Elegantní pohovka Doro

Elegantní pohovka Doro –

Šířka 250 cm, výška 90 cm, hloubka 95 cm. Spací plocha 145 x 215 cm. Elegantní rozkládací pohovka na nožičkách s úložným prostorem. Na výběr z několika barevných variant.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;bordo;černá;modrá;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Výška 90 cm. Plocha na spaní 145 x 215 cm. Šířka 250 cm. Hloubka 95 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání ihned k použití. Styl moderní. Místnost obývací pokoj. Počet balíků 2. Rozměry balíků 212x84x64 cm;84x55x50 cm. . . . . .
Nejprodávanější produkt lze nakoupit v pohodě na našich stránkách umístěný v rubrice pohovky! Získejte skvělé zboží ve zmiňované rubrice za báječnou cenu! To ale ovšem není vše, u nás nabízíme více. U nás najdete více skvělých produktů od dodavatele Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě produkt jde nakoupit teď tady na stránkách v oblíbené sekci pohovky! Nyní si můžete koupit ostatní produkty ve zmiňované kategorii za internetové ceny! Tato vyjímečná značka Dona shop poskytuje špičkové produkty Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Žádaný produkt Elegantní pohovka Doro můžete pořídit v pohodě na stránkách v sekci pohovky! Prozkoumejte oblíbené výrobky z této známé sekce za extra cenu. To však není vše, náš sortiment je ale široký. Podívejte se taky na více kousků značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Sedací sestava s taburetem (3+1+1) Peks

Sedací sestava s taburetem (3+1+1) Peks –

Sestava rozkládací pohovky, křesla a taburetu. Pohovka šířka 236 cm, výška 90 cm, hloubka 90 cm, spací plocha 145×200 cm. Křeslo šířka 93 cm, výška 80 cm, hloubka 82 cm. Taburet šířka 67 cm, výška 69 cm, hloubka 42 cm. Výběr z široké nabídky potahových látek.

Další vlastnosti: Typ s křeslem. Barva béžová;bordo;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Plocha na spaní 145 x 200 cm. Šířka pohovky 236 cm. Hloubka pohovky 90 cm. Výška pohovky 90 cm. Hloubka křesla 82 cm. Výška křesla 80 cm. Šířka křesla 93 cm. Nožičky s nožičkami. Výška taburetu 69 cm. Šířka taburetu 67 cm. Hloubka taburetu 42 cm. Stav zboží při dodání ihned k použití. Styl moderní. Místnost kancelář;obývací pokoj. Počet balíků 4. Celková hmotnost balíků 161 kg. Rozměry balíků 70x50x78 cm;70x80x202 cm;95x55x40 cm.Tento diskontní produkt Sedací sestava s taburetem lze zakoupit teď u nás v populární sekci sedací soupravy. Vyhledejte si vyjímečné zboží ve zmiňované rubrice za příznivou cenu. Věhlasný dodavatel Dona shop vám představuje top zboží. Oblíbený kousek Sedací sestava s taburetem máte možnost sehnat také na našich stránkách v rubrice sedací soupravy. Najděte si unikátní produkty ve zmiňované sekci za internetové ceny! Populární značka Dona shop vám poskytuje špičkový sortiment. Udělejte si radost! To ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás v nabídce najdete další produkty od dodavatele Dona shop. Najdete je níže na této stránce.

Rozkládací pohovka Peks

Rozkládací pohovka Peks –

Šířka 236 cm, výška 90 cm, hloubka 95 cm. Spací plocha 145 x 200 cm. Rozkládací pohovka na nožičkách s úložným prostorem. Na výběr z několika barevných variant. Zadní strana čalouněná.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Barva béžová;černá;červená;modrá;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Výška 90 cm. Plocha na spaní 145 x 200 cm. Šířka 236 cm. Hloubka 90 cm. Počet míst trojmístné. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání ihned k použití. Styl moderní. Místnost obývací pokoj. Počet balíků 2. Rozměry balíků 70x80x202 cm;95x55x40 cm. . . . . . . Tento žádaný výrobek Rozkládací pohovka Peks lze zakoupit zrovna tady na našem webu v populární rubrice pohovky! Nyní si můžete koupit akční produkty z této známé kategorie za nejnižší cenu. Tato značka Dona shop vás obohatí o top produkty. Přesvědčte se. To ovšem není vše, u nás nabízíme více. U nás najdete více kousků od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.
Tento velmi žádaný výrobek Rozkládací pohovka Peks můžete najít ještě tady na našich stránkách v populární rubrice pohovky! Nyní můžete koupit ostatní produkty z této populární kategorie za mimořádně nízkou cenu. Kvalitní produkt Rozkládací pohovka Peks najdete také na našich stránkách zařazený v sekci pohovky! Připravili jsme skvělé výrobky ve zmíněné kategorii z pohodlí domova!

Rozkládací pohovka Megs

Rozkládací pohovka Megs –

Šířka 215 cm, výška 92 cm, hloubka 98 cm. Spací plocha 140 x 200 cm. Rozkládací pohovka na nožičkách s úložným prostorem. Na výběr z několika barevných variant. Zadní strana čalouněná.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Barva bordo;černá;modrá;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Výška 92 cm. Plocha na spaní 140 x 200 cm. Šířka 215 cm. Hloubka 98 cm. Počet míst trojmístné. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání ihned k použití. Styl moderní. Místnost obývací pokoj. Počet balíků 2. Rozměry balíků 60x25x88 cm;80x53x199 cm. . . . . . .
Diskontní produkt Rozkládací pohovka Megs jde získat právě teď tady u nás v rubrice pohovky. Připravili jsme kvalitní zboží z této kategorie za super ceny. To však není všechno, u nás vám nabízíme více. Podívejte se taky na více kvalitních produktů od dodavatele Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Tento neodolatelný produkt můžete najít již dnes tady na webu v sekci pohovky. Podívejte se na zlevněné produkty ze zmíněné rubriky za výhodné peníze! Možná hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce další skvělé produkty od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka Dona shop dlouhodobě vyrábí vynikající zboží. Přesvědčte se sami.

