Kulatý zahradní stůl ový Velek

Kulatý zahradní stůl ový Velek –

Výška 70 cm, průměr 90 cm. Lehký kulatý plastový stůl, který snadno složíte. Uprostřed desky stolu najdete otvor na slunečník o průměru 3,5 cm. Výběr z několik barevných variant.

Další vlastnosti: Materiál plast. Barva bílá;červená;hnědá;šedá;zelená. Výška 70 cm. Šířka 90 cm. Hloubka 90 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet osob pro 4 osoby. Otvor na slunečník ano. . . . . . . . . . . .
Tento výjimečný produkt máte možnost získat právě zde tady na našem webu zařazený v kategorii zahradní stolky! Nyní si můžete vybrat akční zboží ve zmiňované sekci za extra cenu! Přední značka Dona shop dlouhodobě vyrábí skvělé zboží. Však to vidíte sami. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce také další kousky značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Unikátní a oblíbený produkt pořídíte bez obtíží tu na našich stránkách zařazený v kategorii zahradní stolky. Nyní si můžete koupit nové produkty z této oblíbené kategorie za mimořádně nízkou cenu! To však není vše, u nás nabízíme více. U nás v nabídce totiž najdete další prověřené produkty značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Oválný zahradní stůl ový Aknis

Oválný zahradní stůl ový Aknis –

Výška 70 cm, šířka 135 cm, hloubka 80 cm. Oválný plastový stůl. Snadná manipulace. Uprostřed desky stolu najdete otvor na slunečník o průměru 3,5 cm. Výběr z několik barevných variant.

Další vlastnosti: Materiál plast. Barva bílá;červená;hnědá;šedá;zelená. Výška 70 cm. Šířka 135 cm. Hloubka 80 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet osob pro 6 osob. Otvor na slunečník ano. . . . . . . . . . . .Hodně prodávaný výrobek Oválný zahradní stůl ový Aknis můžete získat v pohodě tu na našem webu v rubrice zahradní stolky. Nyní koupíte parádní kousky z této oblíbené kategorie z pohodlí domova. Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se také na více kousků od výrobce Dona shop. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.
Velmi oblíbený produkt Oválný zahradní stůl ový máte možnost sehnat právě tady na stránkách ve známé kategorii zahradní stolky! Získejte zlevněné produkty ze zmíněné sekce za nejlepší ceny. To ale ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Podívejte se také na další kousky od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.