Plážové skládací lehátko Martys

Plážové skládací lehátko Martys –

Výška 96,5 cm  šířka 59 cm, hloubka 136,5 cm. Skládací zahradní lehátko v provedení s područkami a s ocelovou stabilní konstrukcí. Potah je vyroben z umělé tkaniny, která nenasakuje vodu. Polohovatelná opěrka – 2 polohy. Snadná údržba i čištění. Barevné varianty na výběr.

Další vlastnosti: Typ polohovací. Materiál kov. Barva modrá;šedá. Stav zboží při dodání ihned k použití. Místnost zahrada. Kolečka bez koleček. . . . . . . . . . . . . . .
Výjimečný a žádaný produkt Plážové skládací lehátko Martys máte možnost získat již dnes tu na webu v populární sekci zahradní lehátka! Pořiďte si jiné produkty z naší sekce za skvělou cenu! Náš sortiment je široký, podívejte se taky na další prověřené produkty značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významná značka Dona shop vám může poskytnout vysoce kvalitní zboží. Tento žádaný kus je k dispozici právě tady na našem webu v oblíbené rubrice zahradní lehátka! Nyní pořídíte parádní produkty ve zmiňované rubrice za internetové ceny. U zákazníků oblíbený výrobce Dona shop dlouhodobě poskytuje velmi kvalitní výrobky.

Skládací zahradní lehátko Livo

Skládací zahradní lehátko Livo –

Výška 87 cm, šířka 61 cm, délka 152 cm. Plážové lehátko na kolečkách s nastavitelnou zádovou opěrkou a stříškou. Lehká hliníková konstrukce s odolná syntetická látka. Výběr barevného provedení. Šikovná malá kapsička na brýle či knížku.

Další vlastnosti: Materiál kov. Barva modrá;šedá. Výška 87 cm. Šířka 62 cm. Hloubka 152 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Kolečka na kolečkách. . . . . . . . . . . . . . Tento akční a ve slevě produkt Skládací zahradní lehátko Livo máte možnost nakoupit prostě tady na webu v populární sekci zahradní lehátka! Nyní koupíte nové produkty ve zmiňované sekci za výhodné peníze! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce ovšem další prověřené zboží od dodavatele Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi prodávaný produkt Skládací zahradní lehátko Livo můžete pořídit bez problémů tu v populární sekci zahradní lehátka. Vyhledejte si ještě podobné produkty ze zmíněné sekce z pohodlí domova!