Postel do dětského pokoje Arie 80x180 cm

Postel do dětského pokoje Arie 80×180 cm – Šířka 87 cm, délka 186 cm, výška 80 cm. Spací plocha 80×180 cm a výsuvná přistýlka 80×170 cm. Postel do dětského pokoje s úložným prostorem a výsuvnou přistýlkou. Na výběr dekory dřeva a barvy pro kluky i holky. Možnost dokoupit pěnové matrace.

Další vlastnosti: Typ klasické;s výsuvným lůžkem. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino;masiv. Barva bílá;modrá;růžová;šedá;žlutá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;buk;dub šedý;dub sonoma;dub zlatý;olše;ořech;zebrano. Set včetně roštu. Rozměry 80 x 180 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana bez zábrany. . . . . . . . .
Vysoce kvalitní kus máte možnost koupit ještě tady na našich stránkách umístěný v rubrice dětské postýlky! Vyberte si ještě ostatní kousky ve zmiňované sekci za výhodnou cenu.

Postel dětská Fany 80x180 cm

Postel dětská Fany 80×180 cm – Šířka 87 cm, délka 188 cm, výška 87 cm. Spací plocha 80×180 cm a výsuvná přistýlka 80×170 cm. Pěkná dětská postel v mnoha barevných provedeních pro kluky i holky. Součástí je lamelový rošt, přistýlka a výsuvné šuplíky.

Další vlastnosti: Typ klasické;s výsuvným lůžkem. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino;masiv. Barva bílá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;buk. Set včetně roštu. Rozměry 80 x 180 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana bez zábrany. . . . . . . . .
Žádaný produkt lze koupit bezprostředně tady a teď na našich stránkách ve známé sekci dětské postýlky. Nyní si můžete koupit akční výrobky ve zmíněné sekci za super cenu. Máme toho více, máme v nabídce další kousky od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Patrová dětská postel 80x180 cm Bree

Patrová dětská postel 80×180 cm Bree – Šířka 93 cm, délka 188 cm, výška 171 cm. Spací plocha obou postelí 80 x 180 cm a přistýlky 80 x 170 cm. Promyšlená dvoupatrová postel s možností vysouvací přistýlky pro třetí dítě. Součástí jsou dva výsuvné šuplíky a lamelové rošty. Možnost dokoupit matrace.

Další vlastnosti: Typ patrové. Rozkládání rozkládací. Materiál lamino. Barva bílá;modrá;růžová;šedá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;dub;dub sonoma;dub zlatý;olše;ořech;zebrano. Set včetně roštu. Rozměry 80 x 180 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana se zábranou. . . . . . . . . Nejprodávanější kus je k získání v pohodě tu na našem webu v oblíbené sekci dětské postýlky. Připravili jsme pro vás vyjímečné produkty ze zmíněné sekce za internetové ceny! To ale ovšem není vše, náš sortiment je široký. Prozkoumejte u nás taky další kvalitní produkty značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární značka Dona shop pro své zákazníky nabízí skvělé produkty
Hodně žádaný produkt Patrová dětská postel 80×180 cm Bree najdete mimo jiné na stránkách umístěný v sekci dětské postýlky. Vyhledejte si jiné kusy ze zmíněné sekce za výborné peníze! V očích zákazníků populární značka Dona shop vám nabízí velmi kvalitní sortiment Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Patrová postel s přistýlkou Bree 90x200 cm

Patrová postel s přistýlkou Bree 90×200 cm – Šířka 103 cm, délka 208 cm, výška 171 cm. Spací plocha obou postelí 90 x 200 cm a přistýlky 90 x 190 cm. Poschoďová postel s výsuvnou přistýlkou a úložným prostorem. Ochranné zábrany proti spadnutí dítěte. S roštem, bez matrace (možné dokoupit).

