Elegantní pohovka Doro

Elegantní pohovka Doro –

Šířka 250 cm, výška 90 cm, hloubka 95 cm. Spací plocha 145 x 215 cm. Elegantní rozkládací pohovka na nožičkách s úložným prostorem. Na výběr z několika barevných variant.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;bordo;černá;modrá;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Výška 90 cm. Plocha na spaní 145 x 215 cm. Šířka 250 cm. Hloubka 95 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání ihned k použití. Styl moderní. Místnost obývací pokoj. Počet balíků 2. Rozměry balíků 212x84x64 cm;84x55x50 cm. . . . . .
Nejprodávanější produkt lze nakoupit v pohodě na našich stránkách umístěný v rubrice pohovky! Získejte skvělé zboží ve zmiňované rubrice za báječnou cenu! To ale ovšem není vše, u nás nabízíme více. U nás najdete více skvělých produktů od dodavatele Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě produkt jde nakoupit teď tady na stránkách v oblíbené sekci pohovky! Nyní si můžete koupit ostatní produkty ve zmiňované kategorii za internetové ceny! Tato vyjímečná značka Dona shop poskytuje špičkové produkty Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Žádaný produkt Elegantní pohovka Doro můžete pořídit v pohodě na stránkách v sekci pohovky! Prozkoumejte oblíbené výrobky z této známé sekce za extra cenu. To však není vše, náš sortiment je ale široký. Podívejte se taky na více kousků značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Sedací sestava s taburetem (3+1+1) Peks

Sedací sestava s taburetem (3+1+1) Peks –

Sestava rozkládací pohovky, křesla a taburetu. Pohovka šířka 236 cm, výška 90 cm, hloubka 90 cm, spací plocha 145×200 cm. Křeslo šířka 93 cm, výška 80 cm, hloubka 82 cm. Taburet šířka 67 cm, výška 69 cm, hloubka 42 cm. Výběr z široké nabídky potahových látek.

Další vlastnosti: Typ s křeslem. Barva béžová;bordo;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Plocha na spaní 145 x 200 cm. Šířka pohovky 236 cm. Hloubka pohovky 90 cm. Výška pohovky 90 cm. Hloubka křesla 82 cm. Výška křesla 80 cm. Šířka křesla 93 cm. Nožičky s nožičkami. Výška taburetu 69 cm. Šířka taburetu 67 cm. Hloubka taburetu 42 cm. Stav zboží při dodání ihned k použití. Styl moderní. Místnost kancelář;obývací pokoj. Počet balíků 4. Celková hmotnost balíků 161 kg. Rozměry balíků 70x50x78 cm;70x80x202 cm;95x55x40 cm.Tento diskontní produkt Sedací sestava s taburetem lze zakoupit teď u nás v populární sekci sedací soupravy. Vyhledejte si vyjímečné zboží ve zmiňované rubrice za příznivou cenu. Věhlasný dodavatel Dona shop vám představuje top zboží. Oblíbený kousek Sedací sestava s taburetem máte možnost sehnat také na našich stránkách v rubrice sedací soupravy. Najděte si unikátní produkty ve zmiňované sekci za internetové ceny! Populární značka Dona shop vám poskytuje špičkový sortiment. Udělejte si radost! To ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás v nabídce najdete další produkty od dodavatele Dona shop. Najdete je níže na této stránce.

Rozkládací pohovka Peks

Rozkládací pohovka Peks –

Šířka 236 cm, výška 90 cm, hloubka 95 cm. Spací plocha 145 x 200 cm. Rozkládací pohovka na nožičkách s úložným prostorem. Na výběr z několika barevných variant. Zadní strana čalouněná.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Barva béžová;černá;červená;modrá;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Výška 90 cm. Plocha na spaní 145 x 200 cm. Šířka 236 cm. Hloubka 90 cm. Počet míst trojmístné. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání ihned k použití. Styl moderní. Místnost obývací pokoj. Počet balíků 2. Rozměry balíků 70x80x202 cm;95x55x40 cm. . . . . . . Tento žádaný výrobek Rozkládací pohovka Peks lze zakoupit zrovna tady na našem webu v populární rubrice pohovky! Nyní si můžete koupit akční produkty z této známé kategorie za nejnižší cenu. Tato značka Dona shop vás obohatí o top produkty. Přesvědčte se. To ovšem není vše, u nás nabízíme více. U nás najdete více kousků od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.
Tento velmi žádaný výrobek Rozkládací pohovka Peks můžete najít ještě tady na našich stránkách v populární rubrice pohovky! Nyní můžete koupit ostatní produkty z této populární kategorie za mimořádně nízkou cenu. Kvalitní produkt Rozkládací pohovka Peks najdete také na našich stránkách zařazený v sekci pohovky! Připravili jsme skvělé výrobky ve zmíněné kategorii z pohodlí domova!

Rozkládací pohovka Megs

Rozkládací pohovka Megs –

Šířka 215 cm, výška 92 cm, hloubka 98 cm. Spací plocha 140 x 200 cm. Rozkládací pohovka na nožičkách s úložným prostorem. Na výběr z několika barevných variant. Zadní strana čalouněná.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Barva bordo;černá;modrá;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Výška 92 cm. Plocha na spaní 140 x 200 cm. Šířka 215 cm. Hloubka 98 cm. Počet míst trojmístné. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání ihned k použití. Styl moderní. Místnost obývací pokoj. Počet balíků 2. Rozměry balíků 60x25x88 cm;80x53x199 cm. . . . . . .
Diskontní produkt Rozkládací pohovka Megs jde získat právě teď tady u nás v rubrice pohovky. Připravili jsme kvalitní zboží z této kategorie za super ceny. To však není všechno, u nás vám nabízíme více. Podívejte se taky na více kvalitních produktů od dodavatele Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Tento neodolatelný produkt můžete najít již dnes tady na webu v sekci pohovky. Podívejte se na zlevněné produkty ze zmíněné rubriky za výhodné peníze! Možná hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce další skvělé produkty od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka Dona shop dlouhodobě vyrábí vynikající zboží. Přesvědčte se sami.

