Nástěnná police Sani

Nástěnná police Sani –

Šířka 90 cm, hloubka 22 cm, výška 45 cm. Nástěnný policový systém složený ze dvou praktických poliček. Univerzální použití a moderní provedení v dekoru dřeva olše. 

Další vlastnosti: Typ nástěnné. Materiál lamino. Barva hnědá. Počet polic 2 police. Výška 45 cm. Dekor olše. Lesk ne. Šířka 90 cm. Hloubka 22 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Využití na květiny;na obrázky. . . . . . . . . Tento výjimečný produkt je k získání bezprostředně tu na stránkách v oblíbené rubrice regály a poličky! Nyní můžete najít skvělé zboží z této kategorie za skvělou cenu. To však není vše, přichystali jsme toho pro vás více! U nás v nabídce najdete další prověřené kousky značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento vynikající produkt Nástěnná police Sani je k získání právě zde tu zařazený v sekci regály a poličky. Nyní koupíte zcela nové produkty z této oblíbené rubriky za outletovou cenu! Přední značka Dona shop vás a vaše blízké obohatí o prvotřídní sortiment.
Oblíbený a kvalitní produkt Nástěnná police Sani lze koupit přímo tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci regály a poličky. Nyní můžete koupit skvělé produkty z této rubriky za báječnou cenu! Máme toho více, máme v nabídce však také další vybrané kousky od dodavatele Dona shop. Najdete je níže na této stránce. Značka Dona shop dodává velmi kvalitní sortiment. A tady je důkaz.

Policový systém Kase - ořech

Policový systém Kase – ořech –

Šířka 90 cm, hloubka 22 cm, výška 70 cm. Praktický policový systém se třemi poličkami vhodný do obývacího pokoje, kuchyně, předsíně i do dětského pokoje. Univerzální použití na vystavení knih, lahví vína, hraček nebo suvenýrů z cest. Moderní provedení v dekoru dřeva ořech tmavý.

Další vlastnosti: Typ nástěnné. Materiál lamino. Barva hnědá. Počet polic 3 police. Výška 70 cm. Dekor ořech tmavý. Lesk ne. Šířka 90 cm. Hloubka 22 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Využití na květiny;na obrázky. . . . . . . . .
Tento kvalitní a levný produkt Policový systém Kase – získáte bez problémů tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii regály a poličky! Nyní najdete ještě další zboží z této populární rubriky za outletovou cenu! V očích zákazníků popupární značka Dona shop nabízí prvotřídní sortiment Podívejte se sami.

Nový produkt Policový systém Kase – ořech je k získání právě zde na stránkách v populární rubrice regály a poličky! Nyní najdete další produkty z této oblíbené rubriky za super cenu! To ale není všechno, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce také další kousky značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Výrobce Dona shop může nabídnout velmi kvalitní výrobky

Tento diskontní produkt lze pořídit taky tady na našich stránkách umístěný v sekci regály a poličky. Nyní můžete koupit parádní produkty z této rubriky za outletovou cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se také na více skvělých kousků od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Dona shop má prvotřídní výrobky.

Nástěnná police Kase

Nástěnná police Kase –

Šířka 90 cm, hloubka 22 cm, výška 70 cm. Elegantní a praktický policový systém na stěnu složený ze tří poliček je všestranným pomocníkem k vystavení oblíbených knih i hraček. Moderní černé provedení zapadne do jakéhokoliv interiéru.

Další vlastnosti: Typ nástěnné. Materiál lamino. Barva černá. Počet polic 3 police. Výška 70 cm. Lesk ne. Šířka 90 cm. Hloubka 22 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Využití na květiny;na obrázky. . . . . . . . . .Kvalitní a oblíbený produkt lze sehnat také na webu umístěný v rubrice regály a poličky! Pořiďte si skvělé produkty ze zmíněné sekce za super cenu. V očích zákazníků popupární značka Dona shop má v nabídce kvalitní zboží. Nové kousky každý den! Velmi žádaný produkt můžete sehnat rovnou tady a teď na našich stránkách v sekci regály a poličky! Nyní koupíte kvalitní zboží z této oblíbené rubriky za outletovou cenu.