Další vlastnosti: Typ patrové. Rozkládání rozkládací. Materiál lamino. Barva bílá;modrá;růžová;šedá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;dub;dub sonoma;dub zlatý;olše;ořech;zebrano. Set včetně roštu. Rozměry 90 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana se zábranou. . . . . . . . .Žádaný produkt Patrová postel s přistýlkou Bree 90×200 cm je k dispozici prostě tady na našem webu v oblíbené kategorii dětské postýlky! Nyní si můžete koupit ostatní produkty z této oblíbené sekce za zcela nejnižší cenu! To ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký. U nás totiž najdete další kvalitní zboží od značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední značka Dona shop pro své zákazníky prodává skvělé zboží Zlevněný produkt dostanete lehce na našem webu v kategorii dětské postýlky! Nyní můžete získat ještě další zboží ve zmíněné rubrice za extra cenu. Oblíbený výrobce Dona shop dlouhodobě vyrábí skvělé zboží. U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás další vybrané kousky značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Postel pro děti domeček  Bambo

Postel pro děti domeček Bambo – Šířka 87 cm, délka 190 cm, výška 186 cm. Spací plocha 80 x 180 cm a výsuvná postel 80 x 170 cm. Postel v provedení domečku s výsuvnou přistýlkou a úložným prostorem v podobě dvou šuplíků. Postel je bez zábrany. Možnost dokoupit matrace a baldachýn.

Další vlastnosti: Typ s výsuvným lůžkem. Rozkládání rozkládací. Materiál lamino;masiv. Barva bílá;modrá;růžová;šedá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;buk;dub světlý;olše;ořech. Set včetně roštu. Rozměry 80 x 180 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana se zábranou. . . . . . . . .
Velmi žádaný kousek můžete koupit právě tady u nás v populární kategorii dětské postýlky! Získejte další produkty z této známé sekce snadno online.
Tento unikátní kus Postel pro děti domeček Bambo máte možnost najít taky tady na webu umístěný v sekci dětské postýlky. Nyní můžete získat ještě další zboží z naší kategorie za super peníze. U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás další kvalitní kousky značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Přední značka Dona shop má špičkové výrobky Nabídka platí do vyprodání zásob!

Postel pro děti Zeya 90x200 cm

Postel pro děti Zeya 90×200 cm – Šířka 97 cm, délka 206 cm, výška 80 cm. Spací plocha 90×200 cm a výsuvná přistýlka 90×190 cm. Spousta barevných kombinací pro kluky i holky. Dva výsuvné šuplíky na hračky a lůžkoviny. Možné dokoupit matrace.

Další vlastnosti: Typ klasické;s výsuvným lůžkem. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino;masiv. Barva bílá;modrá;růžová;šedá;žlutá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;buk;dub šedý;dub sonoma;dub zlatý;olše;ořech;zebrano. Set včetně roštu. Rozměry 90 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana se zábranou. . . . . . . . .Velmi oblíbený produkt máte možnost sehnat právě teď na webu umístěný v sekci dětské postýlky. Získejte zcela nové výrobky ve zmiňované sekci za super cenu.
Unikátní a oblíbený produkt Postel pro děti Zeya 90×200 cm jde pořídit právě zde na webu zařazený v rubrice dětské postýlky! Nyní si můžete pořídit jiné produkty ve zmiňované kategorii za báječnou cenu. Tím ale naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás taky další prověřené kousky značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka Dona shop dlouhodobě prodává top výrobky. Udělejte si radost!

Dětská postel 90x200 cm s přistýlkou Zeya

Dětská postel 90×200 cm s přistýlkou Zeya – Šířka 97 cm, délka 206 cm, výška 80 cm. Spací plocha 90×200 cm a výsuvná přistýlka 90×190 cm. Dětská postel v mnoha barevných kombinacích s přistýlkou a s výsuvnými šuplíky. Možnost dokoupit padnoucí pěnové matrace.

Další vlastnosti: Typ klasické;s výsuvným lůžkem. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino;masiv. Barva bílá;modrá;růžová;šedá;žlutá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;buk;dub šedý;dub sonoma;dub zlatý;olše;ořech;zebrano. Set včetně roštu. Rozměry 90 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana bez zábrany. . . . . . . . .Unikátní a oblíbený produkt Dětská postel 90×200 cm máte možnost koupit pohodlně na stránkách v populární rubrice dětské postýlky! Mrkněte na zlevněné produkty ve zmíněné kategorii za super ceny! Významný výrobce Dona shop dlouhodobě vyrábí vynikající produkty.