Zahradní pohovka Elda

Zahradní pohovka Elda –

Šířka 140 cm, hloubka 58 cm, výška 71 cm. Zahradní dvojkřeslo s kovovou konstrukcí v kombinaci s umělým ratanem ve vícebarevném provedení. Součástí pohovky je pohodlný podsedák a 2 vícebarevné polštářky. Skladem a ihned k odběru v Šenově u Nového Jičína.

Další vlastnosti: Materiál kov;látka;umělý ratan. Barva černá;modrá;šedá;zelená. Výška 71 cm. Šířka 140 cm. Hloubka 58 cm. Místnost předsíň;zahrada. . . . . . . . . . . . . . .
Hodně povedený produkt je k dostání právě teď tady u nás umístěný v rubrice zahradní židle a křesla. Získejte ještě další produkty z této známé kategorie z pohodlí domova. Značka Dona shop pro své zákazníky poskytuje vysoce kvalitní výrobky
Unikátní produkt můžete získat bezstarostně tady na našich stránkách v oblíbené sekci zahradní židle a křesla! Nyní pořídíte ještě podobné zboží z naší rubriky snadno online. Kvalitní a velmi žádaný produkt máte možnost sehnat prostě tady u nás umístěný v kategorii zahradní židle a křesla. Nyní si můžete pořídit ostatní kousky z této populární rubriky za nejlepší ceny! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce další prověřené zboží od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Pohovka pro dva Alvin

Pohovka pro dva Alvin –

Šířka 150 cm, výška 90 cm, hloubka 103 cm. Moderní pohovka pohovka ve stylu křesla ušák. Stylový kousek, který dodá vznešenost a eleganci. Dostupná ve v mnoha barevných variantách.

Další vlastnosti: Typ dvojkřeslo;ušák. Rozkládání bez rozkládání. Barva fialová;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Výška 103 cm. Šířka 150 cm. Hloubka 90 cm. Počet míst dvoumístné. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní;skandinávský. Místnost kancelář;obývací pokoj. Počet balíků 1. Celková hmotnost balíků 42 kg. Rozměry balíků 95x90x150 cm. . . . .
Tento kvalitní a levný produkt je k dostání taky tady a teď na našem webu zařazený v rubrice pohovky. Podívejte se na ještě ostatní výrobky z této kategorie v akci. Tato vyjímečná značka Dona shop pro vás připravuje prvotřídní produkty Možná hledáte něco jiného, máme toho více! Prozkoumejte u nás další prověřené produkty od dodavatele Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Povedený kousek Pohovka pro dva Alvin najdete v pohodě na našich stránkách zařazený v kategorii pohovky. Máme pro vás ještě podobné produkty ze zmíněné sekce za outletovou cenu! V očích zákazníků populární značka Dona shop pro své zákazníky poskytuje velmi kvalitní výrobky. U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás taky další zboží značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Rozkládací pohovka Goop II

Rozkládací pohovka Goop II –

Šířka 132 cm, hloubka 104 cm, výška 92 cm. Spací plocha 190 x 112 cm. Praktická a pohodlná pohovka s úložným prostorem. Barevná varianta na výběr. Pohovka je rozkládací, vhodná i k příležitostnému spaní pro dvě osoby.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Rozkládání rozkládací. Barva bílá;černá;hnědá;šedá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Výška 92 cm. Šířka 132 cm. Hloubka 104 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost kancelář;obývací pokoj. . . . . . . . . . Unikátní výrobek Rozkládací pohovka Goop II máte možnost koupit taky tu na našem webu ve známé rubrice pohovky! Získejte ještě ostatní kusy z této populární sekce v bezva akci!
Kvalitní produkt máte možnost najít rovnou tu na stránkách v populární rubrice pohovky. Prozkoumejte parádní produkty ze zmíněné sekce za nejnižší cenu! Oblíbený výrobce Dona shop vám může nabídnout vynikající produkty. Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký. U nás v nabídce najdete více kousků značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Rozkládací válenda Verla

Rozkládací válenda Verla –

Šířka 195 cm, hloubka 87 cm, výška 84 cm. Spací plocha 180 x 150 cm. Praktická a pohodlná pohovka s úložným prostorem včetně dekoračních polštářků. Na výběr ve třech barevných variantách. Pohovka je rozkládací, vhodná i k příležitostnému spaní. 

Další vlastnosti: Typ válendy. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;fialová;modrá;šedá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Výška 84 cm. Šířka 195 cm. Hloubka 87 cm. Počet míst dvoumístné. Nožičky bez nožiček. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost dětský pokoj;kancelář;obývací pokoj. . . . . . . .
Tento unikátní produkt Rozkládací válenda Verla lze získat snadno tu na webu v rubrice pohovky! Mrkněte na ještě jiné zboží z této známé rubriky ve slevě! To ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Podívejte se taky na další skvělé zboží od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Tato značka Dona shop pro své zákazníky prodává vynikající zboží. Podívejte se sami.
Tento kvalitní a žádaný produkt Rozkládací válenda Verla máte možnost získat taky tu ve známé kategorii pohovky! Máme pro vás unikátní zboží z této rubriky jednoduše online.

