na spaní 140 x 200 cm. Čalouněná postel v provedení boxspring s velkým úložným prostorem a pohodlným vyšším sedem. Čelo postele s ozdobným prošitím. Součástí postele není ochranný topper.

Další vlastnosti: Typ boxspring;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva bílá;černá;červená;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 210 cm. Výška 104 cm. Šířka 145 cm. Rošt bez roštu. Rozměry 140 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost ložnice. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace s matrací. Topper bez topperu. . . . Tento vynikající produkt máte možnost získat rovněž tady na webu zařazený v kategorii postele! Připravili jsme skvělé produkty z této oblíbené sekce za outletovou cenu. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce však také další kvalitní produkty značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Dona shop nabízí prvotřídní zboží.
Akční produkt Kontinentální postel 140×200 cm Roise je k dispozici již dnes tady na stránkách v sekci postele! Nyní získáte parádní kousky ve zmiňované kategorii snadno online. Tento výrobce Dona shop má k dispozici velmi kvalitní výrobky Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Postel do ložnice Elsey 160x200 cm

Postel do ložnice Elsey 160×200 cm – Plocha na spaní 160 x 200 cm. Manželská boxspring postel s originálním vysokým čele, které slouží i pro opření. Postel je s úložným prostorem, zvedací matrací a ochranným topperem. Výběr z mnoha variant.

Další vlastnosti: Typ boxspring;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 215 cm. Výška matrace 53 cm. Šířka 160 cm. Výška 115 cm. Nožičky s nožičkami. Rošt bez roštu. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 3. Celková hmotnost balíků 163 kg. Rozměry balíků 165x118x18 cm;204x83x50 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace s matrací.Často hledaný kousek Postel do ložnice Elsey najdete rovnou tady na webu v oblíbené sekci postele. Nyní si můžete pořídit podobné produkty z této populární rubriky za příznivou cenu. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce další kvalitní kousky značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Dona shop pro své zákazníky poskytuje velmi kvalitní sortiment. Nakupujte, dokud je zboží sladem! Kvalitní produkt Postel do ložnice Elsey můžete pořídit snadno na webu umístěný v rubrice postele. Nyní koupíte kvalitní produkty z této oblíbené rubriky za rozumné peníze. To ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce však také více skvělých kousků značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Populární značka Dona shop vyrábí skvělé výrobky. Vždyť to vidíte sami.

Kontinentální postel 180x200 cm Doxi

Kontinentální postel 180×200 cm Doxi – Plocha na spaní 180 x 200 cm. Čalouněná postel s čelem a úložným prostorem. Vysoká matrace s ochranným topperem v ceně. Výběr z mnoha barevných variant. 2x úložná nádoba na lůžkoviny.

Další vlastnosti: Typ boxspring;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 207 cm. Šířka 182 cm. Výška 122 cm. Nožičky bez nožiček. Rošt bez roštu. Rozměry 180 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 4. Celková hmotnost balíků 200 kg. Rozměry balíků 131x177x8 cm;210x160x4 cm;85x70x210 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace s matrací. Topper s topperem. Nový produkt Kontinentální postel 180×200 cm jde sehnat pohodlně tu na našem webu v kategorii postele! Najděte si vyjímečné kousky ve zmiňované kategorii na pár kliknutí. Máme toho více, mrkněte na další kousky od dodavatele Dona shop. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Populární značka Dona shop vám nabízí prvotřídní zboží A to je teprve začátek!

Čalouněná postel 165x Regy

Čalouněná postel 165x Regy – Plocha na spaní 160 x 200 cm. Kontinentální postel s úložným prostorem. Pohodlná výška pro vstávání, měkké čalouněné čelo pro opření zad a zvedací matrace s ochranným topperem v ceně. Vybrat si můžete z různých barev čalounění.

Další vlastnosti: Typ boxspring;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 210 cm. Šířka 165 cm. Výška 124 cm. Nožičky s nožičkami. Rošt bez roštu. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 3. Celková hmotnost balíků 148 kg. Rozměry balíků 13x123x168 cm;52x202x82 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace s matrací. Topper s topperem.Unikátní a oblíbený výrobek Čalouněná postel 165x Regy máte možnost nakoupit lehce tady na stránkách v populární rubrice postele! Najděte si nové produkty z této populární rubriky za super ceny.
Akční a ve slevě kousek máte možnost nakoupit taky na našich stránkách v oblíbené rubrice postele! Nyní pořídíte ještě ostatní kusy z této známé kategorie za internetové ceny. Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více! Mrkněte také na další skvělé zboží od značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Postel boxspring 140x200 cm Elsey

Postel boxspring 140×200 cm Elsey – Plocha na spaní 140 x 200 cm. Americká postel s úložným prostorem. Originální čelo s ozdobným geometrickým prošitím. Součástí je zvedací matrace s topperem. Vybrat si můžete navrhovanou či vlastní variantu potahu.

Další vlastnosti: Typ boxspring;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 215 cm. Výška matrace 53 cm. Šířka 140 cm. Výška 115 cm. Nožičky s nožičkami. Rošt bez roštu. Rozměry 140 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 3. Celková hmotnost balíků 140 kg. Rozměry balíků 145x118x18 cm;204x73x50 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace s matrací.Unikátní a oblíbený produkt Postel boxspring 140×200 cm Elsey jde získat právě tu na stránkách v oblíbené kategorii postele. Najděte si skvělé kusy z této oblíbené rubriky za výhodnou cenu. Naše nabídka je široká, máme v nabídce také další prověřené produkty značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Čalouněná postel s čelem Galo 120x200 cm

Čalouněná postel s čelem Galo 120×200 cm – Plocha na spaní 120 x 200 cm. Postel vhodná do menší ložnice či studentského pokoje s praktickým úložným prostorem. Originální čalounění v mnoha barvách.

