Nástěnná police Kase

Nástěnná police Kase –

Šířka 90 cm, hloubka 22 cm, výška 70 cm. Tři poličky spojené deskou, která se snadno připevní na stěnu do předsíně, kuchyně, ložnice i obýváku. Police využijete na knihy, květiny, dekorace a doplňky. V tmavě hnědém dekoru wenge skladem.

Další vlastnosti: Typ nástěnné. Materiál lamino. Počet polic 3 police. Výška 70 cm. Dekor wenge. Lesk ne. Šířka 90 cm. Hloubka 22 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Využití na květiny;na obrázky. . . . . . . . . . Velmi žádaný výrobek Nástěnná police Kase máte možnost dostat rovnou na našem webu ve známé sekci regály a poličky! Vyberte si nové produkty ve zmíněné kategorii jednoduše online! Věhlasná značka Dona shop má v nabídce vynikající produkty. To ovšem není vše, nebojte, máme toho více. Mrkněte také na další prověřené kousky značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Tento výjimečný produkt Nástěnná police Kase jde pořídit bezstarostně tu umístěný v sekci regály a poličky. Prozkoumejte vyjímečné výrobky z naší rubriky za extra cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás totiž najdete další skvělé kousky od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Polička na stěnu  Dosa

Polička na stěnu Dosa –

Šířka 90 cm, hloubka 22 cm, výška 20 cm. Moderní polička na stěnu v dekoru dřeva olše. Univerzální využití vhodné do obývacího pokoje, ložnice, kuchyně či předsíně. Elegantní design, který si zamilujete na první pohled.

Další vlastnosti: Typ nástěnné. Materiál lamino. Počet polic 1 police. Výška 90 cm. Dekor olše. Lesk ne. Šířka 90 cm. Hloubka 22 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Využití na květiny;na obrázky. . . . . . . . . . Velmi prodávaný výrobek Polička na stěnu Dosa máte možnost dostat lehce na stránkách v oblíbené sekci regály a poličky. Podívejte se na ještě podobné výrobky z této známé sekce jednoduše online! V očích zákazníků populární výrobce Dona shop prodává skvělé zboží A to ještě není vše!
Super produkt Polička na stěnu můžete najít snadno tady a teď na našem webu v sekci regály a poličky. Pořiďte si parádní výrobky ze zmíněné sekce za internetové ceny! U nás vám nabídneme víc, u nás najdete další skvělé kousky od výrobce Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Často hledaný produkt Polička na stěnu Dosa jde sehnat nyní na našich stránkách ve známé sekci regály a poličky! Nyní najdete akční výrobky ve zmíněné rubrice za nejnižší cenu!

Policový systém Kase - ořech

Policový systém Kase – ořech –

Šířka 90 cm, hloubka 22 cm, výška 70 cm. Praktický policový systém se třemi poličkami vhodný do obývacího pokoje, kuchyně, předsíně i do dětského pokoje. Univerzální použití na vystavení knih, lahví vína, hraček nebo suvenýrů z cest. Moderní provedení v dekoru dřeva ořech tmavý.

Další vlastnosti: Typ nástěnné. Materiál lamino. Barva hnědá. Počet polic 3 police. Výška 70 cm. Dekor ořech tmavý. Lesk ne. Šířka 90 cm. Hloubka 22 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Využití na květiny;na obrázky. . . . . . . . .
Tento kvalitní a levný produkt Policový systém Kase – získáte bez problémů tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii regály a poličky! Nyní najdete ještě další zboží z této populární rubriky za outletovou cenu! V očích zákazníků popupární značka Dona shop nabízí prvotřídní sortiment Podívejte se sami.

Nový produkt Policový systém Kase – ořech je k získání právě zde na stránkách v populární rubrice regály a poličky! Nyní najdete další produkty z této oblíbené rubriky za super cenu! To ale není všechno, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce také další kousky značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Výrobce Dona shop může nabídnout velmi kvalitní výrobky

Tento diskontní produkt lze pořídit taky tady na našich stránkách umístěný v sekci regály a poličky. Nyní můžete koupit parádní produkty z této rubriky za outletovou cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se také na více skvělých kousků od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Dona shop má prvotřídní výrobky.

Nástěnná police Sani

Nástěnná police Sani –

Šířka 90 cm, hloubka 22 cm, výška 45 cm. Praktický policový systém se dvěma poličkami v krásném bílém provedení. Vhodný do obývacího pokoje, dětského pokoje, kuchyně i předsíně. 

