Otevřená policová skříňka do kuchyně 30x

Otevřená policová skříňka do kuchyně 30x – Šířka 30 cm, výška 82 cm, hloubka 50 cm. Spodní otevřená kuchyňská skříňka se třemi policemi. Dodávaná bez pracovní desky. Vybírejte ze tří barevných variant. Policová skříňka vhodná pro kuchyně z řady Hulk, Vision, Mystic a Provence.

Další vlastnosti: Typ otevřené;spodní. Materiál lamino. Barva šedá. Dekor dub artisan;dub lancelot. Šířka 30 cm. Výška 82 cm. Hloubka 50 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní;skandinávský. Povrch lesklé;matné. . . . . . . . . . . Levný produkt Otevřená policová skříňka do kuchyně 30x získáte již dnes tady a teď na našich stránkách v kategorii kuchyně. Připravili jsme pro vás ještě podobné produkty z této známé sekce ve slevě! To ovšem není vše, nebojte, máme toho více. Prozkoumejte u nás také další kvalitní produkty značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Akční výrobek Otevřená policová skříňka do kuchyně můžete pořídit jednoduše tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii kuchyně. Připravili jsme pro vás kvalitní zboží z této oblíbené sekce za nejlepší ceny! Oblíbený výrobce Dona shop dlouhodobě vyrábí špičkové výrobky