Rozkládací pohovka Goop II

Rozkládací pohovka Goop II –

Šířka 132 cm, hloubka 104 cm, výška 92 cm. Spací plocha 190 x 112 cm. Praktická a pohodlná pohovka s úložným prostorem. Barevná varianta na výběr. Pohovka je rozkládací, vhodná i k příležitostnému spaní pro dvě osoby.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Rozkládání rozkládací. Barva bílá;černá;hnědá;šedá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Výška 92 cm. Šířka 132 cm. Hloubka 104 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost kancelář;obývací pokoj. . . . . . . . . . Unikátní výrobek Rozkládací pohovka Goop II máte možnost koupit taky tu na našem webu ve známé rubrice pohovky! Získejte ještě ostatní kusy z této populární sekce v bezva akci!
Kvalitní produkt máte možnost najít rovnou tu na stránkách v populární rubrice pohovky. Prozkoumejte parádní produkty ze zmíněné sekce za nejnižší cenu! Oblíbený výrobce Dona shop vám může nabídnout vynikající produkty. Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký. U nás v nabídce najdete více kousků značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Rozkládací válenda Verla

Rozkládací válenda Verla –

Šířka 195 cm, hloubka 87 cm, výška 84 cm. Spací plocha 180 x 150 cm. Praktická a pohodlná pohovka s úložným prostorem včetně dekoračních polštářků. Na výběr ve třech barevných variantách. Pohovka je rozkládací, vhodná i k příležitostnému spaní. 

Další vlastnosti: Typ válendy. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;fialová;modrá;šedá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Výška 84 cm. Šířka 195 cm. Hloubka 87 cm. Počet míst dvoumístné. Nožičky bez nožiček. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost dětský pokoj;kancelář;obývací pokoj. . . . . . . .
Tento unikátní produkt Rozkládací válenda Verla lze získat snadno tu na webu v rubrice pohovky! Mrkněte na ještě jiné zboží z této známé rubriky ve slevě! To ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Podívejte se taky na další skvělé zboží od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Tato značka Dona shop pro své zákazníky prodává vynikající zboží. Podívejte se sami.
Tento kvalitní a žádaný produkt Rozkládací válenda Verla máte možnost získat taky tu ve známé kategorii pohovky! Máme pro vás unikátní zboží z této rubriky jednoduše online.

Malá  pohovka Goop

Malá pohovka Goop –

Šířka 104 cm, hloubka 104 cm, výška 92 cm. Spací plocha 190 x 81 cm. Praktická a pohodlná pohovka s úložným prostorem. Na výběr z vícero barevných variant. Pohovka je rozkládací, vhodná i k příležitostnému spaní pro jednu osobu.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Rozkládání rozkládací. Barva bílá;černá;hnědá;šedá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Výška 92 cm. Šířka 104 cm. Hloubka 104 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost dětský pokoj;kancelář;obývací pokoj. . . . . . . . . .Oblíbený a kvalitní produkt lze koupit nyní tady a teď na našem webu zařazený v rubrice pohovky. Nyní najdete ještě jiné produkty ve zmíněné sekci za parádní cenu! Nebojte, máme toho více, mrkněte na více skvělých produktů značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Dona shop má na skladě vynikající produkty Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Červená sedačka  Barila

Červená sedačka Barila –

Šířka 235 cm, výška 90 cm, hloubka 162 cm. Elegantní rozkládací pohovka v tmavě červeném provedení Malmo new. Bohatý úložný prostor a spací plocha vhodná pro příležitostné přespání – to je model Barila. V pravostranném provedení. Připravená k odeslání.

Další vlastnosti: Typ rohové. Rozkládání rozkládací. Barva červená. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Výška 90 cm. Plocha na spaní 195 x 135 cm. Šířka 235 cm. Hloubka 162 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Varianta rohu pravý roh. Styl minimalistický. Místnost obývací pokoj. Počet balíků 2. Celková hmotnost balíků 127 kg. Rozměry balíků 140x70x60 cm;150x80x90 cm. Velikost vícemístné. . .Velmi oblíbený kus Červená sedačka Barila pořídíte právě zde tady na webu v oblíbené sekci sedací soupravy! Mrkněte na kvalitní produkty z této oblíbené rubriky za parádní cenu! Významná značka Dona shop vám může nabídnout vysoce kvalitní sortiment. Tím ale naše nabídka nekončí, máme toho více! U nás v nabídce totiž najdete další skvělé kousky od dodavatele Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.
Kvalitní a velmi žádaný výrobek Červená sedačka Barila je dostupný právě teď tu na webu zařazený v kategorii sedací soupravy. Podívejte se na zcela nové produkty ve zmíněné rubrice za výprodejovou cenu! Významná značka Dona shop nabízí skvělé zboží.