Komoda policová Tops II

Komoda policová Tops II –

Šířka 100 cm, výška 110 cm, hloubka 40 cm. Praktická komoda s policovým systémem. Ve 2 barevných variantách. Skvělý kousek do ložnice i studentského pokoje. Vhodná k ostatnímu nábytku z kolekce Tops.

Další vlastnosti: Typ policové. Materiál lamino. Barva bílá. Počet polic 6 polic. Výška 110 cm. Dekor dub artisan. Šířka 100 cm. Hloubka 40 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost dětský pokoj;ložnice;obývací pokoj;předsíň. . . . . . . . . .
Tento žádaný produkt Komoda policová Tops II můžete koupit prostě tady na webu umístěný v rubrice komody. Nyní můžete najít zcela nové kusy z naší kategorie za rozumné peníze. Populární dodavatel Dona shop dlouhodobě prodává velmi kvalitní sortiment A to ještě není vše. To však není vše, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás taky další prověřené kousky od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.
Diskontní výrobek Komoda policová Tops II je k sehnání bezprostředně tady na stránkách v sekci komody! Nyní můžete koupit parádní zboží z naší rubriky snadno online. To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více! U nás totiž najdete další vybrané kousky od značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Dona shop má k dispozici prvotřídní sortiment.
Kvalitní a velmi žádaný výrobek Komoda policová Tops II je dostupný právě na webu zařazený v sekci komody! Nyní můžete najít zcela nové výrobky z této oblíbené kategorie za zcela nejnižší cenu. To ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Mrkněte také na více produktů od výrobce Dona shop. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel Dona shop dlouhodobě dodává skvělý sortiment.

Nástěnná police Sani

Nástěnná police Sani –

Šířka 90 cm, hloubka 22 cm, výška 45 cm. Praktický policový systém se dvěma poličkami v krásném bílém provedení. Vhodný do obývacího pokoje, dětského pokoje, kuchyně i předsíně. 

Další vlastnosti: Typ nástěnné. Materiál lamino. Barva bílá. Počet polic 2 police. Výška 45 cm. Lesk ne. Šířka 90 cm. Hloubka 22 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Využití na květiny;na obrázky. . . . . . . . . . Tento velmi žádaný produkt Nástěnná police Sani máte možnost nakoupit rovněž tady u nás v oblíbené sekci regály a poličky. Vyberte si ještě jiné výrobky ve zmiňované rubrice za výborné peníze. Tento výjimečný produkt Nástěnná police Sani můžete dostat přímo tu na našich stránkách v populární sekci regály a poličky! Nyní si můžete pořídit zlevněné zboží z této populární sekce ve výhodné akci! Tento výrobce Dona shop má v nabídce top výrobky. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás taky další zboží od značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený výrobek Nástěnná police Sani je k dispozici také tady u nás v oblíbené sekci regály a poličky! Najděte si ostatní zboží z této známé sekce za výhodné peníze! Tím ale však naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více! Prozkoumejte u nás také další prověřené kousky od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Významná značka Dona shop pro své zákazníky poskytuje vysoce kvalitní zboží. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Šatní skříň s nástavcem Billan

Unikátní produkt Šatní skříň s nástavcem jde pořídit mimo jiné na stránkách v sekci šatní skříně! Nyní si můžete vybrat další kusy z naší sekce ve výprodejové akci! To ovšem není všechno, náš sortiment je široký. Mrkněte také na více skvělých kousků značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Šatní skříň s nástavcem Billan –