Další vlastnosti: Rozkládání bez rozkládání. Barva béžová;bílá;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 224 cm. Šířka 140 cm. Výška 104 cm. Rošt s roštem. Rozměry 120 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Typ klasické;manželské. Materiál čalounění. . . . . . Často hledaný produkt je dostupný mimo jiné na našich stránkách umístěný v rubrice postele. Nyní koupíte parádní produkty ve zmiňované kategorii za outletovou cenu! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Dona shop dlouhodobě poskytuje špičkové produkty To není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Prozkoumejte u nás další kvalitní produkty značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Zlevněný produkt Čalouněná postel s čelem Galo jde nakoupit ještě tu na stránkách zařazený v sekci postele! Prozkoumejte podobné produkty z této kategorie za nejnižší cenu. Přední značka Dona shop má v nabídce špičkové zboží Přesvědčte se sami!

Postel dvoulůžko Penny 140x200 cm

Postel dvoulůžko Penny 140×200 cm – Plocha na spaní 140 x 200 cm. Čalouněná postel s roštem s možností výběru mezi dřevěným a kovovým rámem. Postel do ložnice s velkým úložným prostorem. Výběr z potahových látek v několika barevných odstínech. 

 

Další vlastnosti: Rozkládání bez rozkládání. Barva bílá;černá;modrá;šedá;zelená. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 224 cm. Šířka 160 cm. Výška 104 cm. Rošt s roštem. Rozměry 140 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Typ klasické;manželské. Materiál čalounění. . . . . .
Tento neodolatelný produkt Postel dvoulůžko Penny 140×200 cm dostanete bez obtíží tady a teď na našem webu v populární kategorii postele! Pořiďte si akční produkty ze zmíněné sekce ve slevě!

Postel 140x200 cm s čelem Egano

Postel 140×200 cm s čelem Egano – Plocha na spaní 140 x 200 cm. Čalouněná postel s úložným prostorem a dřevěným či kovovým roštem. Vkusné a originální provedení s prošívaným čelem. Na výběr ve vícero barevných variantách. 

Další vlastnosti: Rozkládání bez rozkládání. Barva bílá;černá;růžová;šedá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 224 cm. Šířka 160 cm. Výška 104 cm. Rošt s roštem. Rozměry 140 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Typ klasické;manželské. Materiál čalounění. Celková hmotnost balíků 98 kg. . . . . Tento výjimečný produkt Postel 140×200 cm s seženete rovnou na našich stránkách v oblíbené kategorii postele. Nyní si můžete pořídit zlevněné zboží z této populární rubriky za super ceny! To není všechno, náš sortiment je ale široký! Podívejte se taky na další skvělé produkty od značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Dona shop vás obohatí o velmi kvalitní zboží Vždyť to vidíte sami!
Unikátní a žádaný produkt Postel 140×200 cm s čelem můžete sehnat taky tu na našich stránkách v sekci postele. Mrkněte na jiné produkty ve zmiňované sekci ve výhodné akci. Významný dodavatel Dona shop dlouhodobě poskytuje velmi kvalitní zboží Nabídka platí do vyprodání zásob.

Kontinentální postel Bary 160x200 cm

Kontinentální postel Bary 160×200 cm – Plocha na spaní 160 x 200 cm. Manželská postel s úložným prostorem. Čalouněné čelo. Zabudované matrace – tvrdost H3 tvrdé. Na výběr z mnoha barev.

Další vlastnosti: Typ boxspring;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 208 cm. Výška matrace 60 cm. Šířka 163 cm. Výška 116 cm. Rošt s roštem. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 4. Celková hmotnost balíků 179 kg. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace s matrací. Topper s topperem. Barva béžová;bílá;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená. Rozměry balíků 178x125x12 cm;80x90x20 cm;83x60x206 cm. Oblíbený produkt Kontinentální postel Bary 160×200 cm lze nakoupit právě na našem webu umístěný v rubrice postele! Nyní můžete získat akční produkty z této známé rubriky za outletovou cenu! U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás taky další vybrané produkty od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce Dona shop pro vás připravuje velmi kvalitní výrobky. Neodolatelný produkt Kontinentální postel Bary 160×200 můžete sehnat právě u nás umístěný v kategorii postele! Vyberte si kvalitní zboží ze zmíněné kategorie za nejlepší ceny! To však není všechno, naše nabídka je široká. Máme v nabídce také více skvělých kousků od značky Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel Dona shop dlouhodobě prodává prvotřídní výrobky. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Čalouněná postel Elin 160x200 cm

Čalouněná postel Elin 160×200 cm – Plocha na spaní 160 x 200 cm. Manželská postel s LED osvětlením zabudovaným v čele postele. Pohodlné čalouněné provedení s lamelovým roštem a úložným prostorem v ceně. Možnost dokoupit si matraci z naší nabídky.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva bílá;černá;červená;hnědá;modrá;šedá;zelená. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 232 cm. Šířka 182 cm. Výška 90 cm. Nožičky bez nožiček. Rošt s roštem. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 5. Celková hmotnost balíků 112 kg. Rozměry balíků 162x100x5 cm;180x35x20 cm;180x90x20 cm;200x20x30 cm;205x35x25 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Topper bez topperu. Zlevněný produkt můžete nakoupit bez obtíží na stránkách v populární rubrice postele! Nyní získáte skvělé výrobky z této oblíbené rubriky z pohodlí domova.