Malá  pohovka Goop

Malá pohovka Goop –

Šířka 104 cm, hloubka 104 cm, výška 92 cm. Spací plocha 190 x 81 cm. Praktická a pohodlná pohovka s úložným prostorem. Na výběr z vícero barevných variant. Pohovka je rozkládací, vhodná i k příležitostnému spaní pro jednu osobu.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Rozkládání rozkládací. Barva bílá;černá;hnědá;šedá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Výška 92 cm. Šířka 104 cm. Hloubka 104 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost dětský pokoj;kancelář;obývací pokoj. . . . . . . . . .Oblíbený a kvalitní produkt lze koupit nyní tady a teď na našem webu zařazený v rubrice pohovky. Nyní najdete ještě jiné produkty ve zmíněné sekci za parádní cenu! Nebojte, máme toho více, mrkněte na více skvělých produktů značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Dona shop má na skladě vynikající produkty Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Červená sedačka  Barila

Červená sedačka Barila –

Šířka 235 cm, výška 90 cm, hloubka 162 cm. Elegantní rozkládací pohovka v tmavě červeném provedení Malmo new. Bohatý úložný prostor a spací plocha vhodná pro příležitostné přespání – to je model Barila. V pravostranném provedení. Připravená k odeslání.

Další vlastnosti: Typ rohové. Rozkládání rozkládací. Barva červená. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Výška 90 cm. Plocha na spaní 195 x 135 cm. Šířka 235 cm. Hloubka 162 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Varianta rohu pravý roh. Styl minimalistický. Místnost obývací pokoj. Počet balíků 2. Celková hmotnost balíků 127 kg. Rozměry balíků 140x70x60 cm;150x80x90 cm. Velikost vícemístné. . .Velmi oblíbený kus Červená sedačka Barila pořídíte právě zde tady na webu v oblíbené sekci sedací soupravy! Mrkněte na kvalitní produkty z této oblíbené rubriky za parádní cenu! Významná značka Dona shop vám může nabídnout vysoce kvalitní sortiment. Tím ale naše nabídka nekončí, máme toho více! U nás v nabídce totiž najdete další skvělé kousky od dodavatele Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.
Kvalitní a velmi žádaný výrobek Červená sedačka Barila je dostupný právě teď tu na webu zařazený v kategorii sedací soupravy. Podívejte se na zcela nové produkty ve zmíněné rubrice za výprodejovou cenu! Významná značka Dona shop nabízí skvělé zboží.

Ratanový zahradní set Marllo

Ratanový zahradní set Marllo –

Zahradní set pro čtyři osoby. Celá sestava je vyrobena z umělého ratanu. Součástí jsou čalouněné podsedáky se snímatelnými potahy. Set se skládá ze dvou křesel, dvoumístné pohovky a stolku s deskou z tvrzeného skla.

Další vlastnosti: Materiál sklo;umělý ratan. Barva hnědá. Set křeslo;odkládací stolek;pohovka. Styl moderní. Místnost zahrada. Počet osob pro 4 osoby. Područky s područkami. . . . . . . . . . . . . .

Zahradní sedací souprava Astralex

Zahradní sedací souprava Astralex –

Zahradní set pro 4 osoby. Skládá se ze dvou křesel, dvoumístné pohovky a stolku. Celá sestava je vyrobena z polyratanu, který je velice odolný vůči měnícím se povětrnostním podmínkám (déšť, UV záření). Součástí jsou čalouněné podsedáky se snímatelnými potahy. 

Další vlastnosti: Materiál umělý ratan. Barva šedá. Set křeslo;odkládací stolek;pohovka. Styl moderní. Místnost zahrada. Počet osob pro 4 osoby. Područky s područkami. . . . . . . . . . . . . .

Sestava zahradního nábytku Nedra

Sestava zahradního nábytku Nedra –

Zahradní set pro čtyři osoby. Celá sestava je vyrobena v kombinaci kovu a umělého ratanu. Součástí jsou i čalouněné podsedáky se snímatelnými potahy. Set se skládá z křesla, pohovky, taburetu a odkládacího stolku.

Další vlastnosti: Materiál kov;sklo;umělý ratan. Barva černá;hnědá. Šířka stolu 60 cm. Hloubka stolu 60 cm. Výška stolu 33 cm. Šířka pohovky 178 cm. Hloubka pohovky 68 cm. Výška pohovky 64 cm. Hloubka křesla 68 cm. Výška křesla 64 cm. Šířka křesla 71 cm. Set křeslo;odkládací stolek;pohovka;taburet. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost zahrada. Počet osob pro 2 osoby. Područky s područkami. . . . Kvalitní a levný produkt Sestava zahradního nábytku Nedra můžete nakoupit mimo jiné tu na našich stránkách v oblíbené rubrice zahradní sestavy! Nyní koupíte nové výrobky z naší kategorie za akční cenu! Dodavatel Dona shop svým zákazníkům nabízí velmi kvalitní zboží
Vynikající produkt Sestava zahradního nábytku Nedra lze sehnat právě tady na webu ve známé sekci zahradní sestavy! Pořiďte si parádní produkty z této populární sekce za parádní cenu! Známá značka Dona shop vám nabízí kvalitní výrobky. Podívejte se sami.

Zahradní kovový set Lemo

Zahradní kovový set Lemo –

Zahradní sestava pro 4 osoby z kovové konstrukce v černé barvě. Součástí jsou dvě křesla, pohovka a stůl s elegantní skleněnou deskou. Sedáky sestavy jsou z pevné a odolné textilie. Vhodné na terasy a zahrady.