Šířka 150 cm, hloubka 61 cm, výška 245 cm. Skříň do ložnice se zrcadlem a nástavcem, vybavena policovým systémem a šatní tyčí. Dostupná ve čtyřech barevných kombinacích. Ideální do ložnic, dětských pokojů či předsíni.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Počet dvířek 4 dvířka. Výška 245 cm. Dekor dub sonoma. Šířka 150 cm. Hloubka 61 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost dětský pokoj;kancelář;ložnice;předsíň. . . . . . . . Exkluzivní kousek je k dostání ještě tady a teď na našich stránkách v rubrice šatní skříně! Vyhledejte si unikátní výrobky ve zmíněné sekci za báječnou cenu! Vysoce kvalitní produkt máte možnost nakoupit také tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii šatní skříně. Mrkněte na nové kousky ze zmíněné rubriky za příznivou cenu. Významný dodavatel Dona shop vyrábí vynikající výrobky. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Šatní skříň s nástavcem Torel

Šatní skříň s nástavcem Torel –

Šířka 150 cm, hloubka 61 cm, výška 245 cm. Univerzální šatní skříň s nástavcem, vybavena policovým systémem a šatní tyčí.  Dostupná ve čtyřech barevných kombinacích. Ideální do ložnic, dětských pokojů či předsíni.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Počet dvířek 4 dvířka. Výška 245 cm. Dekor dub sonoma. Šířka 150 cm. Hloubka 61 cm. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost dětský pokoj;kancelář;ložnice;předsíň. . . . . . . . . Designový produkt Šatní skříň s nástavcem Torel máte možnost dostat také na našem webu umístěný v sekci šatní skříně. Nyní si můžete koupit další produkty z této známé rubriky ve slevě! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Dona shop vyrábí vynikající produkty Vždyť to vidíte sami!Akční a ve slevě produkt Šatní skříň s nástavcem Torel máte možnost koupit přímo tady na webu v populární kategorii šatní skříně! Připravili jsme pro vás ještě podobné produkty z této známé kategorie v bezva akci.

Zcela unikátní produkt máte možnost nakoupit teď tu na stránkách umístěný v kategorii šatní skříně! Získejte zlevněné zboží z této známé kategorie za nejlepší ceny! Významná značka Dona shop má kvalitní sortiment. Udělejte radost sami sobě! Máme toho více, prozkoumejte u nás více skvělých kousků značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

vá šatní skříň s nástavcem Melany

vá šatní skříň s nástavcem Melany –

Šířka 150 cm, hloubka 61 cm, výška 245 cm. Šatní skříň  s posuvnými dveřmi, se zrcadlem a nástavcem, vybavena policovým systémem a šatní tyčí.  Dostupná ve čtyřech barevných kombinacích. Ideální do ložnic, dětských pokojů či předsíni.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Počet dvířek 4 dvířka. Výška 245 cm. Dekor dub sonoma. Šířka 150 cm. Hloubka 61 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost dětský pokoj;kancelář;ložnice;předsíň. . . . . . . .
Tento kvalitní a žádaný produkt vá šatní skříň s nástavcem Melany najdete snadno tady u nás umístěný v sekci šatní skříně. Nyní pořídíte unikátní kousky z této známé rubriky za rozumné peníze! U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás další prověřené kousky od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Výrobce Dona shop vám může nabídnout velmi kvalitní výrobky.
Kvalitní produkt vá šatní skříň s nástavcem Melany lze pořídit zrovna na webu zařazený v sekci šatní skříně. Připravili jsme akční produkty ze zmíněné rubriky v bezva akci! Věhlasný výrobce Dona shop má k dispozici velmi kvalitní sortiment. Vždyť to vidíte sami!

Super produkt můžete získat rovněž tu na našem webu v sekci šatní skříně! Získejte zlevněné výrobky z této známé rubriky za příznivou cenu! To není vše, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce ovšem další kvalitní kousky značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Bílý policový systém Monde

Bílý policový systém Monde –

Šířka 90 cm, hloubka 22 cm, výška 120 cm. Moderní policový systém – 5 polic v bílé barvě. Ideální kousek do obývacího pokoje i pracovny. Knihovna čeká na odeslání do Vašeho domova.

Další vlastnosti: Typ nástěnné. Materiál lamino. Barva bílá. Počet polic 5 polic. Výška 120 cm. Lesk ne. Šířka 90 cm. Hloubka 22 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Využití na květiny;na obrázky. . . . . . . . . .
Oblíbený a kvalitní kus Bílý policový systém Monde je k sehnání již dnes tady a teď na našich stránkách v populární sekci regály a poličky. Nyní si můžete koupit kvalitní výrobky ve zmiňované rubrice za báječnou cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce ovšem více kousků značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Dodavatel Dona shop vás obohatí o prvotřídní výrobky.