Dětská postel 80x180 cm Zeya

Dětská postel 80×180 cm Zeya – Šířka 87 cm, délka 186 cm, výška 80 cm. Spací plocha 80×180 cm a výsuvná přistýlka 80×170 cm. Postel do dětského pokojíčku s výsuvnou přistýlkou a úložným prostorem. Vrchní postel s ochrannou zábranou. Na výběr pěkná provedení pro kluky i holky.

Další vlastnosti: Typ klasické;s výsuvným lůžkem. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino;masiv. Barva bílá;modrá;růžová;šedá;žlutá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;buk;dub šedý;dub sonoma;dub zlatý;olše;ořech;zebrano. Set včetně roštu. Rozměry 80 x 180 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana se zábranou. . . . . . . . . Tento zlevněný produkt můžete pořídit prostě tady u nás v kategorii dětské postýlky! Vyberte si podobné produkty ze zmíněné rubriky za rozumné peníze. Známá značka Dona shop vyrábí top sortiment Přesvědčte se. Možná ale hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více! Mrkněte na další kvalitní kousky od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Postel pro dítě Zeya 80x180 cm

Postel pro dítě Zeya 80×180 cm – Šířka 87 cm, délka 186 cm, výška 80 cm. Spací plocha 80×180 cm a výsuvná přistýlka 80×170 cm. Součástí jsou dva výsuvné šuplíky a lamelový rošt. Možné vybrat si z mnoha barevných kombinací a dokoupit si padnoucí matrace.

Další vlastnosti: Typ klasické;s výsuvným lůžkem. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino;masiv. Barva bílá;modrá;růžová;šedá;žlutá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;buk;dub šedý;dub sonoma;dub zlatý;olše;ořech;zebrano. Set včetně roštu. Rozměry 80 x 180 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana bez zábrany. . . . . . . . . Tento žádaný produkt Postel pro dítě Zeya 80×180 cm naleznete právě teď tu na webu ve známé rubrice dětské postýlky! Pořiďte si nové zboží ve zmíněné rubrice za příznivou cenu.
Nejprodávanější produkt Postel pro dítě Zeya 80×180 cm lze získat mimo jiné tu na našem webu umístěný v rubrice dětské postýlky. Nyní získáte ještě podobné kousky z této oblíbené kategorie za skvělou cenu. Tato vyjímečná značka Dona shop má v nabídce špičkové výrobky

Dětská postel domeček Bambo  80x180 cm

Dětská postel domeček Bambo 80×180 cm – Šířka 87 cm, délka 190 cm, výška 186 cm. Spací plocha 80 x 180 cm a výsuvná postel 80 x 170 cm. Dětská postel s přistýlkou a výsuvnými šuplíky pro uschování hraček a lůžkovin. Hravé provedení ve tvaru domečku se zábranou proti spadnutí dítěte. Výběr z více barevných variant.

Další vlastnosti: Typ s výsuvným lůžkem. Rozkládání rozkládací. Materiál lamino;masiv. Barva bílá;modrá;růžová;šedá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;buk;dub světlý;olše;ořech. Set včetně roštu. Rozměry 80 x 180 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana se zábranou. . . . . . . . . Hodně prodávaný produkt Dětská postel domeček Bambo 80×180 cm máte možnost sehnat pohodlně tu na našich stránkách umístěný v kategorii dětské postýlky! Najděte si další výrobky ze zmíněné sekce za akční cenu. Dodavatel Dona shop dlouhodobě dodává skvělý sortiment. U nás toho najdete mnohem více, mrkněte také na další skvělé zboží od dodavatele Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Dětská postel  90x200 cm Bambo

Dětská postel 90×200 cm Bambo – Šířka 97 cm, délka 208 cm, výška 186 cm. Spací plocha 90 x 200 cm a výsuvná postel 90 x 190 cm. Promyšlená postel pro děti s přistýlkou. Dva výsuvné šuplíky, ochranná zábrana před vypadnutím, výsuvná přistýlka a originální provedení ve tvaru domečku. Výběr z mnoha variant.