Trojmístná sedačka Elody

Trojmístná sedačka Elody –

Šířka 226 cm, hloubka 86 cm, výška 105 cm. Spací plocha 125 x 195 cm. Moderní pohovka pro 3 osoby s rozkládací funkcí i s úložným prostorem na lůžkoviny. Výběr z mnoha barevných odstínů.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Výška 105 cm. Šířka 226 cm. Hloubka 90 cm. Počet míst trojmístné. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. . . . . . . .
Často hledaný produkt Trojmístná sedačka Elody máte možnost získat pohodlně na stránkách ve známé rubrice pohovky! Získejte ještě podobné produkty ve zmiňované sekci za neuvěřitelně výhodnou cenu! Významný dodavatel Dona shop pro své zákazníky prodává vysoce kvalitní produkty Nakupujte výhoděn u nás. To však není všechno, máme toho více. Prozkoumejte u nás také další kvalitní zboží značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Výjimečný produkt máte možnost získat bezstarostně tu na webu v populární rubrice pohovky. Vyhledejte si zcela nové produkty z této známé kategorie za výhodné peníze! Náš sortiment je ale široký, podívejte se taky na další skvělé zboží od výrobce Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Dona shop vám nabízí skvělý sortiment. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Rozkládací sedačka Giada

Rozkládací sedačka Giada –

Šířka 250 cm, hloubka 100 cm, výška 88 cm. Větší rozkládací pohovka vhodná pro příležitostné spaní dvou osob. S úložným prostorem na lůžkoviny. Součástí jsou 4 velké a 4 malé polštářky. Možnost výběru barvy potahu.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;černá;červená;hnědá;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Výška 88 cm. Šířka 250 cm. Hloubka 100 cm. Počet míst vícemístné. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. . . . . . . .Tento unikátní produkt Rozkládací sedačka Giada jde sehnat právě zde na webu zařazený v kategorii pohovky. Nyní získáte vyjímečné produkty ze zmíněné sekce snadno online. Tento nejprodávanější kousek Rozkládací sedačka Giada pořídíte taky u nás ve známé kategorii pohovky. Nyní najdete podobné produkty ve zmiňované kategorii za parádní cenu! Známá značka Dona shop svým zákazníkům dodává velmi kvalitní zboží Nové kousky každý den!

Rohová sedačka  Barila

Rohová sedačka Barila – Šířka 235 cm, výška 90 cm, hloubka 162 cm. Elegantní rozkládací pohovka v pěkných barevných kombinacích. Bohatý úložný prostor a spací plocha vhodná pro příležitostné přespání – to je model Barila. V pravostranném i levostranném provedení.

Další vlastnosti: Typ rohové. Rozkládání rozkládací. Barva bílá;černá;fialová;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 195 x 135 cm. Šířka 235 cm. Výška 90 cm. Hloubka 162 cm. Nožičky s nožičkami. Varianta rohu levý roh;pravý roh. Styl minimalistický. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 2. Celková hmotnost balíků 127 kg. Rozměry balíků 140x70x60 cm;150x80x90 cm. Velikost vícemístné. Stav zboží při dodání v demontu. . . Tento diskontní kus Rohová sedačka Barila můžete získat prostě tady na webu v oblíbené sekci nábytek. Mrkněte na ještě další zboží ve zmiňované sekci za výprodejovou cenu. Oblíbená značka Dona shop vám představuje prvotřídní sortiment. Nakupujte, dokud je zboží sladem! To ovšem není vše, u nás vám nabízíme více! U nás najdete další produkty značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.
Tento výjimečný kus lze pořídit rovněž tady na našem webu zařazený v sekci nábytek. Nyní můžete koupit zcela nové produkty ze zmíněné kategorie za super cenu! Oblíbený dodavatel Dona shop vám nabízí skvělé produkty. Udělejte radost sami sobě! Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás v nabídce najdete další zboží od výrobce Dona shop. Najdete je níže na této stránce.

Rozkládací gauč  Alina

Rozkládací gauč Alina – Šířka 195 cm, výška 83 cm, hloubka 86 cm. Menší pohovka, která má v sobě také snadný rozkládací mechanismus a praktický úložný prostor na lůžkoviny. Moderní provedení v mnoha barevných kombinacích na výběr.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Rozkládání rozkládací. Barva bílá;černá;modrá;se vzorem. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 195 x 140 cm. Šířka 195 cm. Výška 83 cm. Hloubka 86 cm. Počet míst trojmístné. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání ihned k použití. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 1. Celková hmotnost balíků 95 kg. Rozměry balíků 200x95x90 cm. . . . Velmi prodávaný kus Rozkládací gauč Alina je k dispozici rovnou na našem webu zařazený v kategorii pohovky. Máme pro vás ještě jiné zboží ve zmíněné rubrice za nejnižší cenu. U zákazníků oblíbená značka Dona shop pro vás vyrábí velmi kvalitní výrobky. U nás toho najdete mnohem více, mrkněte také na další prověřené kousky od značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce.

Vynikající výrobek Rozkládací gauč Alina je dostupný snadno tady na našem webu zařazený v kategorii pohovky! Nyní můžete získat vyjímečné zboží z této známé rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! Náš sortiment je ale široký, podívejte se také na další kvalitní kousky od značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka Dona shop dodává vynikající zboží.

Rozkládací sedačka Erza

Rozkládací sedačka Erza – Šířka 220 cm, výška, hloubka. Plocha na spaní 183 x 140 cm. Ta pravá rozkládací pohovka s úložným prostorem pro váš malý obývací pokoj. Možnost jednobarevného i dvoubarevného provedení.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Rozkládání rozkládací. Barva bílá;černá;fialová;modrá;růžová;šedá;zelená. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 183 x 140 cm. Šířka 220 cm. Výška 89 cm. Hloubka 83 cm. Počet míst trojmístné. Nožičky bez nožiček. Stav zboží při dodání ihned k použití. Styl minimalistický. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. Počet balíků 1. Celková hmotnost balíků 76 kg. Rozměry balíků 220x85x67 cm. . . .Diskontní výrobek Rozkládací sedačka Erza jde sehnat jednoduše na stránkách v populární sekci pohovky. Pořiďte si nové produkty z této sekce za výhodné peníze! To není všechno, naše nabídka je široká! U nás v nabídce totiž najdete více skvělých produktů značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Rozkládací malá pohovka Lynett

Rozkládací malá pohovka Lynett – Šířka 197 cm, hloubka 92 cm, výška 94 cm. Spací plocha 125 x 197 cm. Oblíbené provedení pohovky s úložným prostorem a snadným rozkládáním. Možnost zvolit si dekor dřeva i potahovou látku pohovky.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;černá;červená;hnědá;oranžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Šířka 197 cm. Výška 94 cm. Hloubka 92 cm. Počet míst vícemístné. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. . . . . . . .
Tento velmi oblíbený produkt Rozkládací malá pohovka Lynett lze sehnat nyní tady u nás ve známé rubrice pohovky! Nyní můžete získat ještě jiné produkty z naší rubriky v bezva akci! Známá značka Dona shop vyrábí velmi kvalitní zboží. U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás taky další prověřené zboží od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Rozkládací válenda Anira dvojbarevná

Rozkládací válenda Anira dvojbarevná – Šířka 208 cm, plocha na spaní 188 x 140 cm. Válenda rozkládací a s úložným prostorem ve třech barevných provedeních. Pohodlná spací plocha s HR pěnou a pružinami Bonell pro 2 lidi. Vhodná do dětského pokoje i jako rozkládací pohovka do studentského bytu.

Další vlastnosti: Rozkládání rozkládací. Barva béžová;modrá;růžová;zelená. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 188×140 cm. Orientace levostranné;pravostranné. Šířka 208 cm. Výška 86 cm. Hloubka 75 cm. Stav zboží při dodání v demontu. . . . . . . . . . .
Vynikající produkt naleznete bez problémů tady na webu ve známé rubrice pohovky! Nyní můžete koupit další produkty z této populární kategorie z pohodlí domova. Věhlasná značka Dona shop dlouhodobě poskytuje skvělý sortiment.

Pohovka s polštáři Zine

Pohovka s polštáři Zine – Šířka 222 cm, hloubka 75 cm, výška 71 cm. Spací plocha 188 x 140 cm. Dvoubarevná rozkládací pohovka s úložným prostorem. Praktická a velmi vkusná, na výběr ve 3 barevných kombinacích. Součásti jsou 3 malé polštářky.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;černá;modrá;růžová. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Šířka 222 cm. Výška 71 cm. Hloubka 75 cm. Počet míst dvoumístné. Nožičky bez nožiček. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. . . . . . . .
Vysoce kvalitní kousek máte možnost koupit bezstarostně tady na našem webu v rubrice pohovky. Nyní můžete získat ještě podobné výrobky ze zmíněné sekce ve výprodejové akci!
Vynikající produkt Pohovka s polštáři Zine lze pořídit již dnes tady na stránkách umístěný v kategorii pohovky! Nyní získáte akční zboží z této rubriky z pohodlí domova.

Pohovka Tillka

Pohovka Tillka – Šířka 250 cm, výška 90 cm, hloubka 95 cm. Spací plocha 145×200 cm. Rozkládací pohovka na nožičkách. Výběr z mnoha barev a materiálů potahových látek.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Barva béžová;černá;hnědá;modrá;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Výška 90 cm. Šířka 250 cm. Hloubka 95 cm. Počet míst trojmístné. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání ihned k použití. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 2. Celková hmotnost balíků 96 kg. Rozměry balíků 70x80x200 cm;94x55x40 cm. . . . . . .
Velmi oblíbený produkt Pohovka Tillka lze koupit právě nyní tady na našich stránkách v populární kategorii pohovky. Nyní můžete koupit skvělé kusy z této známé kategorie ve výprodejové akci! Přední značka Dona shop pro vás připravuje prvotřídní sortiment. Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce totiž najdete více produktů od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Pohovka Bobo

Pohovka Bobo – Šířka 210 cm, výška 90cm, hloubka 85 cm. Plocha na spaní 115 x 190 cm. Rozkládací gauč s úložným prostorem v 5 barevných variantách. Zadní strana potažena černou netkanou textilií.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;černá;hnědá;šedá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 115 x 190 cm. Šířka 210 cm. Výška 90 cm. Hloubka 85 cm. Počet míst trojmístné. Nožičky bez nožiček. Stav zboží při dodání ihned k použití. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 1. Celková hmotnost balíků 72 kg. Rozměry balíků 210x115x45 cm. . . .
Velmi oblíbený produkt jde nakoupit bez problémů tady na stránkách v sekci pohovky! Máme pro vás ještě jiné produkty z této známé sekce jednoduše online. Tato značka Dona shop vám představuje top produkty. Udělejte si radost.

Tento diskontní výrobek dostanete prostě tady na stránkách v oblíbené sekci pohovky. Nyní najdete ostatní produkty ve zmíněné sekci ve slevě! Známý dodavatel Dona shop vám poskytuje vysoce kvalitní produkty.

Rozkládací pohovka Gaia

Rozkládací pohovka Gaia – Šířka 245 cm, výška 85 cm, hloubka 97 cm. Spací plocha 125×195 cm. Pohovka s DL rozkládacím systémem a úložným prostorem. Výběr z široké palety barev.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Barva béžová;bordo;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Šířka 245 cm. Výška 85 cm. Hloubka 97 cm. Počet míst trojmístné. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání ihned k použití. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 2. Celková hmotnost balíků 102 kg. Rozměry balíků 70x80x199 cm;94x54x39 cm. . . . . . .
Tento kvalitní kousek pořídíte lehce tady u nás umístěný v rubrice pohovky. Vyberte si kvalitní zboží z této sekce za nejnižší cenu! Významný výrobce Dona shop má k dispozici vynikající zboží. Vždyť to vidíte sami! To ale ovšem není vše, máme toho více! U nás najdete více kvalitních produktů od dodavatele Dona shop. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Rozkládací pohovka Elijah

Rozkládací pohovka Elijah – Šířka 192 cm, výška 90 cm, hloubka 90 cm. Plocha na spaní 117 x 192 cm. Rozkládací gauč s úložným prostorem ve 4 barvách.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Rozkládání rozkládací. Barva bílá;černá;růžová;šedá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 117 x 192 cm. Šířka 192 cm. Výška 90 cm. Hloubka 90 cm. Počet míst trojmístné. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání ihned k použití. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 1. Celková hmotnost balíků 45 kg. Rozměry balíků 195x118x40 cm. . . . Tento designový produkt Rozkládací pohovka Elijah pořídíte již dnes na našich stránkách v oblíbené rubrice pohovky. Nyní pořídíte jiné zboží ve zmiňované rubrice za super ceny.

