Závěsná polička  Lirgen

Závěsná polička Lirgen –

Šířka 120 cm, výška 18 cm, hloubka 17,6 cm. Police na zeď do ložnice, obýváku i kuchyně. Skvělý způsob jak vystavit své fotografie a vzpomínky z cest. Svěží dřevěný dekor dub artisan. Pečlivě zabalená, čeká na odeslání.

Další vlastnosti: Typ nástěnné. Materiál lamino. Počet polic 1 police. Výška 18 cm. Dekor dub artisan. Lesk ne. Šířka 120 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní;provence;skandinávský. Využití na květiny;na obrázky. . . . . . . . . . .

Věšák na zeď Satol

Věšák na zeď Satol – Šířka 65 cm, hloubka 23 cm, výška 100 cm. Velké háčky 4 ks, malé háčky 2 ks. Věšák s odkládací poličkou na čepici, šátek či klobouk.

Další vlastnosti: Typ nástěnné. Materiál lamino. Barva bílá;černá;šedá. Dekor bříza;buk;calvados;dub bílý monako;dub canyon;dub lancelot;dub rustikal;dub san marino;dub sonoma;dub tabák;olše;ořech ecco;ořech tmavý;wenge. Počet háčků 6 háčků. Ozdobný pásek bez pásku;se stříbrným páskem. Šířka 65 cm. Výška 100 cm. Hloubka 23 cm. Zrcadlo bez zrcadla. Stav zboží při dodání v demontu. Police s policí. Styl moderní. Využití na bundy a kabáty. . . . . . . Unikátní a oblíbený kousek Věšák na zeď Satol máte možnost sehnat ještě na webu ve známé sekci věšáky. Nyní si můžete vybrat ještě jiné produkty ve zmíněné kategorii ve slevě! To ale ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký! Podívejte se také na více kousků značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený produkt Věšák na zeď Satol máte možnost koupit teď u nás v rubrice věšáky! Vyhledejte si ještě podobné produkty z této populární rubriky v bezva akci!

Moderní polička na zeď  Stout

Moderní polička na zeď Stout – Šířka 120 cm, hloubka 26 cm, výška 5 cm. Krásná nástěnná police v imitaci dřeva wenge. Velký odkládací prostor na květiny, knihy či fotografie. ABS hrany, odolná voštinová deska 50 mm. 

Další vlastnosti: Typ nástěnné. Materiál lamino. Dekor wenge. Lesk ne. Šířka 120 cm. Výška 5 cm. Hloubka 26 cm. Nosnost 5 kg. Stav zboží při dodání ihned k použití. Styl moderní. Využití na květiny;na obrázky. . . . . . . . . .
Hodně žádaný produkt Moderní polička na zeď jde nakoupit rovněž tady na webu zařazený v sekci regály a poličky! Nyní můžete koupit zlevněné produkty z této oblíbené rubriky za super peníze.

Skříňka na zeď Tolen

Skříňka na zeď Tolen – Šířka 42 cm, hloubka 33 cm, výška 96,2 cm. Vysoká nástěnná skříňka vhodná jako úložný prostor do obývacího pokoje. Moderní provedení v industriálním stylu v kombinaci s dekorem dub artisan. Tři poličky za dvířky a jedna otevřená police.

Další vlastnosti: Materiál lamino. Počet dvířek 1 dvířka. Počet polic 1 police. Dekor dub artisan. Šířka 42 cm. Výška 96,2 cm. Hloubka 33 cm. Stav zboží při dodání v demontu. . . . . . . . . . . . . Tento velmi žádaný produkt Skříňka na zeď Tolen je k dostání prostě tady na webu zařazený v sekci vitríny! Nyní si můžete koupit ještě jiné kousky z této kategorie za příznivou cenu. U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás více kvalitních produktů od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Věšák na zeď Mones 5+4

Věšák na zeď Mones 5+4 – Šířka 70 cm, hloubka 20 cm, výška 45 cm. Elegantní věšákový panel s poličkou. Praktické místo pro odložení bund a kabátů návštěvy.

Další vlastnosti: Typ nástěnné. Materiál lamino. Barva bílá;černá;šedá. Dekor bříza;buk;calvados;dub bílý monako;dub canyon;dub lancelot;dub rustikal;dub san marino;dub sonoma;dub tabák;olše;ořech ecco;ořech tmavý;wenge. Počet háčků 9 háčků. Ozdobný pásek bez pásku. Šířka 70 cm. Výška 45 cm. Hloubka 20 cm. Zrcadlo bez zrcadla. Stav zboží při dodání v demontu. Police s policí. Styl moderní. Využití na bundy a kabáty;na klíče. . . . . . .
Kvalitní a levný produkt Věšák na zeď Mones 5+4 naleznete teď u nás v populární sekci věšáky! Máme pro vás vyjímečné produkty ze zmíněné kategorie za mimořádně nízkou cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka Dona shop dodává top zboží. A tady je důkaz. To ale ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Podívejte se také na další prověřené kousky od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.
Unikátní a oblíbený produkt Věšák na zeď Mones 5+4 naleznete aktuálně tady u nás v oblíbené rubrice věšáky. Nyní můžete najít kvalitní produkty ve zmíněné sekci ve výhodné akci. Máme toho více, prozkoumejte u nás také další vybrané produkty značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známá značka Dona shop vám nabízí vynikající produkty. Nakupujte, dokud je zboží sladem!