Rozkládací pohovka Goop II

Rozkládací pohovka Goop II –

Šířka 132 cm, hloubka 104 cm, výška 92 cm. Spací plocha 190 x 112 cm. Praktická a pohodlná pohovka s úložným prostorem. Barevná varianta na výběr. Pohovka je rozkládací, vhodná i k příležitostnému spaní pro dvě osoby.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Rozkládání rozkládací. Barva bílá;černá;hnědá;šedá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Výška 92 cm. Šířka 132 cm. Hloubka 104 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost kancelář;obývací pokoj. . . . . . . . . . Unikátní výrobek Rozkládací pohovka Goop II máte možnost koupit taky tu na našem webu ve známé rubrice pohovky! Získejte ještě ostatní kusy z této populární sekce v bezva akci!
Kvalitní produkt máte možnost najít rovnou tu na stránkách v populární rubrice pohovky. Prozkoumejte parádní produkty ze zmíněné sekce za nejnižší cenu! Oblíbený výrobce Dona shop vám může nabídnout vynikající produkty. Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký. U nás v nabídce najdete více kousků značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Rozkládací válenda Verla

Rozkládací válenda Verla –

Šířka 195 cm, hloubka 87 cm, výška 84 cm. Spací plocha 180 x 150 cm. Praktická a pohodlná pohovka s úložným prostorem včetně dekoračních polštářků. Na výběr ve třech barevných variantách. Pohovka je rozkládací, vhodná i k příležitostnému spaní. 

Další vlastnosti: Typ válendy. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;fialová;modrá;šedá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Výška 84 cm. Šířka 195 cm. Hloubka 87 cm. Počet míst dvoumístné. Nožičky bez nožiček. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost dětský pokoj;kancelář;obývací pokoj. . . . . . . .
Tento unikátní produkt Rozkládací válenda Verla lze získat snadno tu na webu v rubrice pohovky! Mrkněte na ještě jiné zboží z této známé rubriky ve slevě! To ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Podívejte se taky na další skvělé zboží od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Tato značka Dona shop pro své zákazníky prodává vynikající zboží. Podívejte se sami.
Tento kvalitní a žádaný produkt Rozkládací válenda Verla máte možnost získat taky tu ve známé kategorii pohovky! Máme pro vás unikátní zboží z této rubriky jednoduše online.

Malá  pohovka Goop

Malá pohovka Goop –

Šířka 104 cm, hloubka 104 cm, výška 92 cm. Spací plocha 190 x 81 cm. Praktická a pohodlná pohovka s úložným prostorem. Na výběr z vícero barevných variant. Pohovka je rozkládací, vhodná i k příležitostnému spaní pro jednu osobu.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Rozkládání rozkládací. Barva bílá;černá;hnědá;šedá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Výška 92 cm. Šířka 104 cm. Hloubka 104 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost dětský pokoj;kancelář;obývací pokoj. . . . . . . . . .Oblíbený a kvalitní produkt lze koupit nyní tady a teď na našem webu zařazený v rubrice pohovky. Nyní najdete ještě jiné produkty ve zmíněné sekci za parádní cenu! Nebojte, máme toho více, mrkněte na více skvělých produktů značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Dona shop má na skladě vynikající produkty Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Rozkládací válenda Anira dvojbarevná

Rozkládací válenda Anira dvojbarevná – Šířka 208 cm, plocha na spaní 188 x 140 cm. Válenda rozkládací a s úložným prostorem ve třech barevných provedeních. Pohodlná spací plocha s HR pěnou a pružinami Bonell pro 2 lidi. Vhodná do dětského pokoje i jako rozkládací pohovka do studentského bytu.

Další vlastnosti: Rozkládání rozkládací. Barva béžová;modrá;růžová;zelená. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 188×140 cm. Orientace levostranné;pravostranné. Šířka 208 cm. Výška 86 cm. Hloubka 75 cm. Stav zboží při dodání v demontu. . . . . . . . . . .
Vynikající produkt naleznete bez problémů tady na webu ve známé rubrice pohovky! Nyní můžete koupit další produkty z této populární kategorie z pohodlí domova. Věhlasná značka Dona shop dlouhodobě poskytuje skvělý sortiment.

Sedací sestava Bianca

Sedací sestava Bianca – Šířka pohovky 228 cm a šířka křesla 88 cm. Sestava s rozkládací pohovkou a pohodlným křeslem. Pohovka je s úložným prostorem. Elegantní provedení s dřevěnými prvky na opěrkách a po bocích sestavy. Dvoubarevné provedení dle výběru.

Další vlastnosti: Typ s křeslem. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;hnědá;šedá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 195 x 145 cm. Šířka 228 cm. Výška 90 cm. Hloubka 97 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání ihned k použití. Styl retro. Místnost do obývacího pokoje. Křeslo 90x90x97 cm. Počet balíků 3. Celková hmotnost balíků 170. Rozměry balíků 100x70x40 cm;190x100x95 cm;95x100x95 cm. Velikost vícemístné. . . Kvalitní a žádaný kus Sedací sestava Bianca je dostupný již dnes tu ve známé kategorii nábytek. Vyhledejte si vyjímečné produkty z této populární kategorie za příznivou cenu. Věhlasná značka Dona shop vám nabízí vysoce kvalitní zboží. Však to vidíte sami! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce však také další skvělé kousky značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Rozkládací pohovka Dusty

Rozkládací pohovka Dusty – Šířka 200 cm, hloubka 82 cm, výška 74 cm. Pohodlný gauč se snadným rozkládáním. Spací plocha 130 x 200 cm pro příležitostné spaní. Pohovka má také úložný prostor na lůžkoviny. Výběr z vícero barevných variant. Automatické rozkládání a odolné vyztužení pružinami Bonell.

Další vlastnosti: Rozkládání rozkládací. Barva černá;hnědá;modrá;růžová;šedá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Šířka 200 cm. Výška 74 cm. Hloubka 82 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. Velikost vícemístné. . . . . . . . . . . Hodně povedený kus jde nakoupit teď tu na našich stránkách v oblíbené rubrice pohovky. Vyhledejte si ještě podobné produkty z této oblíbené kategorie za super ceny. Významná značka Dona shop vám nabízí špičkové zboží.
Kvalitní a oblíbený výrobek můžete dostat lehce na našich stránkách ve známé rubrice pohovky! Nyní si můžete koupit kvalitní produkty ve zmiňované kategorii za parádní cenu! V očích zákazníků populární výrobce Dona shop má ve stále nabídkce vysoce kvalitní zboží Podívejte se sami. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce najdete další kvalitní produkty značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.