Skříňka do koupelny s košem Petty

Skříňka do koupelny s košem Petty –

Šířka 30 cm, hloubka 30 cm, výška 175 cm. 1 šuplík. Skříňka do koupelny s košem na špinavé prádlo, šuplíkem a policemi. V dekoru dub sonoma provedení zasíláme ihned.

Další vlastnosti: Typ úzké;vysoké. Materiál lamino. Počet dvířek 1 dvířka. Výška 175 cm. Dekor dub sonoma. Orientace pravostranné. Ozdobný pásek bez pásku. Šířka 30 cm. Hloubka 30 cm. Počet zásuvek 1 zásuvka. Zrcadlo bez zrcadla. Koš na prádlo s košem na prádlo. Stav zboží při dodání v demontu. Osvětlení bez osvětlení. . . . . . .
Velmi žádaný produkt Skříňka do koupelny s seženete taky tu na našich stránkách zařazený v rubrice uncategorized! Nyní pořídíte skvělé produkty z této oblíbené sekce za výhodnou cenu! Tento vyjímečný výrobce dodává velmi kvalitní produkty Nakupujte, dokud je zboží sladem. Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce totiž najdete další vybrané kousky od výrobce . Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Tento kvalitní a levný produkt Skříňka do koupelny s najdete právě na našem webu ve známé rubrice uncategorized. Máme pro vás parádní produkty ze zmíněné sekce za nejnižší cenu. Známý dodavatel Dona shop poskytuje skvělé produkty. Přesvědčte se sami!

Koupelnová skříňka se zrcadlem Rieka

Koupelnová skříňka se zrcadlem Rieka – Šířka 60 cm, hloubka 17 cm, výška 50 cm. Zrcadlo do koupelny s otevřenou policí a skříňkou. Různé dekory dřeva a barvy na výběr.

Další vlastnosti: Materiál lamino. Barva bílá;černá;šedá. Dekor bříza;buk;calvados;dub bílý monako;dub canyon;dub lancelot;dub rustikal;dub san marino;dub sonoma;dub tabák;olše;ořech černý;ořech tmavý;wenge. Typ zrcadla nástěnné. Tvar zrcadla obdélník. Šířka 60 cm. Výška 50 cm. Hloubka 17 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Police ano. . . . . . . . . . .
Hodně oblíbený produkt Koupelnová skříňka se zrcadlem lze pořídit také tu v sekci koupelnový nábytek! Máme pro vás ještě podobné produkty z naší kategorie v bezva akci! Naše nabídka je široká, máme v nabídce více skvělých produktů značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.
Výjimečný a žádaný produkt Koupelnová skříňka se zrcadlem můžete najít bez obtíží tady na našem webu v kategorii koupelnový nábytek! Nyní si můžete vybrat ještě podobné produkty z této sekce na pár kliknutí. Populární značka Dona shop pro své zákazníky poskytuje špičkový sortiment.

Koupelnové zrcadlo Daria

Koupelnové zrcadlo Daria – Šířka 80 cm, hloubka 14 cm, výška 50 cm. Nástěnné zrcadlo s policemi po stranách zrcadla a jednou dlouhou policí pod zrcadlem. Všestranné využití v koupelně, předsíni i ložnici. Různé barvy a dekory dřeva na výběr.
 

Další vlastnosti: Materiál lamino. Barva bílá;černá;šedá. Dekor bříza;buk;calvados;dub bílý monako;dub canyon;dub lancelot;dub rustikal;dub san marino;dub sonoma;dub tabák;olše;ořech černý;ořech tmavý;wenge. Orientace univerzální. Typ zrcadla nástěnné. Tvar zrcadla obdélník. Šířka 80 cm. Výška 50 cm. Hloubka 14 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Police ano. . . . . . . . . . Tento nejprodávanější výrobek najdete právě teď tady na webu v rubrice koupelnový nábytek! Nyní můžete získat nové produkty z této známé rubriky za extra cenu! V očích zákazníků populární výrobce Dona shop prodává skvělé výrobky. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Tento kvalitní a levný produkt Koupelnové zrcadlo Daria můžete koupit zrovna tu v oblíbené sekci koupelnový nábytek! Podívejte se na skvělé produkty z naší sekce za rozumné peníze. To ale ovšem není všechno, náš sortiment je široký! Mrkněte také na další kvalitní produkty značky Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Přední značka Dona shop dlouhodobě prodává vysoce kvalitní produkty. Nakupujte výhoděn u nás!