Nástěnná police čtverec Sergej

Nástěnná police čtverec Sergej –

Šířka 78,2 cm, hloubka 35,5 cm, výška 78,2 cm. Praktický kus nábytku může posloužit jako knihovna nebo regál. Policový systém s rozložením 2×2. v dekoru dub sonoma. Skladem.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Výška 78,2 cm. Dekor dub sonoma. Šířka 78,2 cm. Hloubka 35,5 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . . . .
Velmi oblíbený produkt lze zakoupit ještě tu na stránkách zařazený v rubrice knihovny! Nyní si můžete pořídit skvělé produkty z této oblíbené rubriky za výhodné peníze. Věhlasný výrobce Dona shop pro své zákazníky nabízí vysoce kvalitní sortiment. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký! Mrkněte na další produkty od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek lze koupit rovněž tady na webu zařazený v kategorii knihovny! Máme pro vás ještě ostatní produkty ze zmíněné rubriky za akční cenu!

Nástěnná police Tal

Nástěnná police Tal –

Šířka 90 cm, hloubka 22 cm, výška 95 cm. Moderní nástěnný policový systém složený ze čtyř praktických poliček v elegantním černém provedení. Vhodný na vystavení archivních vín, oblíbených knih nebo modelů letadel. 

Další vlastnosti: Typ nástěnné. Materiál lamino. Barva černá. Počet polic 4 police. Výška 95 cm. Lesk ne. Šířka 90 cm. Hloubka 22 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Využití na květiny;na obrázky. . . . . . . . . . Nejprodávanější produkt Nástěnná police Tal můžete získat bezprostředně tu zařazený v rubrice regály a poličky. Získejte vyjímečné výrobky z této známé rubriky na pár kliknutí. U zákazníků oblíbený výrobce Dona shop dlouhodobě vyrábí skvělé zboží. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.
Designový výrobek máte možnost dostat nyní tady na stránkách v sekci regály a poličky. Prozkoumejte nové produkty z této populární rubriky ve výprodejové akci. U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás taky další skvělé produkty značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Přední výrobce Dona shop dodává špičkový sortiment.

Černá nástěnná police Sani

Černá nástěnná police Sani –

Šířka 90 cm, hloubka 22 cm, výška 45 cm. Policový systém v černé barvě, která oživí vaší prázdnou stěnu. 2 poličky na dekorace, knihy i fotky. Skladem, připravená k odeslání.

Další vlastnosti: Typ nástěnné. Materiál lamino. Barva černá. Počet polic 2 police. Výška 45 cm. Lesk ne. Šířka 90 cm. Hloubka 22 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Využití na květiny;na obrázky. . . . . . . . . .
Unikátní a oblíbený výrobek Černá nástěnná police Sani můžete získat prostě tu na našich stránkách ve známé kategorii regály a poličky! Podívejte se na skvělé kusy z této známé sekce snadno online! Známý dodavatel Dona shop vyrábí špičkové zboží. Nakupujte výhoděn u nás! U nás toho najdete mnohem více, mrkněte také na další kvalitní produkty značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Moderní policový systém Maze

Moderní policový systém Maze – Šířka 151 cm, hloubka 37,5 cm, výška 185 cm. Svým nadčasovým designem a přírodním odstínem dubu sonoma se hodí do každého interiéru. Skladem, připravena ihned k odeslání.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Počet polic 5 polic. Dekor dub sonoma. Šířka 151 cm. Výška 185 cm. Hloubka 37,5. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . . . Tento vynikající výrobek Moderní policový systém Maze lze nakoupit přímo tu na našem webu ve známé rubrice knihovny. Nyní pořídíte zcela nové kousky z této rubriky za výprodejovou cenu. Tím ale však naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás také další kvalitní kousky od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce Dona shop dlouhodobě dodává prvotřídní výrobky. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Police do obýváku Tal

Police do obýváku Tal – Šířka 90 cm, hloubka 22 cm, výška 95 cm. Stylový, účelný – to je policový systém – 4 police. Výběr z mnoha odstínů. Ideální police pro knihy, dekorace a doplňky.