Postel boxspring Geva 160x200 cm

Postel boxspring Geva 160×200 cm – Plocha na spaní 160 x 200 cm. Manželská postel s vysokým čelem, úložným prostorem a velmi pohodlnou matrací s ochranným topperem. Na výběr pestrá paleta potahů a odstínů.

Další vlastnosti: Typ boxspring;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 215 cm. Výška matrace 53 cm. Šířka 160 cm. Výška 115 cm. Nožičky s nožičkami. Rošt bez roštu. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 3. Celková hmotnost balíků 161 kg. Rozměry balíků 165x118x18 cm;204x83x50 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace s matrací. Tento oblíbený produkt Postel boxspring Geva 160×200 je k dispozici teď tady na webu v kategorii postele. Nyní získáte ostatní produkty z této populární kategorie za zcela nejnižší cenu! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Dona shop pro své zákazníky poskytuje top produkty. To není vše, u nás nabízíme více. Máme v nabídce další kvalitní zboží značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější kus Postel boxspring Geva 160×200 máte možnost najít snadno tady u nás v oblíbené kategorii postele. Máme pro vás skvělé výrobky z této populární kategorie za výprodejovou cenu! Přední značka Dona shop má ve stále nabídkce kvalitní produkty. Máme toho více, máme v nabídce také více skvělých kousků od dodavatele Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kontinentální postel 140x200 cm Geva

Kontinentální postel 140×200 cm Geva – Plocha na spaní 140 x 200 cm. Velmi pěkná postel s vysokým čelem s ozdobnými knoflíčky. Postel typu boxspring s praktickým úložným prostorem pod matracemi. Součástí je ochranný topper. Vyberte si potah dle svých přání.

Další vlastnosti: Typ boxspring;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 215 cm. Výška matrace 53 cm. Šířka 140 cm. Výška 115 cm. Nožičky s nožičkami. Rošt bez roštu. Rozměry 140 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 3. Celková hmotnost balíků 138 kg. Rozměry balíků 145x118x18 cm;204x73x50 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace s matrací. Ve slevě produkt Kontinentální postel 140×200 cm Geva lze získat bez obtíží tady na stránkách v oblíbené kategorii postele. Najděte si ještě další produkty ve zmiňované sekci ve slevě! Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás další kvalitní produkty od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Nový produkt získáte právě teď na našem webu v sekci postele. Mrkněte na ještě další produkty ze zmíněné sekce za výhodnou cenu! Naše nabídka je široká, máme v nabídce další skvělé produkty od dodavatele Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce Dona shop dlouhodobě vyrábí vysoce kvalitní produkty.

Postel kontinentální Drio 180 x 200

Postel kontinentální Drio 180 x 200 – Plocha na spaní 180 x 200 cm. Čalouněná manželská postel boxspring s úložným prostorem v té správně zvolené potahové látce Vás zaručeně okouzlí. Moderní design a pohodlný spánek. Součástí je ochranný topper na matraci.

Další vlastnosti: Typ boxspring;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva bílá;černá;fialová;hnědá;modrá;šedá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 205 cm. Šířka 183 cm. Výška 126 cm. Nožičky s nožičkami. Rošt s roštem. Rozměry 180 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl minimalistický. Počet balíků 4. Celková hmotnost balíků 198 kg. Rozměry balíků 131x177x8 cm;200x160x4 cm;85x70x200 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace s matrací. Topper s topperem.Hodně žádaný produkt Postel kontinentální Drio 180 máte možnost sehnat zrovna tady na našich stránkách ve známé kategorii postele! Připravili jsme zcela nové produkty z naší sekce za zcela nejnižší cenu!
Tento výjimečný produkt Postel kontinentální Drio 180 x 200 lze získat právě tu na webu zařazený v sekci postele! Podívejte se na parádní produkty z naší rubriky za nejlepší ceny! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás další kvalitní produkty od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Postel Lilien 160 x 200

Postel Lilien 160 x 200 – Plocha na spaní 160 x 200 cm. Moderní čalouněná manželská postel, precizní zpracování, stylový design – to je postel boxspring s úložným prostorem Lilien. Součástí je také ochranný topper na matraci. Výběr z mnoha pestrých barev.

Další vlastnosti: Typ boxspring;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva bílá;černá;fialová;hnědá;modrá;šedá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 205 cm. Šířka 163 cm. Výška 126 cm. Nožičky s nožičkami. Rošt s roštem. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 4. Celková hmotnost balíků 176 kg. Rozměry balíků 131x177x8 cm;200x160x4 cm;85x70x200 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace s matrací. Topper s topperem.
Tento neodolatelný výrobek Postel Lilien 160 x najdete v pohodě tu na webu v sekci postele! Připravili jsme ještě další zboží z této známé rubriky za akční cenu.

Manželská čalouněná postel Ariel 180x200 cm

Manželská čalouněná postel Ariel 180×200 cm – Plocha na spaní 180 x 200 cm. Čalouněné manželské dvoulůžko v mnoha barevných variantách, moderním designu s velkým úložným prostorem. Součástí nabídky je ochranný topper na matraci. Pro sladké a ničím nerušené sny.

Další vlastnosti: Typ boxspring;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva bílá;černá;červená;fialová;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 205 cm. Výška 126 cm. Nožičky s nožičkami. Rošt s roštem. Rozměry 180 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 4. Celková hmotnost balíků 198 kg. Rozměry balíků 131x177x8 cm;200x160x4 cm;85x70x200 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace s matrací. Topper s topperem. .Tento kvalitní produkt Manželská čalouněná postel Ariel 180×200 cm získáte právě tu v populární kategorii postele! Vyberte si skvělé produkty z této oblíbené sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Kontinentální postel 10x200 cm Adina

Kontinentální postel 10×200 cm Adina – Plocha na spaní 140 x 200 cm. Elegantní čalouněná postel typu boxspring, postel se zabudovanými matracemi a s úložným prostorem. Vysoké ozdobné čalouněné čelo, postel na nožičkách. Na výběr z mnoha barevných variant.

Další vlastnosti: Typ boxspring;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;hnědá;růžová;šedá;zelená. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 215 cm. Výška matrace 57 cm. Šířka 145 cm. Výška 118 cm. Nožičky s nožičkami. Rošt s roštem. Rozměry 140 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 4. Celková hmotnost balíků 170 kg. Rozměry balíků 145x120x20 cm;70x90x20 cm;72x206x44 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace s matrací.Zlevněný produkt Kontinentální postel 10×200 cm Adina můžete koupit bez problémů tu na našich stránkách v populární sekci postele! Podívejte se na akční produkty z této populární sekce za super peníze!
Žádaný kousek Kontinentální postel 10×200 cm Adina je k získání právě na webu v sekci postele. Vyhledejte si jiné produkty ve zmiňované kategorii ve slevě. To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc. Mrkněte také na další prověřené produkty značky Dona shop. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Rohová pohovka  Nevia

Rohová pohovka Nevia – Šířka 300 cm, výška 90 cm, hloubka 184 cm. Spací plocha 128 x 212 cm. Moderní sedací souprava ve tvaru písmene L, která se rychle promění na postel pro hosty. S úložným prostorem na lůžkoviny. Vyberte si z mnoha odstínů.

Další vlastnosti: Rozkládání rozkládací. Barva béžová;hnědá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Šířka 300 cm. Výška 90 cm. Hloubka 184 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. Velikost vícemístné. . . . . . . . . Tento designový produkt Rohová pohovka Nevia jde pořídit prostě tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii nábytek. Připravili jsme akční výrobky z této známé rubriky z pohodlí domova! Oblíbená značka Dona shop dlouhodobě prodává vynikající sortiment. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc. Podívejte se také na další prověřené zboží značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Hodně prodávaný produkt Rohová pohovka Nevia získáte zrovna na našem webu umístěný v rubrice nábytek! Prozkoumejte ještě další produkty ve zmiňované kategorii za akční cenu! Tato vyjímečná značka Dona shop dlouhodobě dodává velmi kvalitní produkty

Jednolůžková postel 90x200 cm Fiena

Jednolůžková postel 90×200 cm Fiena – Plocha na spaní 90 x 200 cm. Postel do ložnice i studentského pokoje s úložným prostorem. Moderní vysoké zadní čelo postele. Výběr z pěkných barev. S roštem, bez matrace.

 

Další vlastnosti: Rozkládání bez rozkládání. Barva bílá;černá;modrá;šedá;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 224 cm. Šířka 110 cm. Výška 104 cm. Rošt s roštem. Rozměry 90 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet lůžek jednolůžkové. Matrace bez matrace. Typ klasické. Materiál čalounění. . . . . .
Super produkt Jednolůžková postel 90×200 cm Fiena jde pořídit právě nyní u nás ve známé sekci postele. Mrkněte na kvalitní produkty z této kategorie ve slevě!
Velmi žádaný kus Jednolůžková postel 90×200 cm Fiena jde nakoupit rovnou na stránkách zařazený v sekci postele! Mrkněte na další výrobky ze zmíněné sekce za zcela nejnižší cenu! Možná hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc! Mrkněte také na další kvalitní produkty od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Známý výrobce Dona shop má ve stále nabídkce velmi kvalitní produkty. Přesvědčte se.

Postel do dětského pokoje Arie 80x180 cm

Postel do dětského pokoje Arie 80×180 cm – Šířka 87 cm, délka 186 cm, výška 80 cm. Spací plocha 80×180 cm a výsuvná přistýlka 80×170 cm. Postel do dětského pokoje s úložným prostorem a výsuvnou přistýlkou. Na výběr dekory dřeva a barvy pro kluky i holky. Možnost dokoupit pěnové matrace.

Další vlastnosti: Typ klasické;s výsuvným lůžkem. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino;masiv. Barva bílá;modrá;růžová;šedá;žlutá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;buk;dub šedý;dub sonoma;dub zlatý;olše;ořech;zebrano. Set včetně roštu. Rozměry 80 x 180 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana bez zábrany. . . . . . . . .
Vysoce kvalitní kus máte možnost koupit ještě tady na našich stránkách umístěný v rubrice dětské postýlky! Vyberte si ještě ostatní kousky ve zmiňované sekci za výhodnou cenu.

