Jednolůžko Tere 120x200 cm

Jednolůžko Tere 120×200 cm –

Plocha na spaní 120 x 200 cm. Postel do ložnice či pokoje pro hosty. Originální vysoké čelo s ozdobný prošitím. Součástí je lamelový rošt bez matrace, kterou si můžete dokoupit. Výběr barevného provedení i nožiček.

Další vlastnosti: Typ klasické. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva hnědá;modrá;šedá;zelená. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Délka 213 cm. Výška 103 cm. Šířka 128 cm. Rošt s roštem. Rozměry 120 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet lůžek jednolůžkové. Matrace bez matrace. . . . . .Hodně oblíbený produkt najdete snadno na našem webu zařazený v kategorii postele! Nyní získáte kvalitní produkty z této populární sekce za výhodnou cenu. To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více! Mrkněte také na další produkty od dodavatele Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Významná značka Dona shop dlouhodobě dodává vysoce kvalitní zboží.

Hodně oblíbený kousek Jednolůžko Tere 120×200 cm máte možnost koupit rovněž na našem webu ve známé kategorii postele. Nyní můžete najít kvalitní produkty ve zmiňované kategorii z pohodlí domova! Naše nabídka je široká, u nás najdete další kvalitní zboží od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Výrobce Dona shop může nabídnout vynikající produkty. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Bílá postel 90x200 cm Gorm

Bílá postel 90×200 cm Gorm – Plocha na spaní 90 x 200 cm. Moderní bílá postel na nožičkách vhodná pro jednu osobu. Ideální jako postel do studentského pokoje nebo do pokoje pro hosty. Součástí nabídky není rošt a matrace.

Další vlastnosti: Typ klasické. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino. Úložný prostor bez úložného prostoru. Délka 205 cm. Dekor dub zlatý. Šířka 93 cm. Výška 95 cm. Nožičky s nožičkami. Rošt bez roštu. Rozměry 90 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl minimalistický;skandinávský. Počet lůžek jednolůžkové. Matrace bez matrace. Topper bez topperu. . . . .Tento diskontní výrobek Bílá postel 90×200 cm Gorm získáte bez obtíží na stránkách zařazený v rubrice postele. Nyní pořídíte zlevněné zboží ze zmíněné kategorie za extra cenu! U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás více kvalitních produktů od dodavatele Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka Dona shop dlouhodobě dodává špičkové zboží. Však to vidíte sami. Akční produkt Bílá postel 90×200 cm Gorm seženete mimo jiné na našem webu ve známé sekci postele. Prozkoumejte jiné zboží z této populární sekce za nejnižší cenu.

Rohová pohovka  Nevia

Rohová pohovka Nevia – Šířka 300 cm, výška 90 cm, hloubka 184 cm. Spací plocha 128 x 212 cm. Moderní sedací souprava ve tvaru písmene L, která se rychle promění na postel pro hosty. S úložným prostorem na lůžkoviny. Vyberte si z mnoha odstínů.

Další vlastnosti: Rozkládání rozkládací. Barva béžová;hnědá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Šířka 300 cm. Výška 90 cm. Hloubka 184 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. Velikost vícemístné. . . . . . . . . Tento designový produkt Rohová pohovka Nevia jde pořídit prostě tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii nábytek. Připravili jsme akční výrobky z této známé rubriky z pohodlí domova! Oblíbená značka Dona shop dlouhodobě prodává vynikající sortiment. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc. Podívejte se také na další prověřené zboží značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Hodně prodávaný produkt Rohová pohovka Nevia získáte zrovna na našem webu umístěný v rubrice nábytek! Prozkoumejte ještě další produkty ve zmiňované kategorii za akční cenu! Tato vyjímečná značka Dona shop dlouhodobě dodává velmi kvalitní produkty

Postel 90x200 cm s čelem Gavi

Postel 90×200 cm s čelem Gavi – Plocha na spaní 90 x 200 cm. Čalouněná postel s vysokým čelem vhodná pro hosty či do dětského pokoje. Provedení boxspring s vysokou zvedací matrací a úložným prostorem. Na výběr různé barevné varianty.