Další vlastnosti: Typ nástěnné. Materiál lamino. Barva bílá;černá;šedá. Počet polic 4 police. Dekor bříza;buk;calvados;dub bílý monako;dub canyon;dub lancelot;dub rustikal;dub san marino;dub sonoma;dub tabák;olše;ořech ecco;ořech tmavý;wenge. Lesk ne. Šířka 90 cm. Výška 95 cm. Hloubka 22 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Využití na květiny;na obrázky. . . . . . . . .
Unikátní produkt Police do obýváku Tal jde koupit právě teď na webu zařazený v rubrice regály a poličky! Připravili jsme pro vás ještě jiné produkty z této známé sekce za akční cenu! U nás vám nabízíme více, máme v nabídce ovšem další skvělé kousky značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Policový systém Sani

Policový systém Sani – Šířka 90 cm, hloubka 22 cm, výška 45 cm. Praktický nástěnný policový systém se skládá ze 2 polic. Výběr možný z mnoha barevných provedení.

Další vlastnosti: Typ nástěnné. Materiál lamino. Barva bílá;černá;šedá. Počet polic 2 police. Dekor bříza;buk;calvados;dub bílý monako;dub canyon;dub lancelot;dub rustikal;dub san marino;dub sonoma;dub tabák;olše;ořech ecco;ořech tmavý;wenge. Lesk ne. Šířka 90 cm. Výška 45 cm. Hloubka 22 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Využití na květiny;na obrázky. . . . . . . . . Velmi oblíbený produkt Policový systém Sani lze nakoupit zrovna tady u nás zařazený v sekci regály a poličky! Vyhledejte si unikátní kousky ve zmíněné rubrice za parádní cenu! Významný dodavatel Dona shop dlouhodobě dodává vynikající zboží

Černá policová skříň Florrie

Černá policová skříň Florrie – Šířka 150 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Designová skříň v černé barvě doplněná o vodorovné pruhy. Systém posuvných dveří a velké zrcadlo. Prostorné police a šatní tyč. Objemný úložný prostor na oblečení. Sevroll hliníkové kolejnice a ABS hrany Šatní skříň je vyrobená z laminované desky o síle 16 mm. Nabízí úchytky z hliníku ve formě pásku umístěného podél dveří.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva černá. Lesk ne. Šířka 150 cm. Výška 200 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Šatní tyč ano. Styl moderní. . . . . . . . .
Kvalitní a oblíbený kus je k dostání taky tu umístěný v rubrice šatní skříně! Nyní najdete unikátní kusy z této populární rubriky za skvělou cenu. Známý výrobce Dona shop má ve stále nabídkce kvalitní výrobky. Podívejte se sami!

Šatní skříň černobílá Carten

Šatní skříň černobílá Carten – Šířka 150 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Praktická policová skříň pro dva. Bílý korpus v kombinaci s černými posuvnými dveřmi. Ideální do ložnice, předsíně nebo dětského a studentského pokoje. Skříň je vybavena systémem posuvných dveří a velkým zrcadlem umístěným ve středu. Součástí jsou prostorné police a šatní tyč.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá;černá. Lesk ne. Šířka 150 cm. Výška 200 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . Hodně žádaný produkt Šatní skříň černobílá Carten jde koupit mimo jiné tu na webu zařazený v rubrice skříně a komody! Nyní najdete vyjímečné produkty ve zmiňované kategorii za báječnou cenu! Tato značka Dona shop vám představuje velmi kvalitní produkty Náš sortiment je ale široký, mrkněte na další vybrané produkty od výrobce Dona shop. Najdete je níže na této stránce.