Koupelnová skříňka Dazy

Koupelnová skříňka Dazy – Šířka 60 cm, hloubka 17 cm, výška 60 cm. Horní skříňka nad umyvadlo do koupelny. Se zrcadlovými dvířky a bočními policemi. Bílé provedení je skladem, připraveno k odeslání.

Další vlastnosti: Typ horní;nad umyvadlo;zrcadlové. Materiál lamino. Barva bílá. Počet dvířek 1 dvířka. Ozdobný pásek bez pásku;se stříbrným páskem. Šířka 60 cm. Výška 60 cm. Hloubka 17 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Stav zboží při dodání v demontu. Osvětlení bez osvětlení. . . . . . . . . .Často hledaný produkt Koupelnová skříňka Dazy jde koupit rovnou na našich stránkách umístěný v rubrice koupelnový nábytek! Nyní získáte zcela nové kusy ve zmíněné kategorii za akční cenu. Třeba hledáte něco jiného, u nás nabízíme více. Máme v nabídce další skvělé zboží od značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Velmi prodávaný kousek Koupelnová skříňka Dazy lze nakoupit v pohodě na našich stránkách v kategorii koupelnový nábytek! Nyní koupíte ještě podobné produkty z této rubriky za internetové ceny. To ale však není vše, přichystali jsme toho pro vás více. U nás totiž najdete další kousky od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Tato značka Dona shop má v nabídce špičkové výrobky

Úzká skříňka  Moley levé otevírání

Úzká skříňka Moley levé otevírání – Šířka 30 cm, hloubka 30 cm, výška 175 cm. Vysoká policová skříňka do koupelny s šesti policemi a otevíráním na levou stranu.

Další vlastnosti: Typ úzké;vysoké. Materiál lamino. Barva bílá;černá;šedá. Počet dvířek 2 dvířka. Dekor bříza;buk;calvados;dub bílý monako;dub canyon;dub lancelot;dub rustikal;dub san marino;dub sonoma;dub tabák;olše;ořech ecco;ořech tmavý;wenge. Orientace levostranné. Ozdobný pásek bez pásku. Šířka 30 cm. Výška 175 cm. Hloubka 30 cm. Zrcadlo bez zrcadla. Koš na prádlo bez koše na prádlo. Stav zboží při dodání v demontu. Osvětlení bez osvětlení. . . . . . . Tento akční a ve slevě produkt Úzká skříňka Moley levé můžete dostat ještě tady a teď na našem webu v rubrice koupelnový nábytek. Připravili jsme akční zboží z této oblíbené rubriky za rozumné peníze! Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se taky na další kousky od výrobce Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.
Hodně oblíbený výrobek můžete dostat zrovna na webu ve známé rubrice koupelnový nábytek! Nyní můžete najít nové kusy z naší sekce za akční cenu. Přední výrobce Dona shop vás a vaše blízké obohatí o špičkový sortiment Udělejte radost sami sobě.

Koupelnová skříňka Moley  pravé otevírání

Koupelnová skříňka Moley pravé otevírání – Šířka 30 cm, hloubka 30 cm, výška 175 cm. Vysoká policová skříňka do koupelny s otevíráním na pravou stranu. 6 polic schovaných za dvířky.

Další vlastnosti: Typ úzké;vysoké. Materiál lamino. Barva bílá;černá;šedá. Počet dvířek 2 dvířka. Dekor bříza;buk;calvados;dub bílý monako;dub canyon;dub lancelot;dub rustikal;dub san marino;dub sonoma;dub tabák;olše;ořech ecco;ořech tmavý;wenge. Orientace pravostranné. Ozdobný pásek bez pásku. Šířka 30 cm. Výška 175 cm. Hloubka 30 cm. Zrcadlo bez zrcadla. Koš na prádlo bez koše na prádlo. Stav zboží při dodání v demontu. Osvětlení bez osvětlení. . . . . . . Kvalitní a levný produkt Koupelnová skříňka Moley pravé otevírání lze pořídit mimo jiné tu na stránkách v oblíbené sekci koupelnový nábytek. Nyní můžete najít ještě podobné zboží ve zmíněné sekci za super peníze! U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené produkty od výrobce Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Čtvercové zrcadlo Ariad - pravé

Čtvercové zrcadlo Ariad – pravé – Šířka 60 cm, hloubka 14 cm, výška 60 cm. Nástěnné zrcadlo s policemi na pravé straně, vhodné do koupelny, ložnice či předsíně. Výběr z více variant barev a dekorů.
 