Další vlastnosti: Typ nástěnné. Materiál lamino. Barva bílá. Počet polic 2 police. Výška 45 cm. Lesk ne. Šířka 90 cm. Hloubka 22 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Využití na květiny;na obrázky. . . . . . . . . . Tento velmi žádaný produkt Nástěnná police Sani máte možnost nakoupit rovněž tady u nás v oblíbené sekci regály a poličky. Vyberte si ještě jiné výrobky ve zmiňované rubrice za výborné peníze. Tento výjimečný produkt Nástěnná police Sani můžete dostat přímo tu na našich stránkách v populární sekci regály a poličky! Nyní si můžete pořídit zlevněné zboží z této populární sekce ve výhodné akci! Tento výrobce Dona shop má v nabídce top výrobky. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás taky další zboží od značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený výrobek Nástěnná police Sani je k dispozici také tady u nás v oblíbené sekci regály a poličky! Najděte si ostatní zboží z této známé sekce za výhodné peníze! Tím ale však naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více! Prozkoumejte u nás také další prověřené kousky od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Významná značka Dona shop pro své zákazníky poskytuje vysoce kvalitní zboží. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Závěsná polička  Lirgen

Závěsná polička Lirgen –

Šířka 120 cm, výška 18 cm, hloubka 17,6 cm. Police na zeď do ložnice, obýváku i kuchyně. Skvělý způsob jak vystavit své fotografie a vzpomínky z cest. Svěží dřevěný dekor dub artisan. Pečlivě zabalená, čeká na odeslání.

Další vlastnosti: Typ nástěnné. Materiál lamino. Počet polic 1 police. Výška 18 cm. Dekor dub artisan. Lesk ne. Šířka 120 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní;provence;skandinávský. Využití na květiny;na obrázky. . . . . . . . . . .

Spodní otevřená kuchyňská skříňka  - 5 poliček

Spodní otevřená kuchyňská skříňka – 5 poliček – Šířka 15 cm, výška 82 cm, hloubka 52 cm. Spodní skříňka do kuchyně s pěti policemi. Výběr ze dvou barevných variant. Dodávaná bez pracovní desky. Skříňka – vinotéka vhodná pro kuchyně z řady Vision, Mystic a Provence.

Další vlastnosti: Typ otevřené;spodní. Materiál lamino. Dekor dub artisan;dub lancelot. Šířka 15 cm. Výška 82 cm. Hloubka 52 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní;provence;skandinávský. Povrch matné. . . . . . . . . . . .
Tento výjimečný produkt Spodní otevřená kuchyňská skříňka – 5 máte možnost dostat zrovna na našem webu ve známé kategorii kuchyně. Nyní si můžete vybrat ještě jiné kousky z této známé sekce za výhodné peníze! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce ovšem další skvělé zboží značky Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel Dona shop má na skladě skvělé produkty. Nakupujte, dokud je zboží sladem!
Tento unikátní produkt lze koupit teď tu na našich stránkách v sekci kuchyně. Připravili jsme unikátní produkty z této oblíbené rubriky za super ceny. V očích zákazníků populární výrobce Dona shop má ve stále nabídkce prvotřídní sortiment.

Rohová kuchyňská skříňka spodní

Rohová kuchyňská skříňka spodní – Šířka 83×83 cm, výška 82 cm. Rohová skříňka do kuchyně s jednou poličkou. Interiér skříněk v bílé barvě. Dostupná v mnoha barevných variantách.

Další vlastnosti: Typ rohové;spodní. Materiál lamino. Barva béžová;bílá;černá;červená;šedá. Dekor buk iconic;dub artisan;dub bordeaux;dub lancelot;dub latte;dub lefkas;dub sonoma;hiteak;olše. Šířka 83 x 83 cm. Výška 82 cm. Hloubka 52 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní;provence;skandinávský. Povrch lesklé;matné. . . . . . . . . . .
Velmi žádaný produkt Rohová kuchyňská skříňka spodní jde získat bezstarostně na webu v rubrice kuchyně. Vyberte si další zboží z této oblíbené sekce na pár kliknutí. U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce najdete další produkty značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený produkt jde sehnat prostě tu na našem webu v oblíbené kategorii kuchyně. Nyní si můžete vybrat další produkty z této oblíbené sekce za skvělou cenu! Významný dodavatel Dona shop prodává vysoce kvalitní produkty.

Horní kuchyňská skříňka rohová výška

Horní kuchyňská skříňka rohová výška – Šířka 58,5 x 58,5 cm, výška 60 cm. Horní rohová skříňka do kuchyně s jednou poličkou. Dostupná ve dvou barevných provedeních. 