Dvoupatrová postel Keira 80x180 cm

Dvoupatrová postel Keira 80×180 cm – Šířka 87 cm, délka 188 cm, výška 164 cm. Spací plocha obou postelí 80 x 180 cm. Dětská postel pro dva sourozence s praktickým úložným prostorem v podobě výsuvných šuplíků. Vrchní postel se zábranou. Výběr z hravých barev. Součástí je lamelový rošt bez matrace.

Další vlastnosti: Typ patrové. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino. Barva bílá;černá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;buk. Set včetně roštu. Rozměry 80 x 180 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. . . . . . . . . .

Patrová postel s přistýlkou Bree 90x200 cm

Patrová postel s přistýlkou Bree 90×200 cm – Šířka 103 cm, délka 208 cm, výška 171 cm. Spací plocha obou postelí 90 x 200 cm a přistýlky 90 x 190 cm. Poschoďová postel s výsuvnou přistýlkou a úložným prostorem. Ochranné zábrany proti spadnutí dítěte. S roštem, bez matrace (možné dokoupit).

Další vlastnosti: Typ patrové. Rozkládání rozkládací. Materiál lamino. Barva bílá;modrá;růžová;šedá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;dub;dub sonoma;dub zlatý;olše;ořech;zebrano. Set včetně roštu. Rozměry 90 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana se zábranou. . . . . . . . .Žádaný produkt Patrová postel s přistýlkou Bree 90×200 cm je k dispozici prostě tady na našem webu v oblíbené kategorii dětské postýlky! Nyní si můžete koupit ostatní produkty z této oblíbené sekce za zcela nejnižší cenu! To ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký. U nás totiž najdete další kvalitní zboží od značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední značka Dona shop pro své zákazníky prodává skvělé zboží Zlevněný produkt dostanete lehce na našem webu v kategorii dětské postýlky! Nyní můžete získat ještě další zboží ve zmíněné rubrice za extra cenu. Oblíbený výrobce Dona shop dlouhodobě vyrábí skvělé zboží. U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás další vybrané kousky značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Dvoupatrová postel dětská 80x180 cm Carey

Dvoupatrová postel dětská 80×180 cm Carey – Šířka 93 cm, délka 188 cm, výška 156cm. Spací plocha obou postelí 80 x 180 cm. Postel pro dvě děti s úložným prostorem v podobě dvou zásuvek. Výběr z mnoha barevných kombinací. Součástí je lamelový rošt a ochranné zábrany.

Další vlastnosti: Typ patrové. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino. Barva bílá;černá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;buk. Set včetně roštu. Rozměry 80 x 180 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana se zábranou. . . . . . . . . Tento diskontní produkt Dvoupatrová postel dětská 80×180 cm je k získání aktuálně tady a teď na našich stránkách v sekci dětské postýlky! Podívejte se na ještě ostatní produkty z této rubriky jednoduše online. Známý výrobce Dona shop pro vás připravuje vynikající produkty
Tento diskontní produkt Dvoupatrová postel dětská 80×180 získáte právě teď tady na našich stránkách v kategorii dětské postýlky. Vyhledejte si parádní zboží z naší rubriky za super ceny!

Čalouněná postel Diet 140x200 cm

Čalouněná postel Diet 140×200 cm – Plocha na spaní 140 x 200 cm. Čalouněná postel s objemným úložným prostorem vhodná i do dispozičně menších prostor. Součástí rošt s možností výběru mezi dřevěným a kovovým rámem. Volba z několika potahových látek. 

 

Další vlastnosti: Rozkládání bez rozkládání. Barva béžová;bílá;černá;modrá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 224 cm. Šířka 160 cm. Výška 104 cm. Rošt s roštem. Rozměry 140 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Typ klasické;manželské. Materiál čalounění. . . . . . Tento velmi oblíbený produkt Čalouněná postel Diet 140×200 cm můžete nakoupit aktuálně tu na webu v populární sekci postele! Najděte si nové produkty ve zmiňované rubrice v akci. Náš sortiment je široký, u nás najdete více kousků od výrobce Dona shop. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný produkt jde pořídit rovnou tady na našem webu v oblíbené sekci postele! Nyní můžete najít unikátní produkty z této populární kategorie za parádní cenu!

Postel pro děti domeček  Bambo

Postel pro děti domeček Bambo – Šířka 87 cm, délka 190 cm, výška 186 cm. Spací plocha 80 x 180 cm a výsuvná postel 80 x 170 cm. Postel v provedení domečku s výsuvnou přistýlkou a úložným prostorem v podobě dvou šuplíků. Postel je bez zábrany. Možnost dokoupit matrace a baldachýn.

Další vlastnosti: Typ s výsuvným lůžkem. Rozkládání rozkládací. Materiál lamino;masiv. Barva bílá;modrá;růžová;šedá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;buk;dub světlý;olše;ořech. Set včetně roštu. Rozměry 80 x 180 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana se zábranou. . . . . . . . .
Velmi žádaný kousek můžete koupit právě tady u nás v populární kategorii dětské postýlky! Získejte další produkty z této známé sekce snadno online.
Tento unikátní kus Postel pro děti domeček Bambo máte možnost najít taky tady na webu umístěný v sekci dětské postýlky. Nyní můžete získat ještě další zboží z naší kategorie za super peníze. U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás další kvalitní kousky značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Přední značka Dona shop má špičkové výrobky Nabídka platí do vyprodání zásob!