Další vlastnosti: Materiál lamino. Barva bílá;černá;šedá. Dekor bříza;buk;calvados;dub bílý monako;dub canyon;dub lancelot;dub rustikal;dub san marino;dub sonoma;dub tabák;olše;ořech černý;ořech tmavý;wenge. Orientace Pravostranné. Typ zrcadla nástěnné. Tvar zrcadla čtverec. Šířka 60 cm. Výška 60 cm. Hloubka 14 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Police ano. . . . . . . . . .Tento nejprodávanější produkt Čtvercové zrcadlo Ariad – pravé lze nakoupit právě nyní tady a teď na našem webu v rubrice koupelnový nábytek! Připravili jsme pro vás parádní produkty z této populární rubriky z pohodlí domova! Akční a ve slevě produkt Čtvercové zrcadlo Ariad – lze zakoupit právě zde tu na stránkách v populární kategorii koupelnový nábytek. Připravili jsme skvělé produkty z této kategorie za akční cenu.

Nízká koupelnová skříňka  Senna

Nízká koupelnová skříňka Senna – Šířka 60 cm, hloubka 30 cm, výška 80 cm. Nízká skříňka do koupelny disponuje 1 zásuvkou a 2 policemi. Výběr z více barevných provedení.
 

Další vlastnosti: Typ spodní. Materiál lamino. Barva bílá;černá;šedá. Počet dvířek 2 dvířka. Dekor bříza;buk;calvados;dub bílý monako;dub canyon;dub lancelot;dub rustikal;dub san marino;dub sonoma;dub tabák;olše;ořech ecco;ořech tmavý;wenge. Ozdobný pásek bez pásku. Šířka 60 cm. Výška 80 cm. Hloubka 30 cm. Počet zásuvek 1 zásuvka. Koš na prádlo bez koše na prádlo. Stav zboží při dodání v demontu. Osvětlení bez osvětlení. Umyvadlo bez umyvadla. . . . . . . Velmi žádaný produkt Nízká koupelnová skříňka Senna je k sehnání ještě tady a teď na našich stránkách ve známé sekci koupelnový nábytek! Připravili jsme pro vás ještě podobné výrobky ze zmíněné sekce za mimořádně nízkou cenu! Máme toho více, máme v nabídce také další kvalitní zboží značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Dona shop pro své zákazníky nabízí vysoce kvalitní sortiment. Zajímavý produkt Nízká koupelnová skříňka je dostupný prostě tady na našich stránkách zařazený v sekci koupelnový nábytek. Nyní si můžete koupit jiné produkty z naší sekce za výborné peníze.

Nástěnné zrcadlo  Ariad - levé

Nástěnné zrcadlo Ariad – levé – Šířka 60 cm, hloubka 14 cm, výška 60 cm. Nástěnné zrcadlo s policemi na levé straně, vhodné do koupelny, ložnice či předsíně. Výběr z více variant barev a dekorů.
 

Další vlastnosti: Materiál lamino. Barva bílá;černá;šedá. Dekor bříza;buk;calvados;dub bílý monako;dub canyon;dub lancelot;dub rustikal;dub san marino;dub sonoma;dub tabák;olše;ořech černý;ořech tmavý;wenge. Orientace Levostranné. Typ zrcadla nástěnné. Tvar zrcadla čtverec. Šířka 60 cm. Výška 60 cm. Hloubka 14 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Police ano. . . . . . . . . .Ve slevě tento výrobek je k dostání právě nyní tu na našich stránkách v oblíbené rubrice koupelnový nábytek! Získejte zlevněné produkty ve zmiňované rubrice za internetové ceny. Možná hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás také další zboží od výrobce Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Dona shop pro vás připravuje vynikající sortiment. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce. Tento nejprodávanější produkt máte možnost získat již dnes tady na našem webu v populární sekci koupelnový nábytek. Nyní získáte skvělé produkty z této známé kategorie ve slevě! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás najdete více skvělých produktů od výrobce Dona shop. Najdete je níže na této stránce.