Další vlastnosti: Materiál kov;sklo. Barva černá. Set křeslo;odkládací stolek;pohovka. Stav zboží při dodání ihned k použití. Místnost zahrada. Počet osob pro 4 osoby. . . . . . . . . . . . . . .Povedený produkt máte možnost najít lehce tady na webu ve známé rubrice zahradní sestavy! Prozkoumejte akční kusy z této populární kategorie za super cenu.
Často hledaný výrobek lze sehnat bez problémů tady u nás v oblíbené rubrice zahradní sestavy! Připravili jsme skvělé kusy z této populární sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Podnožka ke křeslu Larkin

Podnožka ke křeslu Larkin –

Šířka 65 cm, hloubka 42 cm, výška 40 cm. Taburet vhodný jako podnožka ke křeslu. Příjemné provedení ve skandinávském stylu. Vícero barevných odstínů na výběr. Skvělý doplněk ke křeslu a pohovce Larkin ve stejném provedení.

Další vlastnosti: Barva béžová;hnědá;modrá;šedá;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Výška 40 cm. Tvar obdélník. Šířka 65 cm. Hloubka 42 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. . . . . . . . . . . . Tento diskontní produkt získáte zrovna tu na stránkách v kategorii taburety! Nyní pořídíte oblíbené produkty z této známé sekce za akční cenu!

Kvalitní a oblíbený výrobek Podnožka ke křeslu Larkin máte možnost nakoupit přímo na webu v oblíbené rubrice taburety! Najděte si jiné produkty z této známé kategorie za outletovou cenu!

Trojmístná sedačka Elody

Trojmístná sedačka Elody –

Šířka 226 cm, hloubka 86 cm, výška 105 cm. Spací plocha 125 x 195 cm. Moderní pohovka pro 3 osoby s rozkládací funkcí i s úložným prostorem na lůžkoviny. Výběr z mnoha barevných odstínů.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Výška 105 cm. Šířka 226 cm. Hloubka 90 cm. Počet míst trojmístné. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. . . . . . . .
Často hledaný produkt Trojmístná sedačka Elody máte možnost získat pohodlně na stránkách ve známé rubrice pohovky! Získejte ještě podobné produkty ve zmiňované sekci za neuvěřitelně výhodnou cenu! Významný dodavatel Dona shop pro své zákazníky prodává vysoce kvalitní produkty Nakupujte výhoděn u nás. To však není všechno, máme toho více. Prozkoumejte u nás také další kvalitní zboží značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Výjimečný produkt máte možnost získat bezstarostně tu na webu v populární rubrice pohovky. Vyhledejte si zcela nové produkty z této známé kategorie za výhodné peníze! Náš sortiment je ale široký, podívejte se taky na další skvělé zboží od výrobce Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Dona shop vám nabízí skvělý sortiment. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Křeslo do obýváku Beau

Křeslo do obýváku Beau –

Šířka 101 cm, hloubka 76 cm, výška 76 cm. Pohodlné a stylové křeslo na kovových nožičkách. Ideální kombinace k pohovce Beau. Výběr z mnoha příjemných barev potahu.

Další vlastnosti: Typ klubové;televizní. Rozkládání bez rozkládání. Barva béžová;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Výška 76 cm. Šířka 101 cm. Hloubka 76 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní;skandinávský. . . . . . . . . .
Tento akční produkt máte možnost nakoupit jednoduše tu na webu umístěný v rubrice křesla! Najděte si nové zboží ve zmíněné rubrice za výhodné peníze. To není všechno, naše nabídka je široká. Podívejte se také na více kousků od výrobce Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.
Tento skvělý produkt Křeslo do obýváku Beau máte možnost nakoupit také tady na našich stránkách v oblíbené kategorii křesla! Připravili jsme akční produkty z této oblíbené sekce za akční cenu.

Rozkládací sedačka Giada

Rozkládací sedačka Giada –

Šířka 250 cm, hloubka 100 cm, výška 88 cm. Větší rozkládací pohovka vhodná pro příležitostné spaní dvou osob. S úložným prostorem na lůžkoviny. Součástí jsou 4 velké a 4 malé polštářky. Možnost výběru barvy potahu.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;černá;červená;hnědá;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Výška 88 cm. Šířka 250 cm. Hloubka 100 cm. Počet míst vícemístné. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. . . . . . . .Tento unikátní produkt Rozkládací sedačka Giada jde sehnat právě zde na webu zařazený v kategorii pohovky. Nyní získáte vyjímečné produkty ze zmíněné sekce snadno online. Tento nejprodávanější kousek Rozkládací sedačka Giada pořídíte taky u nás ve známé kategorii pohovky. Nyní najdete podobné produkty ve zmiňované kategorii za parádní cenu! Známá značka Dona shop svým zákazníkům dodává velmi kvalitní zboží Nové kousky každý den!

