Dětská postel cars 160x80 cm Speed

Dětská postel cars 160×80 cm Speed – Šírka 84 cm, délka 167 cm, výška 49 cm. Rozměry spací plochy 160 x 80 cm. Dětská postel s motivem závodního auta s pěnovou matrací o rozměru 160 x 80 x 7 cm a roštem se systémem Flex.

Další vlastnosti: Typ klasické. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino. Barva černá;zelená. Úložný prostor bez úložného prostoru. Set včetně matrace a roštu. Rozměry 80 x 160 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv s motivem. Vhodné pro pro kluky. Zábrana se zábranou. . . . . . . . . .Hodně oblíbený produkt Dětská postel cars 160×80 cm Speed je k získání snadno tady na našem webu umístěný v sekci dětské postýlky. Nyní si můžete koupit ostatní kusy ve zmíněné sekci za mimořádně nízkou cenu!

Dětská postel Hasiči 140x70 cm

Dětská postel Hasiči 140×70 cm – Šířka 74 cm, délka 153 cm, výška 50 cm. Spací plocha 140 x 70 cm. Postel pro kluky i holky s motivem hasičského auta. Součásti postele je matrace o rozměru 140 x 70 x 7 cm a rošt se systémem Flex.

Další vlastnosti: Typ klasické. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino. Barva černá;červená;modrá. Úložný prostor bez úložného prostoru. Set včetně matrace a roštu. Rozměry 70 x 140 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv s motivem. Vhodné pro pro kluky. Zábrana se zábranou. . . . . . . . . . Tento velmi žádaný produkt Dětská postel Hasiči 140×70 cm je dostupný zrovna u nás umístěný v sekci dětské postýlky. Nyní si můžete koupit unikátní produkty z naší sekce jednoduše online! To ale není všechno, naše nabídka je široká. Mrkněte také na více produktů od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka Dona shop pro své zákazníky dodává top výrobky A tady je důkaz! Žádaný produkt Dětská postel Hasiči 140×70 cm je dostupný právě teď tu na našem webu v oblíbené kategorii dětské postýlky. Získejte vyjímečné produkty z této populární rubriky za super ceny! Významný výrobce Dona shop prodává kvalitní výrobky Udělejte radost sami sobě!

Builder postel  160x80 cm

Builder postel 160×80 cm – Šířka 84 cm, délka 165 cm, výška 43 cm. Spací plocha o rozměru 160 x 80 cm. Dětská postel vyrobená ze MDF desky s motivem stavebního auta. Součástí postele pro děti je pěnová matrace o rozměru 160 x 80 x 7 cm a rošt se systémem Flex.

Další vlastnosti: Typ klasické. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino. Barva černá;modrá;žlutá. Úložný prostor bez úložného prostoru. Set včetně matrace a roštu. Rozměry 80 x 160 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv s motivem. Vhodné pro pro kluky. Zábrana se zábranou. . . . . . . . . . Oblíbený a kvalitní kousek Builder postel 160×80 cm můžete získat mimo jiné na našem webu zařazený v rubrice dětské postýlky. Nyní můžete najít skvělé kousky z této oblíbené sekce na pár kliknutí. Věhlasná značka Dona shop pro své zákazníky nabízí velmi kvalitní produkty Udělejte si radost. To není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás najdete další zboží od značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Hodně povedený výrobek lze pořídit lehce tady na stránkách v oblíbené sekci dětské postýlky! Pořiďte si další produkty z naší rubriky jednoduše online! Nebojte, máme toho více, u nás najdete další kvalitní zboží od výrobce Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Dětská postel ve tvaru auta Taxi 160x80 cm

Dětská postel ve tvaru auta Taxi 160×80 cm – Šířka 84 cm, délka 167 cm, výška 49 cm. Dřevěná postel se spací plochou 160 x 80 cm pro děti se vzorem taxíku. Součástí postele je i pěnová matrace a rošt. Pěnová matrace o rozměru 160 x 80 x 7 cm.

Další vlastnosti: Typ klasické. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino. Barva černá;žlutá. Úložný prostor bez úložného prostoru. Set včetně matrace a roštu. Rozměry 80 x 160 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv s motivem. Vhodné pro pro kluky. Zábrana se zábranou. . . . . . . . . .
Zlevněný výrobek Dětská postel ve tvaru auta Taxi 160×80 cm máte možnost nakoupit rovněž tu v populární kategorii dětské postýlky. Nyní si můžete koupit ještě podobné zboží ve zmíněné sekci ve výprodejové akci!
Kvalitní a levný produkt Dětská postel ve tvaru auta Taxi 160×80 cm můžete dostat bezprostředně tady a teď na našem webu v populární kategorii dětské postýlky. Připravili jsme pro vás oblíbené zboží z této sekce za parádní cenu! Věhlasná značka Dona shop prodává špičkové produkty U nás vám nabízíme více, u nás najdete více skvělých kousků od výrobce Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Postel  Hasiči se spací plochou 160x80 cm

Postel Hasiči se spací plochou 160×80 cm – Šířka 84 cm, délka 165 cm, výška 43 cm. Dětská postel se spací plochou o velikosti 160 x 80 cm. Postel pro děti s motivem hasičského auta pro opravdové malé hasiče i hasičky. Součástí je rošt a pěnová matrace o velikosti 160 x 80 x 7 s odnímatelným a pratelným potahem.

Další vlastnosti: Typ klasické. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino. Barva černá;červená;modrá. Úložný prostor bez úložného prostoru. Set včetně matrace a roštu. Rozměry 80 x 160 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv s motivem. Vhodné pro pro kluky. Zábrana se zábranou. . . . . . . . . .Kvalitní a levný produkt Postel Hasiči se spací plochou jde koupit taky na našich stránkách v populární sekci dětské postýlky. Najděte si ještě ostatní zboží ve zmíněné sekci za zcela nejnižší cenu! Vynikající produkt Postel Hasiči se spací plochou 160×80 cm máte možnost získat právě tady na stránkách v populární rubrice dětské postýlky! Nyní si můžete pořídit skvělé produkty ze zmíněné kategorie za výhodnou cenu! Věhlasný výrobce Dona shop má velmi kvalitní produkty. Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte také na více produktů od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže.