Čalouněný taburet Melly

Čalouněný taburet Melly –

Šířka 70 cm, hloubka 70 cm, výška 40 cm. Podnožka vhodná k sedací soupravě nebo ke křeslu. Pod sedákem je úložný prostor. V nabídce v mnoha barvách.

Další vlastnosti: Materiál lamino. Barva šedá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Výška 40 cm. Šířka 70 cm. Hloubka 70 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání ihned k použití. Místnost obývací pokoj. . . . . . . . . . .Exkluzivní produkt Čalouněný taburet Melly dostanete prostě tu na webu v populární sekci taburety! Nyní najdete kvalitní produkty z této rubriky za mimořádně nízkou cenu! Tento akční produkt Čalouněný taburet Melly můžete koupit zrovna tady u nás v oblíbené kategorii taburety. Nyní můžete získat kvalitní kousky z této kategorie v bezva akci. To ale není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Mrkněte také na více skvělých produktů od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Tento diskontní produkt Čalouněný taburet Melly jde pořídit snadno tu na našich stránkách umístěný v sekci taburety. Nyní si můžete pořídit oblíbené produkty z této oblíbené sekce za rozumné peníze. Přední výrobce Dona shop pro své zákazníky prodává kvalitní produkty

Podnožka ke křeslu Larkin

Podnožka ke křeslu Larkin –

Šířka 65 cm, hloubka 42 cm, výška 40 cm. Taburet vhodný jako podnožka ke křeslu. Příjemné provedení ve skandinávském stylu. Vícero barevných odstínů na výběr. Skvělý doplněk ke křeslu a pohovce Larkin ve stejném provedení.

Další vlastnosti: Barva béžová;hnědá;modrá;šedá;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Výška 40 cm. Tvar obdélník. Šířka 65 cm. Hloubka 42 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. . . . . . . . . . . . Tento diskontní produkt získáte zrovna tu na stránkách v kategorii taburety! Nyní pořídíte oblíbené produkty z této známé sekce za akční cenu!

Kvalitní a oblíbený výrobek Podnožka ke křeslu Larkin máte možnost nakoupit přímo na webu v oblíbené rubrice taburety! Najděte si jiné produkty z této známé kategorie za outletovou cenu!

Křeslo s podnožkou Club

Křeslo s podnožkou Club – Šířka 65 cm, hloubka 60 cm, výška 75 cm. Čalouněné křeslo s taburetem, které se dá chytře zasunout pod křeslo. Skvělý doplněk do obýváku, kanceláře či společenské místnosti. Výběr z mnoha barev čalounění.

Další vlastnosti: Typ klubové. Rozkládání bez rozkládání. Barva bílá;černá;červená;fialová;hnědá;modrá;oranžová;růžová;se vzorem;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;koženka;látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Šířka 65 cm. Výška 75 cm. Hloubka 60 cm. Nožičky bez nožiček. Hloubka sedu 49 cm. Stav zboží při dodání ihned k použití. Styl moderní. . . . . . . . .
Vynikající produkt Křeslo s podnožkou Club lze nakoupit bez problémů tu na stránkách umístěný v rubrice křesla. Nyní si můžete pořídit akční zboží z této populární rubriky snadno online! Přední značka Dona shop pro své zákazníky prodává špičkový sortiment

Křeslo do pokoje Rylan

Křeslo do pokoje Rylan – Šířka 115 cm, výška 104 cm, hloubka 153 cm. kombinace křesla a podnožky pro pohodlné čtení a popíjení kávy. Dva pohodlné polštářky v ceně. Výběr z barevných variant. Pevný rám a odolná výplň křesla.

Další vlastnosti: Typ televizní. Rozkládání bez rozkládání. Barva modrá;šedá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Šířka 115 cm. Výška 104 cm. Hloubka 153 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . .
Zlevněný produkt Křeslo do pokoje Rylan můžete koupit právě zde tady na našem webu v kategorii křesla a taburety. Mrkněte na ještě další produkty ze zmíněné sekce ve výprodejové akci!
Zajímavý produkt je k sehnání bezprostředně tady u nás v populární kategorii křesla a taburety. Nyní si můžete pořídit ještě podobné produkty z této oblíbené kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! Věhlasný výrobce Dona shop vám představuje velmi kvalitní sortiment Však to vidíte sami.