Pohovka malá Larkin

Pohovka malá Larkin –

Šířka 218 cm, hloubka 90 cm, výška 105 cm. Spací plocha 125 x 194 cm. Stylová retro pohovka s možností rozložení pro příležitostné spaní. Vhodná ke křeslu a taburetu Larkin ve stejném designu. Výběr barvy čalounění i knoflíků.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;hnědá;modrá;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Výška 105 cm. Šířka 218 cm. Hloubka 90 cm. Počet míst trojmístné. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní;skandinávský. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. . . . . . . .
Oblíbený a akční výrobek Pohovka malá Larkin máte možnost pořídit také tady na našich stránkách v oblíbené sekci pohovky! Najděte si akční kusy z této populární kategorie za skvělou cenu. Známý výrobce Dona shop pro své zákazníky nabízí skvělé výrobky

Pohovka malá Millie

Pohovka malá Millie –

Šířka 202 cm, hloubka 71 cm, výška 80 cm. Moderní třímístná pohovka na kovových nožkách. Elegantní zpracování a pohodlný tvar. Výběr z mnoha barevných variant.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Rozkládání bez rozkládání. Barva béžová;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Výška 80 cm. Šířka 202 cm. Hloubka 71 cm. Počet míst trojmístné. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. . . . . . . . Tento oblíbený produkt můžete sehnat bezstarostně u nás v oblíbené sekci pohovky. Nyní můžete najít ještě podobné zboží z této oblíbené kategorie za mimořádně nízkou cenu! Značka Dona shop má k dispozici kvalitní výrobky.

Tento levný produkt dostanete bez obtíží na webu v oblíbené rubrice pohovky! Nyní získáte ostatní zboží z naší rubriky za akční cenu. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce ovšem více skvělých kousků od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. V očích zákazníků populární značka Dona shop vás a vaše blízké obohatí o vysoce kvalitní produkty

Sedačka do pokoje Beau

Sedačka do pokoje Beau –

Šířka 202 cm, hloubka 60 cm, výška 76 cm. Moderní třímístná pohovka na kovových nožkách. Elegantní zpracování a pohodlný tvar. Výběr z mnoha barevných variant.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Rozkládání bez rozkládání. Barva béžová;černá;červená;hnědá;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Výška 76 cm. Šířka 202 cm. Hloubka 60 cm. Počet míst trojmístné. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. . . . . . . .Hodně povedený produkt Sedačka do pokoje Beau je dostupný bezprostředně tady na stránkách zařazený v kategorii pohovky. Nyní si můžete vybrat akční zboží z této populární kategorie v akci. Populární výrobce Dona shop pro své zákazníky nabízí velmi kvalitní sortiment. Vždyť to vidíte sami! Možná hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více! Mrkněte na další prověřené kousky značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.
Zlevněný výrobek Sedačka do pokoje Beau lze nakoupit mimo jiné tu umístěný v kategorii pohovky! Připravili jsme jiné produkty z této populární sekce za outletovou cenu! U zákazníků oblíbený výrobce Dona shop pro vás připravuje vynikající výrobky. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí. To není všechno, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce další prověřené produkty od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Pohovka  Aisha

Pohovka Aisha –

Šířka 250 cm, hloubka 100 cm, výška 88 cm. Praktická a pěkná pohovka s možností rozložení a menším úložným prostorem na lůžkoviny. Součástí jsou dva velké a čtyři malé odnímatelné polštáře. Možnost sladit barvu k vašemu interiéru.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;černá;červená;hnědá;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Výška 88 cm. Šířka 250 cm. Hloubka 100 cm. Počet míst vícemístné. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. . . . . . . .

Rohová sedačka  Barila

Rohová sedačka Barila – Šířka 235 cm, výška 90 cm, hloubka 162 cm. Elegantní rozkládací pohovka v pěkných barevných kombinacích. Bohatý úložný prostor a spací plocha vhodná pro příležitostné přespání – to je model Barila. V pravostranném i levostranném provedení.

Další vlastnosti: Typ rohové. Rozkládání rozkládací. Barva bílá;černá;fialová;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 195 x 135 cm. Šířka 235 cm. Výška 90 cm. Hloubka 162 cm. Nožičky s nožičkami. Varianta rohu levý roh;pravý roh. Styl minimalistický. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 2. Celková hmotnost balíků 127 kg. Rozměry balíků 140x70x60 cm;150x80x90 cm. Velikost vícemístné. Stav zboží při dodání v demontu. . . Tento diskontní kus Rohová sedačka Barila můžete získat prostě tady na webu v oblíbené sekci nábytek. Mrkněte na ještě další zboží ve zmiňované sekci za výprodejovou cenu. Oblíbená značka Dona shop vám představuje prvotřídní sortiment. Nakupujte, dokud je zboží sladem! To ovšem není vše, u nás vám nabízíme více! U nás najdete další produkty značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.
Tento výjimečný kus lze pořídit rovněž tady na našem webu zařazený v sekci nábytek. Nyní můžete koupit zcela nové produkty ze zmíněné kategorie za super cenu! Oblíbený dodavatel Dona shop vám nabízí skvělé produkty. Udělejte radost sami sobě! Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás v nabídce najdete další zboží od výrobce Dona shop. Najdete je níže na této stránce.

Pohovka dvojmístná Sahara

Pohovka dvojmístná Sahara – Šířka 190 cm, výška 98 cm, hloubka 90 cm. Celočalouněná pohovka v jednoduchém designu v mnoha barevných provedeních. Kovové nožičky.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Barva béžová;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Šířka 190 cm. Výška 98 cm. Hloubka 90 cm. Počet míst dvoumístné. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání ihned k použití. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 1. Celková hmotnost balíků 65 kg. Rozměry balíků 192x92x75 cm. . . . . . . Tento skvělý produkt Pohovka dvojmístná Sahara máte možnost sehnat rovnou tady a teď na našich stránkách v populární sekci pohovky. Nyní koupíte parádní zboží z této oblíbené sekce ve slevě. Výjimečný a žádaný produkt Pohovka dvojmístná Sahara je k sehnání právě nyní tady a teď na našem webu v rubrice pohovky. Najděte si zlevněné produkty ze zmíněné rubriky snadno online!