Další vlastnosti: Typ s výsuvným lůžkem. Rozkládání rozkládací. Materiál lamino;masiv. Barva bílá;modrá;růžová;šedá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;buk;dub světlý;olše;ořech. Set včetně roštu. Rozměry 90 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana se zábranou. . . . . . . . .Tento nejprodávanější produkt Dětská postel 90×200 cm Bambo jde nakoupit právě nyní u nás ve známé sekci dětské postýlky. Prozkoumejte ostatní produkty z této známé sekce za super peníze. Známá značka Dona shop pro své zákazníky prodává špičkové výrobky. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Postel domeček 90x200 cm Bambo

Postel domeček 90×200 cm Bambo – Šířka 97 cm, délka 208 cm, výška 186 cm. Spací plocha 90 x 200 cm a výsuvná postel 90 x 190 cm. Promyšlená dětská postel s rámem ve tvaru domečku. Součástí postele jsou výsuvné šuplíky, přistýlka pro malé hosty a lamelový rošt. Možnost zvolit si z příjemných barev nebo dekorů dřeva.

Další vlastnosti: Typ s výsuvným lůžkem. Rozkládání rozkládací. Materiál lamino;masiv. Barva bílá;modrá;růžová;šedá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;buk;dub světlý;olše;ořech. Set včetně roštu. Rozměry 90 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana se zábranou. . . . . . . . . Kvalitní a žádaný výrobek máte možnost nakoupit právě teď tu v sekci dětské postýlky! Nyní můžete najít akční produkty ze zmíněné kategorie za nejnižší cenu. V očích zákazníků populární výrobce Dona shop dlouhodobě dodává kvalitní produkty
Výjimečný produkt Postel domeček 90×200 cm Bambo můžete nakoupit v pohodě tady na stránkách v populární rubrice dětské postýlky! Mrkněte na jiné produkty ze zmíněné kategorie za zcela nejnižší cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce najdete více kvalitních produktů od dodavatele Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Tato značka Dona shop má ve stále nabídkce top produkty A to ještě není vše!

Postel 90x200 cm Fany dětská

Postel 90×200 cm Fany dětská – Šířka 97 cm, délka 208 cm, výška 87 cm. Spací plocha 90×200 cm a výsuvná přistýlka 90×190 cm. Bohatá nabídka barevných provedení. Součástí je výsuvná přistýlka a dva šuplíky. Možnost dokoupit padnoucí matrace.

Další vlastnosti: Typ klasické;s výsuvným lůžkem. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino;masiv. Barva bílá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;buk. Set včetně roštu. Rozměry 90 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana bez zábrany. . . . . . . . .Tento velmi oblíbený produkt je dostupný pohodlně tady na našich stránkách ve známé rubrice dětské postýlky! Připravili jsme ještě ostatní produkty ze zmíněné rubriky za akční cenu. Tento akční a ve slevě produkt Postel 90×200 cm Fany dětská můžete pořídit prostě tady na našich stránkách v populární sekci dětské postýlky! Máme pro vás kvalitní zboží ve zmiňované kategorii za internetové ceny! Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás také další prověřené kousky značky Dona shop. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Dona shop pro své zákazníky dodává vysoce kvalitní sortiment. Nové kousky každý den!

Postel pro děti 80x180 cm Arie

Postel pro děti 80×180 cm Arie – Šířka 87 cm, délka 186 cm, výška 80 cm. Spací plocha 80×180 cm a výsuvná přistýlka 80×170 cm. Jednobarevná postel do dětského pokoje v příjemných barvách i v dřevěných dekorech. Možnost dokoupit pěnové matrace.

Další vlastnosti: Typ klasické;s výsuvným lůžkem. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino;masiv. Barva bílá;modrá;růžová;šedá;žlutá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;buk;dub šedý;dub sonoma;dub zlatý;olše;ořech;zebrano. Set včetně roštu. Rozměry 80 x 180 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana se zábranou. . . . . . . . .
Exkluzivní produkt Postel pro děti 80×180 cm lze zakoupit rovněž tady na stránkách umístěný v rubrice dětské postýlky! Vyberte si ještě jiné produkty ve zmiňované sekci za výhodné peníze. Známý dodavatel Dona shop vám představuje špičkové výrobky. Přesvědčte se sami.
Zcela unikátní produkt Postel pro děti 80×180 cm máte možnost pořídit rovnou u nás ve známé kategorii dětské postýlky! Připravili jsme akční zboží z této oblíbené rubriky za outletovou cenu. U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás taky další vybrané produkty od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Dětská postel 90x200 cm  Arie

Dětská postel 90×200 cm Arie – Šířka 97 cm, délka 206 cm, výška 80 cm. Spací plocha 90×200 cm a výsuvná přistýlka 90×190 cm. Postel s přistýlkou a úložným prostorem včetně lamelového roštu. Výběr z příjemných dřevěných dekorů a barev. Pěnové matrace lze dokoupit.