Sedací sestava Bianca

Sedací sestava Bianca – Šířka pohovky 228 cm a šířka křesla 88 cm. Sestava s rozkládací pohovkou a pohodlným křeslem. Pohovka je s úložným prostorem. Elegantní provedení s dřevěnými prvky na opěrkách a po bocích sestavy. Dvoubarevné provedení dle výběru.

Další vlastnosti: Typ s křeslem. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;hnědá;šedá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 195 x 145 cm. Šířka 228 cm. Výška 90 cm. Hloubka 97 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání ihned k použití. Styl retro. Místnost do obývacího pokoje. Křeslo 90x90x97 cm. Počet balíků 3. Celková hmotnost balíků 170. Rozměry balíků 100x70x40 cm;190x100x95 cm;95x100x95 cm. Velikost vícemístné. . . Kvalitní a žádaný kus Sedací sestava Bianca je dostupný již dnes tu ve známé kategorii nábytek. Vyhledejte si vyjímečné produkty z této populární kategorie za příznivou cenu. Věhlasná značka Dona shop vám nabízí vysoce kvalitní zboží. Však to vidíte sami! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce však také další skvělé kousky značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Rohová sedací souprava Margot

Rohová sedací souprava Margot – Šířka 250 cm, výška 85 cm, hloubka 160 cm. Plocha na spaní 210 x 125 cm. Rohová rozkládací pohovka s praktickými policemi, úložným prostorem a možnosti vytvoření lůžka díky jednoduchému rozkládacímu mechanismu. 

Další vlastnosti: Typ rohové. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;černá;fialová;modrá;růžová;šedá;zelená. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 210 x 125 cm. Šířka 250 cm. Výška 85 cm. Hloubka 160 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Varianta rohu levý roh;pravý roh. Styl minimalistický;moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 2. Celková hmotnost balíků 142 kg. Rozměry balíků 160x80x90 cm;170x90x90 cm. Velikost vícemístné. . . Výjimečný a žádaný produkt lze sehnat jednoduše tu na našem webu ve známé sekci nábytek! Nyní získáte ještě podobné výrobky z této populární kategorie za super peníze.
Vysoce kvalitní výrobek máte možnost sehnat právě teď tady na našich stránkách zařazený v rubrice nábytek! Najděte si ještě podobné produkty z naší rubriky v akci! To ale není vše, u nás toho najdete mnohem více! U nás najdete další prověřené produkty značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Rozkládací pohovka Rony

Rozkládací pohovka Rony – Šířka 216 cm, hloubka 91 cm, výška 91 cm. Elegantní sedačka do obýváku v několika barevných provedeních. Snadný rozkládací mechanismus, který nabízí spací plochu o velikosti 193 x 118 cm s bonellovými pružinami. Dřevěné nožky ve světlém dekoru dodávají nádech skandinávského stylu.

Další vlastnosti: Rozkládání rozkládací. Barva béžová;modrá;šedá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Šířka 216 cm. Výška 91 cm. Hloubka 91 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. Velikost vícemístné. . . . . . . . . . .
Zlevněný produkt jde koupit právě nyní tady a teď na našem webu zařazený v sekci pohovky. Nyní můžete získat ještě další zboží ze zmíněné rubriky v bezva akci! Možná hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás v nabídce totiž najdete více produktů od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Sedací souprava  Armen

Sedací souprava Armen – Šířka pohovky 235 cm, šířka křesla 107 cm. Sedací sestava složená z trojmístné rozkládací pohovky s úložným prostorem a křesla. Sedací sestava je dostupná v mnoha barevných variantách. Dva polštářky jsou součástí nabídky. 

Další vlastnosti: Typ s křeslem. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;černá;červená;fialová;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 133 x 196 cm. Šířka 235 cm. Výška 86 cm. Hloubka 95 cm. Nožičky s nožičkami. Rozkládací křeslo Ne. Styl skandinávský. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. Křeslo 86x107x92 cm. Počet balíků 3. Celková hmotnost balíků 93 kg. Rozměry balíků 70x80x199 cm;94x54x39 cm;97x85x93 cm. Velikost vícemístné. Stav zboží při dodání v demontu. . Vysoce kvalitní výrobek je k sehnání nyní na našem webu ve známé rubrice nábytek. Nyní najdete ještě další produkty z této sekce za nejlepší ceny.
Velmi oblíbený produkt Sedací souprava Armen máte možnost pořídit právě teď na našem webu zařazený v rubrice nábytek! Máme pro vás zcela nové produkty z této populární kategorie za výhodnou cenu. To ale ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce také další produkty od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Známý výrobce Dona shop svým zákazníkům dodává kvalitní zboží.

Sedací souprava rohová Snow

Sedací souprava rohová Snow – Šířka 280 cm, výška 90 cm, hloubka 205 cm. Plocha na spaní 125 x 210 cm. Rozkládací pohovka s úložným prostorem. Rohová sedačka s pravostrannou či levostrannou orientací. Z našeho bohatého vzorníku barev lze objednat vlastní kombinaci barev.