Rozkládací gauč  Alina

Rozkládací gauč Alina – Šířka 195 cm, výška 83 cm, hloubka 86 cm. Menší pohovka, která má v sobě také snadný rozkládací mechanismus a praktický úložný prostor na lůžkoviny. Moderní provedení v mnoha barevných kombinacích na výběr.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Rozkládání rozkládací. Barva bílá;černá;modrá;se vzorem. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 195 x 140 cm. Šířka 195 cm. Výška 83 cm. Hloubka 86 cm. Počet míst trojmístné. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání ihned k použití. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 1. Celková hmotnost balíků 95 kg. Rozměry balíků 200x95x90 cm. . . . Velmi prodávaný kus Rozkládací gauč Alina je k dispozici rovnou na našem webu zařazený v kategorii pohovky. Máme pro vás ještě jiné zboží ve zmíněné rubrice za nejnižší cenu. U zákazníků oblíbená značka Dona shop pro vás vyrábí velmi kvalitní výrobky. U nás toho najdete mnohem více, mrkněte také na další prověřené kousky od značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce.

Vynikající výrobek Rozkládací gauč Alina je dostupný snadno tady na našem webu zařazený v kategorii pohovky! Nyní můžete získat vyjímečné zboží z této známé rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! Náš sortiment je ale široký, podívejte se také na další kvalitní kousky od značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka Dona shop dodává vynikající zboží.

Rozkládací sedačka Erza

Rozkládací sedačka Erza – Šířka 220 cm, výška, hloubka. Plocha na spaní 183 x 140 cm. Ta pravá rozkládací pohovka s úložným prostorem pro váš malý obývací pokoj. Možnost jednobarevného i dvoubarevného provedení.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Rozkládání rozkládací. Barva bílá;černá;fialová;modrá;růžová;šedá;zelená. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 183 x 140 cm. Šířka 220 cm. Výška 89 cm. Hloubka 83 cm. Počet míst trojmístné. Nožičky bez nožiček. Stav zboží při dodání ihned k použití. Styl minimalistický. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. Počet balíků 1. Celková hmotnost balíků 76 kg. Rozměry balíků 220x85x67 cm. . . .Diskontní výrobek Rozkládací sedačka Erza jde sehnat jednoduše na stránkách v populární sekci pohovky. Pořiďte si nové produkty z této sekce za výhodné peníze! To není všechno, naše nabídka je široká! U nás v nabídce totiž najdete více skvělých produktů značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Křeslo do obývacího pokoje Armen

Křeslo do obývacího pokoje Armen – Šířka 107 cm, výška 86 cm, hloubka 92 cm. Pohodlné křeslo do obýváku či do čtecího koutku. Na dřevěných nožkách a v potahu dle výběru. Vhodné k pohovce či sedačce Armen.

Další vlastnosti: Typ televizní. Rozkládání bez rozkládání. Barva béžová;bílá;černá;červená;fialová;hnědá;oranžová;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Výška matrace 44 cm. Šířka 107 cm. Výška 86 cm. Hloubka 92 cm. Nožičky s nožičkami. Hloubka sedu 46 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní;skandinávský. Počet balíků 1. Celková hmotnost balíků 33 kg. Rozměry balíků 108x85x93 cm. . . . . Zlevněný výrobek je k sehnání pohodlně tu v rubrice křesla a taburety. Připravili jsme oblíbené produkty z této oblíbené rubriky za výhodné peníze! To ale není všechno, máme toho více. Prozkoumejte u nás taky další skvělé produkty od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Tento vyjímečný výrobce Dona shop vyrábí špičkové zboží.

Výjimečný a žádaný produkt Křeslo do obývacího pokoje je k sehnání již dnes tu na stránkách v rubrice křesla a taburety. Mrkněte na parádní kusy z této známé kategorie za outletovou cenu.

Rohová  pohovka Armani II

Rohová pohovka Armani II – Šířka 280 cm, výška 90 cm, hloubka 205 cm. Prostorná sedací souprava, která nabízí komfort, elegantní vzhled a praktické rozkládání a úložný prostor. 

Další vlastnosti: Typ rohové. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 198 x 125 cm. Šířka 280 cm. Výška 90 cm. Hloubka 205 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Varianta rohu levý roh;pravý roh. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 2. Celková hmotnost balíků 150 kg. Rozměry balíků 170x105x80 cm;210x95x85 cm. Velikost vícemístné. . . Unikátní a žádaný produkt Rohová pohovka Armani můžete dostat v pohodě na stránkách v oblíbené kategorii nábytek! Nyní si můžete pořídit ještě ostatní zboží z této známé sekce za výborné peníze. Naše nabídka je široká, u nás v nabídce totiž najdete další zboží od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Dodavatel Dona shop vás a vaše blízké obohatí o vysoce kvalitní sortiment Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!
Kvalitní a žádaný produkt Rohová pohovka Armani II můžete získat rovnou tu na webu v oblíbené rubrice nábytek. Nyní získáte oblíbené kusy ve zmiňované rubrice za super cenu!