Další vlastnosti: Typ boxspring. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva bílá;černá;fialová;hnědá;modrá;šedá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Nožičky s nožičkami. Set včetně matrace. Rošt s roštem. Rozměry 90 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 3. Celková hmotnost balíků 82 kg. Rozměry balíků 110x100x15 cm;110x95x12 cm;95x55x205 cm. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana bez zábrany. Počet lůžek jednolůžkové. Matrace s matrací. Oblíbený výrobek Postel 90×200 cm s čelem Gavi lze pořídit bez obtíží tu na našem webu v rubrice postele. Prozkoumejte ještě jiné zboží ve zmiňované rubrice za výhodné peníze. To ale není všechno, u nás nabízíme více. U nás v nabídce najdete další skvělé produkty od výrobce Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Hodně prodávaný produkt Postel 90×200 cm s je k dostání již dnes tu na našem webu v sekci postele. Mrkněte na jiné produkty z této známé rubriky ve výprodejové akci!

Čalouněná postel 90x200 cm Alden

Čalouněná postel 90×200 cm Alden – Plocha na spaní 90 x 200 cm. Čalouněná postel s vysokým čelem vhodná pro hosty či do dětského pokoje. Provedení boxspring s vysokou zvedací matrací a úložným prostorem. Na výběr různé barevné varianty.

Další vlastnosti: Typ boxspring. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva bílá;černá;fialová;hnědá;modrá;šedá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Šířka 90 cm. Výška 108 cm. Hloubka 210 cm. Nožičky s nožičkami. Set včetně matrace. Rošt s roštem. Rozměry 90 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 3. Celková hmotnost balíků 82 kg. Rozměry balíků 110x100x15 cm;110x95x12 cm;95x55x205 cm. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky.
Hodně žádaný produkt Čalouněná postel 90×200 cm Alden můžete nakoupit bezprostředně tady na stránkách v kategorii postele! Získejte akční kusy z této oblíbené rubriky za akční cenu! Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás taky další vybrané kousky od dodavatele Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce Dona shop dlouhodobě nabízí velmi kvalitní sortiment. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu! Unikátní kus Čalouněná postel 90×200 cm je k dispozici bez problémů na našem webu ve známé sekci postele. Nyní si můžete pořídit akční výrobky ve zmíněné sekci snadno online! Možná ale hledáte něco jiného, u nás nabízíme více! Podívejte se taky na další skvělé produkty od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Značka Dona shop pro své zákazníky prodává vynikající výrobky.

Postel domeček 90x200 cm Bambo

Postel domeček 90×200 cm Bambo – Šířka 97 cm, délka 208 cm, výška 186 cm. Spací plocha 90 x 200 cm a výsuvná postel 90 x 190 cm. Promyšlená dětská postel s rámem ve tvaru domečku. Součástí postele jsou výsuvné šuplíky, přistýlka pro malé hosty a lamelový rošt. Možnost zvolit si z příjemných barev nebo dekorů dřeva.

Další vlastnosti: Typ s výsuvným lůžkem. Rozkládání rozkládací. Materiál lamino;masiv. Barva bílá;modrá;růžová;šedá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;buk;dub světlý;olše;ořech. Set včetně roštu. Rozměry 90 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana se zábranou. . . . . . . . . Kvalitní a žádaný výrobek máte možnost nakoupit právě teď tu v sekci dětské postýlky! Nyní můžete najít akční produkty ze zmíněné kategorie za nejnižší cenu. V očích zákazníků populární výrobce Dona shop dlouhodobě dodává kvalitní produkty
Výjimečný produkt Postel domeček 90×200 cm Bambo můžete nakoupit v pohodě tady na stránkách v populární rubrice dětské postýlky! Mrkněte na jiné produkty ze zmíněné kategorie za zcela nejnižší cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce najdete více kvalitních produktů od dodavatele Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Tato značka Dona shop má ve stále nabídkce top produkty A to ještě není vše!