Zahradní sedací souprava Astralex

Zahradní sedací souprava Astralex –

Zahradní set pro 4 osoby. Skládá se ze dvou křesel, dvoumístné pohovky a stolku. Celá sestava je vyrobena z polyratanu, který je velice odolný vůči měnícím se povětrnostním podmínkám (déšť, UV záření). Součástí jsou čalouněné podsedáky se snímatelnými potahy. 

Další vlastnosti: Materiál umělý ratan. Barva šedá. Set křeslo;odkládací stolek;pohovka. Styl moderní. Místnost zahrada. Počet osob pro 4 osoby. Područky s područkami. . . . . . . . . . . . . .

Ratanový zahradní set Marllo

Ratanový zahradní set Marllo –

Zahradní set pro čtyři osoby. Celá sestava je vyrobena z umělého ratanu. Součástí jsou čalouněné podsedáky se snímatelnými potahy. Set se skládá ze dvou křesel, dvoumístné pohovky a stolku s deskou z tvrzeného skla.

Další vlastnosti: Materiál sklo;umělý ratan. Barva hnědá. Set křeslo;odkládací stolek;pohovka. Styl moderní. Místnost zahrada. Počet osob pro 4 osoby. Područky s područkami. . . . . . . . . . . . . .

Sestava zahradního nábytku Nedra

Sestava zahradního nábytku Nedra –

Zahradní set pro čtyři osoby. Celá sestava je vyrobena v kombinaci kovu a umělého ratanu. Součástí jsou i čalouněné podsedáky se snímatelnými potahy. Set se skládá z křesla, pohovky, taburetu a odkládacího stolku.

Další vlastnosti: Materiál kov;sklo;umělý ratan. Barva černá;hnědá. Šířka stolu 60 cm. Hloubka stolu 60 cm. Výška stolu 33 cm. Šířka pohovky 178 cm. Hloubka pohovky 68 cm. Výška pohovky 64 cm. Hloubka křesla 68 cm. Výška křesla 64 cm. Šířka křesla 71 cm. Set křeslo;odkládací stolek;pohovka;taburet. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost zahrada. Počet osob pro 2 osoby. Područky s područkami. . . . Kvalitní a levný produkt Sestava zahradního nábytku Nedra můžete nakoupit mimo jiné tu na našich stránkách v oblíbené rubrice zahradní sestavy! Nyní koupíte nové výrobky z naší kategorie za akční cenu! Dodavatel Dona shop svým zákazníkům nabízí velmi kvalitní zboží
Vynikající produkt Sestava zahradního nábytku Nedra lze sehnat právě tady na webu ve známé sekci zahradní sestavy! Pořiďte si parádní produkty z této populární sekce za parádní cenu! Známá značka Dona shop vám nabízí kvalitní výrobky. Podívejte se sami.

Kávový set - 2 křesla a stolek Loco

Kávový set – 2 křesla a stolek Loco –

Set dvou křesel a stolků. Křeslo – šířka: 56 cm, hloubka: 60 cm, výška: 82 cm. Stolek – průměr 52 cm, výška 54 cm. Křesla i stolek jsou vyrobené z kovové konstrukce a umělého ratanu. Deska stolu je ze skla. Součástí jsou také podsedáky.

Další vlastnosti: Materiál kov;sklo;umělý ratan. Barva černá;hnědá. Šířka stolu 52 cm. Výška stolu 54 cm. Hloubka křesla 60 cm. Výška křesla 82 cm. Šířka křesla 56 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost zahrada. Počet osob pro 2 osoby. Područky s područkami. . . . . . . . . Žádaný kus lze pořídit mimo jiné tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii zahradní sestavy! Vyberte si parádní produkty z této populární kategorie jednoduše online. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce však také další kvalitní zboží od výrobce Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Dona shop má v nabídce kvalitní výrobky. A tady je důkaz. Tento akční produkt je k dispozici ještě tady na stránkách ve známé sekci zahradní sestavy! Nyní si můžete vybrat kvalitní kusy ve zmíněné rubrice za outletovou cenu! Máme toho více, u nás najdete další produkty značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.