Rozkládací malá pohovka Lynett

Rozkládací malá pohovka Lynett – Šířka 197 cm, hloubka 92 cm, výška 94 cm. Spací plocha 125 x 197 cm. Oblíbené provedení pohovky s úložným prostorem a snadným rozkládáním. Možnost zvolit si dekor dřeva i potahovou látku pohovky.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;černá;červená;hnědá;oranžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Šířka 197 cm. Výška 94 cm. Hloubka 92 cm. Počet míst vícemístné. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. . . . . . . .
Tento velmi oblíbený produkt Rozkládací malá pohovka Lynett lze sehnat nyní tady u nás ve známé rubrice pohovky! Nyní můžete získat ještě jiné produkty z naší rubriky v bezva akci! Známá značka Dona shop vyrábí velmi kvalitní zboží. U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás taky další prověřené zboží od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Pohovka dvoumístná Fia

Pohovka dvoumístná Fia – Šířka 125 cm, hloubka 60 cm, výška 69 cm. Pohovka je svým malým rozměrem vhodná do obývacího pokoje i kanceláře. Výběr z široké škály barev.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Rozkládání bez rozkládání. Barva béžová;bílá;černá;červená;fialová;hnědá;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Šířka 125 cm. Výška 69 cm. Hloubka 60 cm. Počet míst dvoumístné. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. . . . . . . .
Tento zlevněný produkt Pohovka dvoumístná Fia lze koupit mimo jiné tu na našich stránkách umístěný v kategorii pohovky. Nyní si můžete vybrat parádní produkty z této známé rubriky za nejnižší cenu. Oblíbený výrobce Dona shop má kvalitní zboží. Udělejte radost sami sobě.

Oblíbený a kvalitní produkt Pohovka dvoumístná Fia jde sehnat právě zde na webu umístěný v sekci pohovky. Nyní můžete najít zcela nové zboží ve zmiňované rubrice za nejnižší cenu!

Rohová pohovka  Nevia

Rohová pohovka Nevia – Šířka 300 cm, výška 90 cm, hloubka 184 cm. Spací plocha 128 x 212 cm. Moderní sedací souprava ve tvaru písmene L, která se rychle promění na postel pro hosty. S úložným prostorem na lůžkoviny. Vyberte si z mnoha odstínů.

Další vlastnosti: Rozkládání rozkládací. Barva béžová;hnědá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Šířka 300 cm. Výška 90 cm. Hloubka 184 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. Velikost vícemístné. . . . . . . . . Tento designový produkt Rohová pohovka Nevia jde pořídit prostě tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii nábytek. Připravili jsme akční výrobky z této známé rubriky z pohodlí domova! Oblíbená značka Dona shop dlouhodobě prodává vynikající sortiment. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc. Podívejte se také na další prověřené zboží značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Hodně prodávaný produkt Rohová pohovka Nevia získáte zrovna na našem webu umístěný v rubrice nábytek! Prozkoumejte ještě další produkty ve zmiňované kategorii za akční cenu! Tato vyjímečná značka Dona shop dlouhodobě dodává velmi kvalitní produkty

Pohovka na nožičkách Boobly

Pohovka na nožičkách Boobly – Šířka 192 cm, výška 88 cm, hloubka 79 cm. Třímístná pohovka v nevšedním provedení s kovovými nožičkami, které ozdobí váš stylový pokoj. Na výběr příjemné barevné varianty. 

Další vlastnosti: Typ klubové;televizní. Rozkládání bez rozkládání. Barva béžová;červená;modrá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Šířka 192 cm. Výška 88 cm. Hloubka 79 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . .
Designový produkt Pohovka na nožičkách Boobly máte možnost sehnat přímo na našem webu ve známé kategorii pohovky. Najděte si nové produkty z této oblíbené kategorie snadno online! Přední dodavatel Dona shop má ve stále nabídkce skvělé zboží.

Rohová sedací souprava Lenford

Rohová sedací souprava Lenford – Šířka 305 cm, výška 95 cm, hloubka 185 cm. Stylová rohová pohovka v lehkým nádechem chesterfield stylu. Sedací souprava je na dřevěných nožkách a má mnoho pohodlných polštářků, které jsou zároveň pěknou dekorací. V pravostranné i levostranné variantě.

Další vlastnosti: Rozkládání bez rozkládání. Barva béžová;hnědá;šedá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Šířka 305 cm. Výška 95 cm. Hloubka 185 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. Velikost vícemístné. . . . . . . . . . Tento designový produkt Rohová sedací souprava Lenford máte možnost sehnat ještě tady na webu v oblíbené rubrice nábytek. Pořiďte si kvalitní výrobky z této sekce za super ceny!
Výjimečný a žádaný produkt Rohová sedací souprava Lenford lze nakoupit aktuálně na stránkách v oblíbené rubrice nábytek. Nyní můžete získat ještě ostatní produkty ve zmiňované kategorii za mimořádně nízkou cenu.

Rohový gauč Delos

Rohový gauč Delos – Šířka 225 cm, hloubka 140 cm, výška 92 cm. Rohová pohovka s klasickým ručním rozkládáním. Stylové provedení s prošíváním a na dřevěných nožičkách. Vhodná pro příležitostné spaní.

Další vlastnosti: Typ rohové. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;černá;hnědá;modrá;šedá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Šířka 225 cm. Výška 92 cm. Hloubka 140 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. Velikost vícemístné. . . . . . . . . . Oblíbený a kvalitní produkt Rohový gauč Delos jde pořídit lehce tady na našich stránkách v oblíbené rubrice sedací soupravy. Získejte další zboží ve zmiňované sekci za outletovou cenu. Tato značka Dona shop má top produkty.

Rozkládací válenda Anira dvojbarevná

Rozkládací válenda Anira dvojbarevná – Šířka 208 cm, plocha na spaní 188 x 140 cm. Válenda rozkládací a s úložným prostorem ve třech barevných provedeních. Pohodlná spací plocha s HR pěnou a pružinami Bonell pro 2 lidi. Vhodná do dětského pokoje i jako rozkládací pohovka do studentského bytu.