Další vlastnosti: Typ klasické;s výsuvným lůžkem. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino;masiv. Barva bílá;modrá;růžová;šedá;žlutá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;buk;dub šedý;dub sonoma;dub zlatý;olše;ořech;zebrano. Set včetně roštu. Rozměry 90 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana se zábranou. . . . . . . . .Neodolatelný produkt Dětská postel 90×200 cm Arie je k získání mimo jiné tady na stránkách ve známé sekci dětské postýlky! Nyní můžete najít skvělé produkty z této oblíbené kategorie za akční cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka Dona shop vám představuje špičkový sortiment. A to je teprve začátek. Máme toho více, u nás najdete více produktů od dodavatele Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Dětská postel Arie 90x200 cm s přistýlkou

Dětská postel Arie 90×200 cm s přistýlkou – Šířka 97 cm, délka 206 cm, výška 80 cm. Spací plocha 90×200 cm a výsuvná přistýlka 90×190 cm. Postel pro děti s výsuvnou přistýlkou a dvěma šuplíky. Na výběr v mnoha provedeních.

Další vlastnosti: Typ klasické;s výsuvným lůžkem. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino;masiv. Barva bílá;modrá;růžová;šedá;žlutá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;buk;dub šedý;dub sonoma;dub zlatý;olše;ořech;zebrano. Set včetně roštu. Rozměry 90 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana bez zábrany. . . . . . . . . Žádaný kousek Dětská postel Arie 90×200 cm s přistýlkou můžete získat prostě tu na našich stránkách zařazený v sekci dětské postýlky. Nyní pořídíte ještě jiné kusy z této rubriky v bezva akci. Oblíbená značka Dona shop prodává kvalitní sortiment Tento nejprodávanější kousek je k dispozici bezstarostně tu na našem webu v populární kategorii dětské postýlky. Nyní získáte další produkty z této populární kategorie za mimořádně nízkou cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka Dona shop vás a vaše blízké obohatí o špičkové zboží. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. To však není vše, u nás vám nabídneme víc! Mrkněte také na další kvalitní produkty značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce.

Dětská postel s přistýlkou 160x80 cm Mayen

Dětská postel s přistýlkou 160×80 cm Mayen – Šířka 165 cm, délka 164 cm, výška 70 cm. Spací plocha 160×80 a 145×80 cm. Dětská postel s možností rozložení pro příležitostné spaní. Postel je s bezpečnostní zábranou proti spadnutí a také má zaoblené hrany. Součástí je 2x rošt s matrací.

Další vlastnosti: Typ s výsuvným lůžkem. Rozkládání rozkládací. Materiál lamino. Barva bílá. Úložný prostor bez úložného prostoru. Set včetně matrace a roštu. Rozměry 80 x 160 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky. Zábrana se zábranou. . . . . . . . . . Nový produkt máte možnost získat jednoduše tady u nás v oblíbené sekci dětské postýlky. Najděte si skvělé produkty z této oblíbené rubriky za nejnižší cenu! Možná hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc! Prozkoumejte u nás taky další prověřené produkty od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Tento velmi žádaný kousek lze zakoupit zrovna tu na našich stránkách v rubrice dětské postýlky. Nyní získáte unikátní kusy z této rubriky ve výprodejové akci. Přední dodavatel Dona shop dlouhodobě dodává prvotřídní produkty. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Postel dětská Mayen 160x80 cm s přistýlkou /šedá

Postel dětská Mayen 160×80 cm s přistýlkou /šedá – Šířka 165 cm, délka 164 cm, výška 70 cm. Spací plocha 160×80 a 145×80 cm. Bílá dětská postel s šedými prvky. Možnost příležitostného spaní díky výsuvné posteli. Obě postele mají zásuvnou zábranu proti spadnutí. Úchytky ve tvaru srdíček v šedém provedení.