Další vlastnosti: Typ rohové. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 125 x 210 cm. Šířka 280 cm. Výška 90 cm. Hloubka 205 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání ihned k použití. Varianta rohu levý roh;pravý roh. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 2. Celková hmotnost balíků 151 kg. Rozměry balíků 180x105x65 cm;206x110x65 cm. Velikost vícemístné. . . Tento žádaný produkt Sedací souprava rohová Snow máte možnost koupit pohodlně na našich stránkách v rubrice nábytek! Nyní si můžete pořídit vyjímečné produkty z této oblíbené rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. Významná značka Dona shop nabízí top produkty Však to vidíte sami. Máme toho více, podívejte se také na další kvalitní kousky od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní produkt Sedací souprava rohová Snow můžete sehnat mimo jiné tady u nás ve známé kategorii nábytek! Prozkoumejte unikátní kousky z naší rubriky za rozumné peníze. V očích zákazníků populární značka Dona shop dlouhodobě nabízí velmi kvalitní produkty

Rozkládací pohovka Nany

Rozkládací pohovka Nany – Šířka 132 cm, výška 65 cm, hloubka 70 cm. Plocha na spaní 110 x 210 cm. Praktický rozkládací gauč Nany s designovými polštáři. Skvělý kousek do malých obývacích pokojů.

Další vlastnosti: Typ dvojkřeslo. Rozkládání rozkládací. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Plocha na spaní 110 x 210 cm. Šířka 132 cm. Hloubka 70 cm. Počet míst dvoumístné. Nožičky bez nožiček. Stav zboží při dodání ihned k použití. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 1. Celková hmotnost balíků 55 kg. Rozměry balíků 75x67x137 cm. Barva černá;hnědá;šedá. Výška 65 cm. . . .Vynikající výrobek Rozkládací pohovka Nany lze pořídit právě zde tu na stránkách v sekci pohovky! Nyní získáte ještě další produkty ze zmíněné sekce za rozumné peníze. Věhlasná značka Dona shop svým zákazníkům nabízí vynikající produkty To však není všechno, u nás toho najdete mnohem více. U nás najdete další kvalitní kousky od výrobce Dona shop. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Rozkládací sedačka Aden

Rozkládací sedačka Aden – Šířka 237 cm, výška 90 cm, hloubka 150 cm. Plocha na spaní 195 x 125 cm. Rozkládací rohová pohovka v mnoha barevných variantách s univerzálním rohovým sestavením a úložným prostorem.

Další vlastnosti: Typ rohové. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;černá;červená;modrá;šedá;zelená. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 195 x 125 cm. Šířka 237 cm. Výška 90 cm. Hloubka 150 cm. Nožičky bez nožiček. Styl minimalistický. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 2. Celková hmotnost balíků 100 kg. Rozměry balíků 140x60x80 cm;150x70x80 cm. Velikost vícemístné. Stav zboží při dodání v demontu. Varianta rohu levý roh;pravý roh;univerzální. . .Vynikající produkt Rozkládací sedačka Aden máte možnost nakoupit nyní tu na stránkách umístěný v kategorii nábytek! Nyní najdete skvělé produkty ve zmiňované sekci za báječnou cenu. Výrobce Dona shop má k dispozici top výrobky Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce! To ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás také další zboží od dodavatele Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Tento diskontní kousek Rozkládací sedačka Aden je k dispozici jednoduše tady na webu ve známé rubrice nábytek. Připravili jsme nové produkty z této sekce za akční cenu. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce však také další kvalitní kousky od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Významný dodavatel Dona shop vám může poskytnout velmi kvalitní sortiment.

Sedací souprava do tvaru U Lynn

Sedací souprava do tvaru U Lynn – Šířka 340 cm, výška 88 cm, hloubka 200 cm. Plocha na spaní 295 x 120 cm. Rozměrná moderní rozkládací pohovka v mnoha barevných provedeních poskytne velkou spací plochu a bohatý úložný prostor.

Další vlastnosti: Typ do U. Rozkládání rozkládací. Barva bílá;černá;fialová;modrá;růžová;šedá;zelená. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 295 x 120 cm. Šířka 340 cm. Výška 90 cm. Hloubka 200 cm. Nožičky s nožičkami. Varianta rohu levý roh;pravý roh. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 4. Celková hmotnost balíků 200 kg. Rozměry balíků 140x50x100 cm;200x120x50 cm;200x120x70 cm;40x70x100 cm. Velikost vícemístné. Stav zboží při dodání v demontu. . .
Levný produkt Sedací souprava do tvaru U Lynn naleznete rovnou tady a teď na našem webu ve známé kategorii nábytek. Pořiďte si další produkty z této známé sekce za parádní cenu!
Kvalitní a levný produkt máte možnost dostat nyní tady na stránkách v oblíbené kategorii nábytek! Pořiďte si skvělé produkty z této známé rubriky za výhodnou cenu. Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete další kvalitní kousky od značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce Dona shop dlouhodobě prodává vysoce kvalitní sortiment. A tady je důkaz.

Sedací sestava s taburetem Gaia

Sedací sestava s taburetem Gaia – Sestava rozkládací pohovky, křesla a taburetu. Pohovka šířka 245 cm, výška 85 cm, hloubka 97 cm, spací plocha 195×125 cm. Křeslo šířka 108 cm, výška 85 cm, hloubka 89 cm. Taburet šířka 102 cm, výška 40 cm, hloubka 64 cm. Výběr z široké nabídky potahových látek.