Další vlastnosti: Rozkládání rozkládací. Barva béžová;modrá;růžová;zelená. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 188×140 cm. Orientace levostranné;pravostranné. Šířka 208 cm. Výška 86 cm. Hloubka 75 cm. Stav zboží při dodání v demontu. . . . . . . . . . .
Vynikající produkt naleznete bez problémů tady na webu ve známé rubrice pohovky! Nyní můžete koupit další produkty z této populární kategorie z pohodlí domova. Věhlasná značka Dona shop dlouhodobě poskytuje skvělý sortiment.

Pohovka s polštáři Zine

Pohovka s polštáři Zine – Šířka 222 cm, hloubka 75 cm, výška 71 cm. Spací plocha 188 x 140 cm. Dvoubarevná rozkládací pohovka s úložným prostorem. Praktická a velmi vkusná, na výběr ve 3 barevných kombinacích. Součásti jsou 3 malé polštářky.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;černá;modrá;růžová. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Šířka 222 cm. Výška 71 cm. Hloubka 75 cm. Počet míst dvoumístné. Nožičky bez nožiček. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. . . . . . . .
Vysoce kvalitní kousek máte možnost koupit bezstarostně tady na našem webu v rubrice pohovky. Nyní můžete získat ještě podobné výrobky ze zmíněné sekce ve výprodejové akci!
Vynikající produkt Pohovka s polštáři Zine lze pořídit již dnes tady na stránkách umístěný v kategorii pohovky! Nyní získáte akční zboží z této rubriky z pohodlí domova.

Čalouněná pohovka  Osett

Čalouněná pohovka Osett – Šířka 222 cm, hloubka 75 cm, výška 86 cm. Spací plocha 188 x 140 cm. Pohodlná pohovka s úložným prostorem a spací plochou vhodnou pro příležitostné spaní. Součástí jsou tří opěrné polštářky. Na výběr dvě barevné varianty.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Rozkládání rozkládací. Barva černá;modrá;šedá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Šířka 222 cm. Výška 86 cm. Hloubka 75 cm. Počet míst trojmístné. Nožičky bez nožiček. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. . . . . . . .
Tento velmi oblíbený produkt máte možnost koupit bez obtíží tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice pohovky. Nyní můžete získat nové kusy z této známé rubriky za super ceny. To ale ovšem není vše, náš sortiment je široký. Podívejte se taky na více kvalitních produktů od dodavatele Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka Dona shop vám představuje prvotřídní sortiment Přesvědčte se sami!

Akční a ve slevě produkt Čalouněná pohovka Osett seženete teď tady u nás v oblíbené sekci pohovky! Nyní získáte parádní kousky z naší kategorie za výprodejovou cenu! To ale však není vše, u nás vám nabídneme víc! Máme v nabídce však také další skvělé zboží značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka Dona shop vás a vaše blízké obohatí o vysoce kvalitní sortiment

Pohovka Tillka

Pohovka Tillka – Šířka 250 cm, výška 90 cm, hloubka 95 cm. Spací plocha 145×200 cm. Rozkládací pohovka na nožičkách. Výběr z mnoha barev a materiálů potahových látek.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Barva béžová;černá;hnědá;modrá;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Výška 90 cm. Šířka 250 cm. Hloubka 95 cm. Počet míst trojmístné. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání ihned k použití. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 2. Celková hmotnost balíků 96 kg. Rozměry balíků 70x80x200 cm;94x55x40 cm. . . . . . .
Velmi oblíbený produkt Pohovka Tillka lze koupit právě nyní tady na našich stránkách v populární kategorii pohovky. Nyní můžete koupit skvělé kusy z této známé kategorie ve výprodejové akci! Přední značka Dona shop pro vás připravuje prvotřídní sortiment. Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce totiž najdete více produktů od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Pohovka Bobo

Pohovka Bobo – Šířka 210 cm, výška 90cm, hloubka 85 cm. Plocha na spaní 115 x 190 cm. Rozkládací gauč s úložným prostorem v 5 barevných variantách. Zadní strana potažena černou netkanou textilií.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;černá;hnědá;šedá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 115 x 190 cm. Šířka 210 cm. Výška 90 cm. Hloubka 85 cm. Počet míst trojmístné. Nožičky bez nožiček. Stav zboží při dodání ihned k použití. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 1. Celková hmotnost balíků 72 kg. Rozměry balíků 210x115x45 cm. . . .
Velmi oblíbený produkt jde nakoupit bez problémů tady na stránkách v sekci pohovky! Máme pro vás ještě jiné produkty z této známé sekce jednoduše online. Tato značka Dona shop vám představuje top produkty. Udělejte si radost.

Tento diskontní výrobek dostanete prostě tady na stránkách v oblíbené sekci pohovky. Nyní najdete ostatní produkty ve zmíněné sekci ve slevě! Známý dodavatel Dona shop vám poskytuje vysoce kvalitní produkty.

Rozkládací pohovka Elijah

Rozkládací pohovka Elijah – Šířka 192 cm, výška 90 cm, hloubka 90 cm. Plocha na spaní 117 x 192 cm. Rozkládací gauč s úložným prostorem ve 4 barvách.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Rozkládání rozkládací. Barva bílá;černá;růžová;šedá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 117 x 192 cm. Šířka 192 cm. Výška 90 cm. Hloubka 90 cm. Počet míst trojmístné. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání ihned k použití. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 1. Celková hmotnost balíků 45 kg. Rozměry balíků 195x118x40 cm. . . . Tento designový produkt Rozkládací pohovka Elijah pořídíte již dnes na našich stránkách v oblíbené rubrice pohovky. Nyní pořídíte jiné zboží ve zmiňované rubrice za super ceny.