Patrová postel s přistýlkou Bree 90x200 cm

Patrová postel s přistýlkou Bree 90×200 cm – Šířka 103 cm, délka 208 cm, výška 171 cm. Spací plocha obou postelí 90 x 200 cm a přistýlky 90 x 190 cm. Poschoďová postel s výsuvnou přistýlkou a úložným prostorem. Ochranné zábrany proti spadnutí dítěte. S roštem, bez matrace (možné dokoupit).

Další vlastnosti: Typ patrové. Rozkládání rozkládací. Materiál lamino. Barva bílá;modrá;růžová;šedá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;dub;dub sonoma;dub zlatý;olše;ořech;zebrano. Set včetně roštu. Rozměry 90 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana se zábranou. . . . . . . . .Žádaný produkt Patrová postel s přistýlkou Bree 90×200 cm je k dispozici prostě tady na našem webu v oblíbené kategorii dětské postýlky! Nyní si můžete koupit ostatní produkty z této oblíbené sekce za zcela nejnižší cenu! To ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký. U nás totiž najdete další kvalitní zboží od značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední značka Dona shop pro své zákazníky prodává skvělé zboží Zlevněný produkt dostanete lehce na našem webu v kategorii dětské postýlky! Nyní můžete získat ještě další zboží ve zmíněné rubrice za extra cenu. Oblíbený výrobce Dona shop dlouhodobě vyrábí skvělé zboží. U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás další vybrané kousky značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Dětská poschoďová postel Casie 90x200 cm

Dětská poschoďová postel Casie 90×200 cm – Šířka 97 cm, délka 208 cm, výška 164 cm. Spací plocha obou postelí 90 x 200 cm. Dětská postel v patrovém provedení. Součástí jsou dva výsuvné šuplíky a lamelové rošty. Možnost vybrat si z mnoha barev a dokoupit padnoucí matrace.

Další vlastnosti: Typ patrové. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino. Barva bílá;černá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;buk. Set včetně roštu. Rozměry 90 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. . . . . . . . . .
Nejprodávanější produkt Dětská poschoďová postel Casie 90×200 cm jde získat aktuálně tu na našem webu v populární rubrice dětské postýlky! Získejte ještě jiné produkty ve zmiňované rubrice za mimořádně nízkou cenu. Významný dodavatel Dona shop nabízí top výrobky.
Tento designový produkt Dětská poschoďová postel Casie 90×200 je dostupný snadno tu zařazený v sekci dětské postýlky! Připravili jsme pro vás další produkty z této oblíbené rubriky za nejlepší ceny! U nás vám nabízíme více, máme v nabídce ovšem další skvělé produkty od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Patrová postel pro děti 80x180 cm Quinn

Patrová postel pro děti 80×180 cm Quinn – Šířka 94 cm, délka 210 cm, výška 160 cm. Spací plocha obou postelí 80 x 180 cm. Poschoďová postel pro sourozence s úložným prostorem v podobě dvou šuplíků a odkládacích polic ze strany postele. Praktické řešení do malých pokojů. Výběr z mnoha barev.

Další vlastnosti: Typ patrové. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino. Barva bílá;černá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;buk. Set včetně roštu. Rozměry 80 x 180 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. . . . . . . . . .Nový produkt Patrová postel pro děti dostanete také tady u nás v oblíbené sekci dětské postýlky. Nyní můžete koupit akční produkty ve zmiňované sekci ve výprodejové akci! Nebojte, máme toho více, podívejte se taky na další produkty značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce.
Vysoce kvalitní výrobek Patrová postel pro děti lze pořídit ještě na stránkách v populární kategorii dětské postýlky. Vyberte si zcela nové produkty z této známé rubriky ve slevě!