Další vlastnosti: Barva béžová;bordo;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Šířka pohovky 245 cm. Výška pohovky 85 cm. Hloubka pohovky 97 cm. Výška křesla 85 cm. Hloubka křesla 89 cm. Šířka křesla 108 cm. Nožičky s nožičkami. Výška taburetu 40 cm. Šířka taburetu 102 cm. Hloubka taburetu 64 cm. Stav zboží při dodání ihned k použití. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 4. Celková hmotnost balíků 172 kg. Rozměry balíků 105x67x40 cm;110x92x93 cm;70x80x199 cm;94x54x39 cm. Typ s křeslem. .
Tento výjimečný výrobek Sedací sestava s taburetem Gaia máte možnost pořídit bezstarostně tu zařazený v kategorii nábytek! Pořiďte si oblíbené zboží z naší rubriky za super peníze. V očích zákazníků populární výrobce Dona shop dlouhodobě poskytuje vynikající sortiment. Podívejte se sami. Možná ale hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více. U nás najdete více skvělých kousků značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Rozkládací gauč Lenzo

Rozkládací gauč Lenzo – Šířka 208 cm, hloubka 98 cm, výška 98 cm. Spací plocha 145 x 200 cm. Pohovka s polštáři v praktickém provedení s bočními kapsami a úložným prostorem na lůžkoviny. Výběr barev pohovky i polštářů.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;černá;hnědá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Šířka 208 cm. Výška 98 cm. Hloubka 98 cm. Počet míst dvoumístné. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. . . . . . . .
Tento unikátní produkt Rozkládací gauč Lenzo jde koupit zrovna tady na našem webu v populární kategorii pohovky. Nyní najdete další produkty ze zmíněné sekce za extra cenu!

Rozkládací pohovka Astrid

Rozkládací pohovka Astrid – Šířka 136 cm, hloubka 100 cm, výška 85 cm. Menší pohovka se spací plochou 110×190 cm pro příležitostné spaní. Součástí pohovky je úložný prostor. Výběr z několika příjemných barevných kombinací.

Další vlastnosti: Rozkládání rozkládací. Barva béžová;hnědá;modrá;šedá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Šířka 136 cm. Výška 85 cm. Hloubka 100 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. Velikost vícemístné. . . . . . . . . . . Zcela unikátní produkt Rozkládací pohovka Astrid lze koupit bezprostředně tu na našem webu v populární sekci pohovky. Nyní můžete koupit akční produkty ze zmíněné rubriky z pohodlí domova.

Tento unikátní kus Rozkládací pohovka Astrid můžete získat bezprostředně u nás ve známé kategorii pohovky! Podívejte se na ještě podobné produkty z této sekce v bezva akci. Oblíbený výrobce Dona shop pro vás vyrábí vysoce kvalitní zboží. Udělejte si radost! U nás vám nabízíme více, mrkněte na další prověřené produkty od dodavatele Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Rozkládací pohovka Dusty

Rozkládací pohovka Dusty – Šířka 200 cm, hloubka 82 cm, výška 74 cm. Pohodlný gauč se snadným rozkládáním. Spací plocha 130 x 200 cm pro příležitostné spaní. Pohovka má také úložný prostor na lůžkoviny. Výběr z vícero barevných variant. Automatické rozkládání a odolné vyztužení pružinami Bonell.

Další vlastnosti: Rozkládání rozkládací. Barva černá;hnědá;modrá;růžová;šedá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Šířka 200 cm. Výška 74 cm. Hloubka 82 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. Velikost vícemístné. . . . . . . . . . . Hodně povedený kus jde nakoupit teď tu na našich stránkách v oblíbené rubrice pohovky. Vyhledejte si ještě podobné produkty z této oblíbené kategorie za super ceny. Významná značka Dona shop vám nabízí špičkové zboží.
Kvalitní a oblíbený výrobek můžete dostat lehce na našich stránkách ve známé rubrice pohovky! Nyní si můžete koupit kvalitní produkty ve zmiňované kategorii za parádní cenu! V očích zákazníků populární výrobce Dona shop má ve stále nabídkce vysoce kvalitní zboží Podívejte se sami. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce najdete další kvalitní produkty značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Rozkládací pohovka Bianca

Rozkládací pohovka Bianca – Šířka 228 cm, výška 90 cm, hloubka 97 cm. Plocha na spaní 145 x 195 cm. Rozkládací sedačka s úložným prostorem a velkou plochou na spaní. Nabízíme široký výběr látek.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Rozkládání rozkládací. Barva bílá;černá;hnědá;šedá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 195 x 145 cm. Šířka 228 cm. Výška 90 cm. Hloubka 97 cm. Počet míst trojmístné. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání ihned k použití. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 2. Celková hmotnost balíků 90 kg. Rozměry balíků 100x70x40 cm;190x100x95 cm. . . .

Rohová sedačka  Sany

Rohová sedačka Sany – Šířka 250 cm, výška 87 cm, hloubka 208 cm. Moderní rozkládací pohovka s úložným prostorem. Čisté a jednoduché linie, které zapadnou do každého interiéru. Na výběr v mnoha barevných kombinacích.

Další vlastnosti: Typ rohové. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;černá;hnědá;šedá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 195 x 135 cm. Šířka 250 cm. Výška 87 cm. Hloubka 208 cm. Nožičky s nožičkami. Varianta rohu levý roh;pravý roh. Styl minimalistický. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 2. Celková hmotnost balíků 141 kg. Rozměry balíků 140x80x70 cm;210x110x90 cm. Velikost vícemístné. Stav zboží při dodání v demontu. . .Unikátní a oblíbený produkt Rohová sedačka Sany můžete koupit právě zde tu na stránkách v oblíbené kategorii nábytek. Nyní najdete ještě jiné kusy z naší rubriky za super ceny. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce ovšem více produktů značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Velmi žádaný kousek Rohová sedačka Sany lze sehnat aktuálně tady u nás v rubrice nábytek. Nyní koupíte ještě jiné produkty z této rubriky za výhodnou cenu.