Postel do dětského pokoje 90x200 cm Litto

Postel do dětského pokoje 90×200 cm Litto – Šířka 97 cm, délka 208cm, výška 67 cm. Spací plocha 90×200 cm. Dětská postel s úložným prostorem v podobě výsuvného šuplíku. Součástí je rošt bez matrace, kterou lze dokoupit. Výběr postele v mnoha pěkných barvách.

Další vlastnosti: Typ klasické. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino. Barva béžová;bílá;černá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;buk. Set včetně roštu. Rozměry 90 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. . . . . . . . . . Tento akční a ve slevě kousek Postel do dětského pokoje máte možnost získat ještě na našem webu zařazený v rubrice dětské postýlky! Nyní můžete koupit ostatní kousky ve zmiňované kategorii za parádní cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce ovšem další zboží od dodavatele Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Dětská postel Quido 80x180 cm domeček

Dětská postel Quido 80×180 cm domeček – Šířka 87 cm, délka 190 cm, výška 172 cm. Spací plocha 80×180 cm. Postel do dětského pokoje s úložným prostorem v podobě dvou výsuvných zásuvek. Originální provedení jako domeček. Výběr z mnoha variant.

Další vlastnosti: Typ klasické. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino. Barva bílá;modrá;růžová;šedá;zelená. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;dub;dub sonoma;dub zlatý;olše;ořech;zebrano. Set včetně roštu. Rozměry 80 x 180 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. . . . . . . . . . Zcela unikátní produkt Dětská postel Quido 80×180 cm domeček máte možnost dostat právě nyní na webu v populární rubrice dětské postýlky. Připravili jsme kvalitní zboží ze zmíněné kategorie v akci! Přední značka Dona shop může nabídnout vynikající sortiment Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Postel jednolůžko Rocca 90x200 cm

Postel jednolůžko Rocca 90×200 cm – Plocha na spaní 90 x 200 cm. Pohodlná a moderní postel s roštem a úložným prostorem. Příjemné světlé provedení v dekoru dub bílý. Postel čelem, které je ozdobeno čalouněnou opěrkou. Součástí není matrace, kterou je možno dokoupit.

Další vlastnosti: Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 204,5 cm. Dekor dub bílý. Šířka 94,5 cm. Výška 90 cm. Nožičky s nožičkami. Rošt s roštem. Rozměry 90 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl minimalistický. Počet lůžek jednolůžkové. Matrace bez matrace. Topper bez topperu. Typ klasické. . . . .
Exkluzivní produkt můžete pořídit teď tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice postele! Najděte si další zboží z této kategorie za rozumné peníze!

Čalouněná postel 180x200 Mia s úložným prostorem

Čalouněná postel 180×200 Mia s úložným prostorem – Plocha na spaní 180 x 200 cm. Luxusní postel se stylovým, čalouněným čelem pro komfortní opírání. Součástí nabídky je rošt a úložný prostor lze přikoupit. Matrace není součástí nabídky.

Další vlastnosti: Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva bílá;černá;červená;hnědá;modrá;šedá;zelená. Materiál čalounění eko kůže;látka. Délka 223 cm. Šířka 200 cm. Výška 93 cm. Nožičky bez nožiček. Rošt s roštem. Rozměry 180 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 4. Celková hmotnost balíků 89 kg. Rozměry balíků 203x37x15 cm;203x96x15 cm;206x34x37 cm;90x17x17 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Topper bez topperu. Typ klasické;manželské. .
Tento velmi oblíbený kousek je k dispozici bezprostředně na stránkách v oblíbené rubrice postele. Podívejte se na ještě další produkty z naší rubriky za mimořádně nízkou cenu! Máme toho více, u nás najdete další vybrané produkty od výrobce Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka Dona shop dlouhodobě poskytuje skvělé produkty. Však to vidíte sami!

Kvalitní a oblíbený kousek Čalouněná postel 180×200 Mia s úložným prostorem získáte již dnes tu na našem webu v populární rubrice postele. Vyhledejte si další produkty z této oblíbené rubriky za rozumné peníze. Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce najdete více kousků od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Postel 90x200 cm s čelem Gavi

Postel 90×200 cm s čelem Gavi – Plocha na spaní 90 x 200 cm. Čalouněná postel s vysokým čelem vhodná pro hosty či do dětského pokoje. Provedení boxspring s vysokou zvedací matrací a úložným prostorem. Na výběr různé barevné varianty.

Další vlastnosti: Typ boxspring. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva bílá;černá;fialová;hnědá;modrá;šedá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Nožičky s nožičkami. Set včetně matrace. Rošt s roštem. Rozměry 90 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 3. Celková hmotnost balíků 82 kg. Rozměry balíků 110x100x15 cm;110x95x12 cm;95x55x205 cm. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana bez zábrany. Počet lůžek jednolůžkové. Matrace s matrací. Oblíbený výrobek Postel 90×200 cm s čelem Gavi lze pořídit bez obtíží tu na našem webu v rubrice postele. Prozkoumejte ještě jiné zboží ve zmiňované rubrice za výhodné peníze. To ale není všechno, u nás nabízíme více. U nás v nabídce najdete další skvělé produkty od výrobce Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Hodně prodávaný produkt Postel 90×200 cm s je k dostání již dnes tu na našem webu v sekci postele. Mrkněte na jiné produkty z této známé rubriky ve výprodejové akci!

Boxspring 140x200 cm Bay

Boxspring 140×200 cm Bay – Plocha na spaní 140 x 200 cm. Originální a velmi pohodlná čalouněná postel s vysokým čelem. Boxspring provedení se zvedacími matracemi s ochranným topperem a velkým úložným prostorem. Výběr z mnoha barev.

Další vlastnosti: Typ boxspring;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 215 cm. Výška matrace 53 cm. Šířka 140 cm. Výška 115 cm. Nožičky s nožičkami. Rošt s roštem. Rozměry 140 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 3. Celková hmotnost balíků 140 kg. Rozměry balíků 131x177x8 cm;85x70x200 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace s matrací. Kvalitní produkt Boxspring 140×200 cm Bay můžete získat přímo tady na stránkách v oblíbené kategorii postele! Nyní si můžete koupit vyjímečné produkty z této populární rubriky za rozumné peníze!
Oblíbený a akční produkt je k dispozici prostě tady na stránkách v oblíbené sekci postele. Najděte si skvělé produkty ve zmiňované kategorii jednoduše online.

Čalouněná postel 90x200 cm Alden

Čalouněná postel 90×200 cm Alden – Plocha na spaní 90 x 200 cm. Čalouněná postel s vysokým čelem vhodná pro hosty či do dětského pokoje. Provedení boxspring s vysokou zvedací matrací a úložným prostorem. Na výběr různé barevné varianty.

Další vlastnosti: Typ boxspring. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva bílá;černá;fialová;hnědá;modrá;šedá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Šířka 90 cm. Výška 108 cm. Hloubka 210 cm. Nožičky s nožičkami. Set včetně matrace. Rošt s roštem. Rozměry 90 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 3. Celková hmotnost balíků 82 kg. Rozměry balíků 110x100x15 cm;110x95x12 cm;95x55x205 cm. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky.
Hodně žádaný produkt Čalouněná postel 90×200 cm Alden můžete nakoupit bezprostředně tady na stránkách v kategorii postele! Získejte akční kusy z této oblíbené rubriky za akční cenu! Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás taky další vybrané kousky od dodavatele Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce Dona shop dlouhodobě nabízí velmi kvalitní sortiment. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu! Unikátní kus Čalouněná postel 90×200 cm je k dispozici bez problémů na našem webu ve známé sekci postele. Nyní si můžete pořídit akční výrobky ve zmíněné sekci snadno online! Možná ale hledáte něco jiného, u nás nabízíme více! Podívejte se taky na další skvělé produkty od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Značka Dona shop pro své zákazníky prodává vynikající výrobky.

Čalouněná postel Fabio 160x200 cm

Čalouněná postel Fabio 160×200 cm – Plocha na spaní 160 x 200 cm. Manželská postel čalouněná s roštem a úložným prostorem. Postel je bez matrace, kterou si můžete vybrat dle představ z naší nabídky. Postel je dostupná v mnoha barevných kombinacích

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;černá;červená;hnědá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 239 cm. Výška matrace 32 cm. Šířka 177 cm. Výška 83 cm. Nožičky bez nožiček. Rošt s roštem. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 4. Celková hmotnost balíků 101 kg. Rozměry balíků 184x39x20 cm;184x92x25 cm;200x20x14 cm;205x36x22 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace.
Tento žádaný kus Čalouněná postel Fabio 160×200 můžete dostat mimo jiné tady na stránkách v populární rubrice postele! Nyní můžete najít jiné kusy ze zmíněné rubriky za příznivou cenu! U nás vám nabízíme více, u nás v nabídce najdete další kvalitní produkty značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Hodně prodávaný produkt Čalouněná postel Fabio 160×200 dostanete přímo tady na našem webu v oblíbené kategorii postele. Připravili jsme pro vás kvalitní produkty z této oblíbené rubriky za báječnou cenu! U zákazníků oblíbený výrobce Dona shop vám poskytuje top zboží. Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Boxspring 90x00 cm Fren

Boxspring 90×00 cm Fren – Plocha na spaní 90 x 200 cm. Postel pro jednoho v provedení boxpsring s úložným prostorem, zvedací matrací a ochranným topperem. Zadní čelo je vyvýšené pro pohodlné opření při čtení. Bohatý výběr potahů a odstínů.

Další vlastnosti: Typ boxspring. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva bílá;černá;fialová;hnědá;modrá;šedá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Nožičky s nožičkami. Set včetně matrace. Rošt s roštem. Rozměry 90 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 2. Celková hmotnost balíků 96,5 kg. Rozměry balíků 60x90x205 cm;92x120x11 cm. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana bez zábrany. Počet lůžek jednolůžkové. Matrace s matrací.Tento neodolatelný produkt Boxspring 90×00 cm Fren naleznete právě teď tu na webu v sekci postele. Vyberte si ještě ostatní produkty z naší sekce za super cenu!

Čalouněná postel 180x200 cm Ruen

Čalouněná postel 180×200 cm Ruen – Plocha na spaní 180 x 200 cm. Pohodlná a stylová postel s vysokým čelem, úložným prostorem, matrací i roštem. Výběr z pestré palety barev čalounění.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva bílá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 225 cm. Šířka 195 cm. Výška 99 cm. Rošt s roštem. Rozměry 180 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace s matrací. . . . . .Zajímavý produkt Čalouněná postel 180×200 cm lze získat aktuálně tady na našem webu umístěný v rubrice postele. Nyní můžete koupit kvalitní výrobky ve zmíněné sekci ve výprodejové akci.
Tento oblíbený produkt jde pořídit právě zde tu v populární kategorii postele! Máme pro vás další produkty ve zmíněné sekci na pár kliknutí! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás najdete více kousků od dodavatele Dona shop. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce Dona shop prodává velmi kvalitní produkty.