Police na zeď Kase

Police na zeď Kase – Šířka 90 cm, hloubka 22 cm, výška 70 cm. Nástěnný policový systém skládající se ze 3 polic je nejen praktickým pomocníkem, ale také skvělým designovým prvkem v interiéru.

Další vlastnosti: Typ nástěnné. Materiál lamino. Barva bílá;černá;šedá. Počet polic 3 police. Dekor bříza;buk;calvados;dub bílý monako;dub canyon;dub lancelot;dub rustikal;dub san marino;dub tabák;olše;ořech ecco;ořech tmavý;wenge. Lesk ne. Šířka 90 cm. Výška 70 cm. Hloubka 22 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Využití na květiny;na obrázky. . . . . . . . .
Tento neodolatelný produkt Police na zeď Kase pořídíte prostě tady u nás v oblíbené kategorii regály a poličky. Vyberte si ještě jiné produkty ve zmiňované kategorii za nejlepší ceny. Tato značka Dona shop vyrábí prvotřídní produkty. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Praktický policový systém Monde

Praktický policový systém Monde – Šířka 90 cm, hloubka 22 cm, výška 120 cm. Moderní policový systém – 5 polic. Ideální kousek do obývacího pokoje i pracovny. Knihovna je k dostání v mnoha dekorech.

Další vlastnosti: Typ nástěnné. Materiál lamino. Barva bílá;černá;šedá. Počet polic 5 polic. Dekor bříza;buk;calvados;dub bílý monako;dub canyon;dub lancelot;dub rustikal;dub san marino;dub sonoma;dub tabák;olše;ořech ecco;ořech tmavý;wenge. Lesk ne. Šířka 90 cm. Výška 120 cm. Hloubka 22 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Využití na květiny;na obrázky. . . . . . . . .Tento kvalitní produkt můžete nakoupit právě nyní na stránkách zařazený v rubrice regály a poličky! Nyní koupíte skvělé produkty ve zmíněné rubrice za internetové ceny.
Tento oblíbený kousek lze pořídit bez problémů tady u nás umístěný v sekci regály a poličky. Nyní si můžete vybrat vyjímečné produkty z naší sekce za zcela nejnižší cenu! Výrobce Dona shop pro vás připravuje skvělé výrobky.

Černá šatní skříň zrcadlová  Almada

Černá šatní skříň zrcadlová Almada – Šířka 120 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Černá skříň pro dva. Celkový černý dekor. Luxusní design, velké zrcadlo, rukojeť ve formě hliníkových lišt podél dveří. Mechanismus posuvných dveří, hliníkové kolejnice Sevroll, prostorné vnitřní uspořádání, policový systém. Součástí posuvné skříně je šatní tyč.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva černá. Lesk ne. Šířka 120 cm. Výška 200 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . .Unikátní kus Černá šatní skříň zrcadlová máte možnost koupit bezprostředně tady u nás v oblíbené kategorii skříně a komody. Nyní můžete najít skvělé výrobky z této populární sekce ve slevě! Věhlasná značka Dona shop nabízí prvotřídní výrobky. Nové kousky každý den.

Vynikající kus Černá šatní skříň zrcadlová Almada lze koupit aktuálně na webu v oblíbené kategorii skříně a komody! Nyní můžete najít ostatní produkty ze zmíněné kategorie jednoduše online. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká. Podívejte se také na další vybrané kousky značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední značka Dona shop pro vás vyrábí vynikající zboží Přesvědčte se!

Posuvná skříň   Angra

Posuvná skříň Angra – Šířka 120 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Bílá šatní skříň do ložnice. Celkový bílý dekor zdobený pásky, mechanismus posuvných dveří, hliníkové kolejnice Sevroll a úchyty ve formě pásku podél posuvných dveří. Prostorné vnitřní uspořádání, policový systém, součástí skříně pro dva je šatní tyč.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Lesk ne. Šířka 120 cm. Výška 200 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo bez zrcadla. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . Zlevněný produkt máte možnost koupit již dnes tady na webu umístěný v rubrice šatní skříně. Připravili jsme ostatní výrobky z naší sekce snadno online! U nás vám nabídneme víc, podívejte se také na více produktů od značky Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.