Další vlastnosti: Typ horní;rohové. Materiál lamino. Barva bílá;šedá. Dekor dub sonoma trufel;olše. Šířka 58,5 x 58,5 cm. Výška 60 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Povrch lesklé;matné. . . . . . . . . . . .
Akční a ve slevě produkt Horní kuchyňská skříňka rohová výška máte možnost nakoupit právě teď na našem webu v sekci kuchyně. Nyní si můžete vybrat ještě jiné kusy ve zmiňované rubrice za výhodné peníze. Nebojte, máme toho více, podívejte se taky na více produktů značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Spodní otevřená kuchyňská skříňka  - 3 poličky

Spodní otevřená kuchyňská skříňka – 3 poličky – Šířka 15 cm, výška 82 cm, hloubka 52 cm. Spodní skříňka do kuchyně s třemi policemi. Dodávaná bez pracovní desky. Skříňka – vinotéka vhodná pro kuchyně z řady Hulk.

Další vlastnosti: Typ otevřené;spodní. Materiál lamino. Barva šedá. Šířka 15 cm. Výška 82 cm. Hloubka 52 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Povrch matné. . . . . . . . . . . . Hodně povedený produkt Spodní otevřená kuchyňská skříňka – 3 můžete dostat jednoduše tady u nás umístěný v rubrice kuchyně. Vyberte si ještě jiné produkty z této sekce v bezva akci. Tato značka Dona shop má ve stále nabídkce top sortiment Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí. U nás nabízíme více, u nás v nabídce totiž najdete další skvělé produkty od značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Designový produkt Spodní otevřená kuchyňská skříňka – 3 máte možnost koupit bez problémů na našem webu zařazený v rubrice kuchyně! Nyní můžete najít jiné produkty ze zmíněné rubriky za výprodejovou cenu.

Horní otevřená kuchyňská skříňka  - 5 poliček

Horní otevřená kuchyňská skříňka – 5 poliček – Šířka 15 cm, výška 71,5 cm, hloubka 29 cm. Otevřený regál do kuchyně s pěti poličkami nabízíme ve dvou barevných variantách. Otevřená skříňka – vinotéka vhodná k umístění mezi horní kuchyňské skříňky.

Další vlastnosti: Typ horní;otevřené. Materiál lamino. Dekor dub artisan;dub lancelot. Šířka 15 cm. Výška 71,5 cm. Hloubka 29 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní;provence;skandinávský. Povrch matné. . . . . . . . . . . .Hodně oblíbený produkt Horní otevřená kuchyňská skříňka – 5 dostanete teď na našich stránkách v oblíbené kategorii kuchyně! Nyní můžete koupit zcela nové produkty z naší rubriky ve slevě. Populární výrobce Dona shop dlouhodobě prodává vynikající výrobky To však není vše, náš sortiment je široký. Prozkoumejte u nás další produkty značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Horní otevřená kuchyňská skříňka  - 3 poličky

Horní otevřená kuchyňská skříňka – 3 poličky – Šířka 30 cm, výška 71,5 cm, hloubka 29 cm. Otevřený regál do kuchyně ve třech barevných variantách. Otevřená skříňka vhodná k umístění mezi horní kuchyňské skříňky.

Další vlastnosti: Typ horní;otevřené. Materiál lamino. Barva šedá. Dekor dub artisan;dub lancelot. Šířka 30 cm. Výška 71,5 cm. Hloubka 29 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní;provence;skandinávský. Povrch matné. . . . . . . . . . .
Unikátní kousek máte možnost koupit rovnou tady u nás v oblíbené rubrice kuchyně! Pořiďte si ještě další produkty z této známé kategorie za mimořádně nízkou cenu. Značka Dona shop nabízí top produkty. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. To není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce také další kvalitní kousky od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Tento unikátní výrobek Horní otevřená kuchyňská skříňka – 3 poličky máte možnost najít zrovna tady na webu v oblíbené kategorii kuchyně. Nyní můžete najít unikátní produkty z této oblíbené kategorie za výborné peníze.

Kuchyně Grenada

Kuchyně Grenada – Šířka horních skříněk 300 cm, šířka dolních skříněk 180 cm. Kuchyňská sestava Grenada v barevném provedení kaštan, 7 skříněk, 2 poličky, výběr ze dvou modelů úchytek, varianta s možností LED osvětlení. Korpus v bílé barvě.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Dekor kaštan. Dolní / horní řada 180 / 300 cm. Šířka 300 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Osvětlení s LED osvětlením za příplatek. Styl moderní. Povrch matné. . . . . . . . . . . . Tento vynikající produkt Kuchyně Grenada můžete pořídit pohodlně na stránkách umístěný v rubrice kuchyně! Připravili jsme zcela nové produkty ze zmíněné sekce jednoduše online. Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás taky další prověřené produkty od dodavatele Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.