Postel 140x200 cm  Kirby

Postel 140×200 cm Kirby – Plocha na spaní 140 x 200 cm. Elegantní postel se zadním vysokým čelem pro vkusný design ložnice i pohodlný odpočinek. Postel je s úložným prostorem a roštem. Výběr z příjemných odstínů čalounění a provedení nožek.

 

Další vlastnosti: Rozkládání bez rozkládání. Barva bílá;modrá;šedá;zelená. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 224 cm. Šířka 160 cm. Výška 104 cm. Rošt s roštem. Rozměry 140 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Typ klasické;manželské. Materiál čalounění. . . . . .
Tento kvalitní a žádaný produkt můžete nakoupit mimo jiné tu v populární kategorii postele. Nyní najdete parádní kusy z této známé sekce na pár kliknutí. Oblíbený produkt Postel 140×200 cm jde pořídit bezstarostně tu na webu v rubrice postele! Pořiďte si zlevněné zboží z této populární rubriky za extra cenu!

Postel do ložnice Lia 180x

Postel do ložnice Lia 180x – Plocha na spaní 180 x 200 cm. Postel s úložným prostorem pod zvedacím roštem. Možnost zvolit kovový nebo dřevěný rošt a vzhled nožek. Příjemná barevná provedení pro vaší ložnici.

 

Další vlastnosti: Rozkládání bez rozkládání. Barva béžová;bílá;černá;hnědá;modrá;zelená. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 224 cm. Šířka 200 cm. Výška 104 cm. Rošt s roštem. Rozměry 180 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Typ klasické;manželské. Materiál čalounění. . . . . .
Žádaný výrobek Postel do ložnice Lia 180x jde pořídit mimo jiné tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci postele. Nyní koupíte parádní zboží z naší sekce za nejnižší cenu. Třeba hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více. U nás totiž najdete další prověřené zboží od dodavatele Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý produkt Postel do ložnice Lia můžete nakoupit rovnou u nás zařazený v sekci postele. Nyní si můžete pořídit oblíbené kousky z naší rubriky ve slevě! Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce najdete další skvělé zboží značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato značka Dona shop dlouhodobě vyrábí top produkty.

Manželská postel Galo 180x

Manželská postel Galo 180x – Plocha na spaní 180 x 200 cm. Postel pro pár v moderním designu a s praktickým úložným prostorem. Výběr v mnoha barvách. Možnost zvolit si dřevěný či kovový rošt a provedení nožiček. S vysokým čelem pro pohodlné čtení před spaním.

Další vlastnosti: Rozkládání bez rozkládání. Barva bílá;modrá;růžová;šedá;zelená. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 224 cm. Šířka 200 cm. Výška 104 cm. Rošt s roštem. Rozměry 180 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Typ klasické;manželské. Materiál čalounění. . . . . . Velmi prodávaný kousek pořídíte zrovna tady na stránkách v oblíbené sekci postele! Najděte si zcela nové kusy z této oblíbené kategorie za akční cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás taky další kousky značky Dona shop. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel Dona shop svým zákazníkům dodává top produkty Nakupujte výhoděn u nás.

Čalouněná postel 140x200 cm Lucha

Čalouněná postel 140×200 cm Lucha – Plocha na spaní 140 x 200 cm. S velkým úložným prostorem a stylovým čelem s prošíváním typu Chesterfield. Dodá nádech elegance a luxusu. Výběr z atraktivních barevných odstínů.

Další vlastnosti: Rozkládání bez rozkládání. Barva bílá;černá;zelená. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 224 cm. Šířka 160 cm. Výška 104 cm. Rošt s roštem. Rozměry 140 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Typ klasické;manželské. Materiál čalounění. Celková hmotnost balíků 98 kg. . . . . Unikátní kousek Čalouněná postel 140×200 cm můžete nakoupit zrovna tady na našem webu v populární rubrice postele! Mrkněte na jiné výrobky z této sekce za super peníze.
Tento unikátní produkt Čalouněná postel 140×200 cm můžete dostat nyní tady na stránkách v oblíbené kategorii postele. Nyní koupíte zlevněné zboží ve zmiňované sekci jednoduše online!

Manželská postel Malua

Manželská postel Malua – Plocha na spaní 140 x 200 cm. Manželská postel s úložným prostorem a čelem v dekoru jasan tmavý. Vhodná do menších pokojů. Rošt postele nahrazuje deska z překližky o síle 12 mm. Postel je nabízená bez matrace.

Další vlastnosti: Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 207 cm. Dekor jasan tmavý. Šířka 147 cm. Výška 71 cm. Nožičky bez nožiček. Rošt s roštem. Rozměry 140 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl minimalistický. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Topper bez topperu. Typ klasické;manželské. . . . . Oblíbený a kvalitní produkt máte možnost dostat právě tady na našich stránkách umístěný v sekci postele! Mrkněte na parádní produkty ve zmíněné kategorii za výprodejovou cenu! To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký! Podívejte se také na další kvalitní kousky od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. V očích zákazníků populární značka Dona shop vám poskytuje top sortiment.