Pohovka trojmístná Sahara

Pohovka trojmístná Sahara – Šířka 210 cm, výška 98 cm, hloubka 90 cm. Celočalouněná pohovka je trojmístná v jednoduchém designu v mnoha barevných provedeních. Není rozkládací a nemá úložný prostor.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Barva béžová;bordo;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Šířka 210 cm. Výška 98 cm. Hloubka 90 cm. Počet míst trojmístné. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání ihned k použití. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 1. Celková hmotnost balíků 58 kg. Rozměry balíků 212x92x75. . . . . . .
Velmi žádaný produkt lze pořídit bezstarostně na našich stránkách v kategorii pohovky. Nyní můžete koupit akční produkty ze zmíněné rubriky za zcela nejnižší cenu. U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás více skvělých produktů značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce Dona shop prodává špičkový sortiment Zajímavý výrobek Pohovka trojmístná Sahara jde koupit pohodlně tady u nás v populární rubrice pohovky. Připravili jsme pro vás ještě jiné zboží ze zmíněné sekce za super cenu.

Pohovka s úložným prostorem Jorge

Pohovka s úložným prostorem Jorge – Šířka 216 cm, výška 93, hloubka 87 cm. Spací plocha 110×195 cm. Pohovka s klik-klak rozkládacím systémem a úložným prostorem. Zadní strana potažena černou netkanou textilií. Výběr z 10 barev a dvou dekorů noh.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Barva modrá;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Šířka 216 cm. Výška 93 cm. Hloubka 87 cm. Počet míst trojmístné. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání ihned k použití. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 1. Celková hmotnost balíků 66 kg. Rozměry balíků 190x120x35 cm. . . . . . . Hodně oblíbený produkt je k získání v pohodě tu na webu ve známé sekci pohovky. Nyní si můžete pořídit jiné produkty ve zmiňované rubrice za zcela nejnižší cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte také na další produkty značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Dona shop dodává vysoce kvalitní sortiment. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme! Tento designový produkt je dostupný teď tady na stránkách umístěný v sekci pohovky. Nyní si můžete pořídit unikátní produkty z naší rubriky na pár kliknutí!

Rozkládací sedačka Carmen

Rozkládací sedačka Carmen – Šířka 200 cm, výška 83 cm, hloubka 92 cm. Plocha na spaní 140 x 200 cm. Pohovka vhodná do menších pokojů se snadným rozložením a úložným prostorem na lůžkoviny. V mnoha dvoubarevných provedeních.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;černá;červená;fialová;modrá;oranžová;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 200 x 140 cm. Šířka 200 cm. Výška 83 cm. Hloubka 92 cm. Počet míst trojmístné. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání ihned k použití. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 1. Celková hmotnost balíků 95 kg. Rozměry balíků 200x95x90 cm. . . .
Unikátní a oblíbený produkt lze nakoupit bezprostředně u nás v kategorii pohovky. Nyní pořídíte unikátní kusy ve zmíněné sekci za outletovou cenu.

Rohová pohovka Regan

Rohová pohovka Regan – Šířka 268 cm, výška 113 cm, hloubka 210 cm. Spací plocha 122 x 200 cm. Rohová sedačka na nožičkách s polohovatelnými opěrkami hlavy. Pohodlí a styl v jednom. Úložný prostor a snadný rozkládací mechanismus. Odolná výplň – HR pěna a pružiny Faliste.

Další vlastnosti: Rozkládání rozkládací. Barva béžová;černá;hnědá;modrá;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Šířka 268 cm. Výška 110 cm. Hloubka 210 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. Velikost vícemístné. . . . . . . . . .
Nový kus Rohová pohovka Regan lze zakoupit právě tady u nás v populární sekci nábytek. Nyní koupíte vyjímečné produkty z této populární rubriky za super ceny! Oblíbený dodavatel Dona shop má skvělý sortiment. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Tmavě  pohovka Megy

Tmavě pohovka Megy – Šířka 194 cm, hloubka 99 cm, výška 95 cm. Rozkládací pohovka se spací plochou 144 x 194 cm. Uvnitř pohovky je také úložný prostor na lůžkoviny. Moderní provedení s ozdobných prošíváním. Elegantní tmavě zelená barva.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Rozkládání rozkládací. Barva zelená. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Šířka 194 cm. Výška 95 cm. Hloubka 99 cm. Počet míst vícemístné. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. . . . . . . .
Tento designový produkt Tmavě pohovka Megy je k dostání právě teď tu v sekci pohovky. Nyní si můžete koupit skvělé výrobky z naší rubriky v bezva akci!
Neodolatelný výrobek Tmavě pohovka Megy naleznete právě nyní tady u nás v populární rubrice pohovky. Nyní najdete zlevněné produkty z této populární rubriky za nejlepší ceny. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás také další skvělé kousky od dodavatele Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka Dona shop pro své zákazníky poskytuje prvotřídní sortiment.

Rohová sedačka Noorig na nožičkách

Rohová sedačka Noorig na nožičkách – Šířka 225 cm, hloubka 140 cm, výška 82 cm. Rozkládací rohová pohovka s nádechem skandinávského stylu. Praktický úložný prostor a spací plocha pro příležitostné spaní. Výběr z příjemných barev. Automatické rozkládání pro snadnou přípravu spací plochy.

Další vlastnosti: Typ rohové. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;černá;hnědá;modrá;šedá;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Šířka 225 cm. Výška 92 cm. Hloubka 140 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. Velikost vícemístné. . . . . . . . . .
Ve slevě tento výrobek lze koupit mimo jiné tady na našich stránkách v oblíbené rubrice nábytek! Nyní si můžete pořídit kvalitní produkty z této kategorie za příznivou cenu! To není všechno, u nás vám nabízíme více. Podívejte se taky na další produkty značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel Dona shop pro své zákazníky poskytuje prvotřídní výrobky Udělejte si radost.