Dětská ová židlička Marty

Dětská ová židlička Marty –

Výška 52,5 cm, šířka 36 cm, hloubka 36 cm. Zahradní plastová židle pro děti v několika barvách na výběr. Snadné údržba, stohovatelnost a velmi lehká. Skvělá na zahradu i pro kempování.

Další vlastnosti: Materiál plast. Barva červená;fialová;modrá;oranžová;růžová;zelená;žlutá. Výška 52,5 cm. Šířka 36 cm. Hloubka 36 cm. Místnost zahrada. Područky s područkami. Stohovatelnost ano. . . . . . . . . . . . . Hodně prodávaný produkt Dětská ová židlička Marty můžete koupit snadno na stránkách ve známé sekci dětské stoličky! Pořiďte si zcela nové kousky z této známé kategorie jednoduše online! U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás další produkty od dodavatele Dona shop. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka Dona shop má ve stále nabídkce prvotřídní výrobky. Ve slevě výrobek je k sehnání snadno na našem webu umístěný v rubrice dětské stoličky! Mrkněte na nové produkty z naší sekce za mimořádně nízkou cenu! Přední značka Dona shop nabízí kvalitní výrobky. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Oblíbený produkt Dětská ová židlička Marty můžete koupit již dnes tady u nás zařazený v sekci dětské stoličky. Nyní si můžete koupit unikátní zboží ve zmiňované rubrice za super peníze. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce však také další kvalitní produkty značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka Dona shop poskytuje špičkové zboží.

Dětský ový stolek Marty

Dětský ový stolek Marty –

Šířka 59 cm, hloubka 41 cm, výška 45,5 cm. Plastový stoleček pro děti na zahradu. Na výběr z pestrých barev. Lehký a snadný na údržbu. Vhodný k plastovým židličkám ze stejné kolekce.

Další vlastnosti: Materiál plast. Barva červená;fialová;modrá;oranžová;růžová;zelená;žlutá. Výška 45,5 cm. Šířka 59 cm. Hloubka 41 cm. . . . . . . . . . . . . . . . Zlevněný produkt Dětský ový stolek Marty lze pořídit bezstarostně tu na našich stránkách ve známé rubrice zahradní nábytek! Podívejte se na ještě další produkty z této oblíbené sekce na pár kliknutí. Významná značka Dona shop dlouhodobě poskytuje vynikající sortiment.
Zcela unikátní produkt Dětský ový stolek Marty lze sehnat nyní tu na našich stránkách zařazený v kategorii zahradní nábytek. Nyní můžete najít nové produkty z naší kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! Známá značka Dona shop vám nabízí vysoce kvalitní zboží. To ale však není vše, u nás vám nabízíme více. U nás v nabídce totiž najdete další skvělé kousky od značky Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.