Další vlastnosti: Typ s výsuvným lůžkem. Rozkládání rozkládací. Materiál lamino. Barva bílá. Úložný prostor bez úložného prostoru. Set včetně matrace a roštu. Rozměry 80 x 160 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky. Zábrana se zábranou. . . . . . . . . .
Vynikající kus Postel dětská Mayen 160×80 cm s přistýlkou /šedá můžete dostat taky tady na webu ve známé sekci dětské postýlky! Podívejte se na ostatní produkty z této sekce za parádní cenu! Dodavatel Dona shop prodává kvalitní zboží. Nakupujte výhoděn u nás.

Unikátní a oblíbený produkt Postel dětská Mayen 160×80 lze získat mimo jiné tu na našich stránkách ve známé rubrice dětské postýlky! Máme pro vás zcela nové produkty z této oblíbené kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! To ale však není vše, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás taky další prověřené produkty značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce. Významný dodavatel Dona shop má vynikající produkty. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Sestava do dětského pokoje Lerwick - růžová

Sestava do dětského pokoje Lerwick – růžová – Dětská sestava nábytku pro holčičku v růžové barvě. Dětský pokoj tvoří dětská postel s přistýlkou, noční stolek, dětský psací stůl a velká šatní skříň. Postel dodáváme včetně matrací, roštů a úložných šuplíků. Možnost vybrat dětský pokoj i v jiných barvách.

Další vlastnosti: Materiál lamino. Barva bílá;růžová. Tvrdost matrace měkká matrace. Rošt s roštem. Stav zboží při dodání v demontu. Dětská postel 90x206x65 cm. Šatní skříň 80x194x57 cm. Psací stůl 110x78x60 cm. Noční stolek 40x53x41 cm. Vhodné pro pro holky. . . . . . . . . . .
Tento velmi oblíbený výrobek Sestava do dětského pokoje Lerwick – růžová najdete v pohodě tu na našich stránkách v rubrice dětský nábytek. Připravili jsme pro vás skvělé výrobky ve zmiňované rubrice jednoduše online! Tato značka Dona shop vám může poskytnout prvotřídní zboží. Udělejte si radost. Unikátní a oblíbený produkt Sestava do dětského pokoje Lerwick – růžová máte možnost sehnat teď tady na webu umístěný v kategorii dětský nábytek. Připravili jsme vyjímečné kusy ze zmíněné sekce za super peníze. U nás vám nabízíme více, u nás v nabídce totiž najdete další skvělé produkty od dodavatele Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Modrý nábytek dětský pokoj Roslin

Modrý nábytek dětský pokoj Roslin – Sestava nábytku v modré barvě do dětského pokoje. Pokoj tvoří dětská postel s přistýlkou a zábranou, psací stůl, komoda a šatní skříň. Dětský pokoj je možné zakoupit také v jiných barvách.

Další vlastnosti: Materiál lamino;masiv. Barva bílá;modrá. Tvrdost matrace měkká matrace. Rošt s roštem. Stav zboží při dodání v demontu. Dětská postel 81x188x80 cm. Šatní skříň 80x194x57 cm. Psací stůl 110x78x60 cm. Komoda 80x95x41 cm. Vhodné pro pro kluky. . . . . . . . . . .
Vynikající výrobek Modrý nábytek dětský pokoj Roslin máte možnost sehnat pohodlně tady u nás v sekci dětský nábytek! Připravili jsme ostatní produkty z této známé rubriky za výhodnou cenu! Tato značka Dona shop nabízí skvělé zboží Nové kousky každý den!
Tento exkluzivní produkt jde sehnat právě nyní tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice dětský nábytek. Nyní pořídíte ještě ostatní kousky z této populární kategorie ve slevě. U zákazníků oblíbený výrobce Dona shop prodává špičkové zboží. Udělejte radost sami sobě! To ale není vše, nebojte, máme toho více. U nás v nabídce najdete více skvělých produktů od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže.