Dětský ový stolek Marty

Dětský ový stolek Marty –

Šířka 59 cm, hloubka 41 cm, výška 45,5 cm. Plastový stoleček pro děti na zahradu. Na výběr z pestrých barev. Lehký a snadný na údržbu. Vhodný k plastovým židličkám ze stejné kolekce.

Další vlastnosti: Materiál plast. Barva červená;fialová;modrá;oranžová;růžová;zelená;žlutá. Výška 45,5 cm. Šířka 59 cm. Hloubka 41 cm. . . . . . . . . . . . . . . . Zlevněný produkt Dětský ový stolek Marty lze pořídit bezstarostně tu na našich stránkách ve známé rubrice zahradní nábytek! Podívejte se na ještě další produkty z této oblíbené sekce na pár kliknutí. Významná značka Dona shop dlouhodobě poskytuje vynikající sortiment.
Zcela unikátní produkt Dětský ový stolek Marty lze sehnat nyní tu na našich stránkách zařazený v kategorii zahradní nábytek. Nyní můžete najít nové produkty z naší kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! Známá značka Dona shop vám nabízí vysoce kvalitní zboží. To ale však není vše, u nás vám nabízíme více. U nás v nabídce totiž najdete další skvělé kousky od značky Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.