Jídelní stůl Nordica NST140

Luxusní bytový nábytek Nordica  Dodáváme v dekoru MDF bílý lesk + dodatky dub riviera  ABS hrany součástí  Stůl je... více informací »
Jídelní stůl Nordica NST140
Značka: PSK
6 015 Kč
Ověřit dostupnost
Luxusní bytový nábytek Nordica  Dodáváme v dekoru MDF bílý lesk + dodatky dub riviera  ABS hrany součástí  Stůl je...

Luxusní bytový nábytek Nordica 
Dodáváme v dekoru MDF bílý lesk + dodatky dub riviera 
ABS hrany součástí 
Stůl je rozkládací: 140 – 180cm 
Nábytek je dodáván v demontu 

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
140-180x76x80cm 
 
Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Tento akční kousek jde sehnat právě tu na našem webu umístěný v rubrice jídelní stoly – dřevěné. Najděte si další zboží ze zmíněné kategorie za extra cenu! U zákazníků oblíbený výrobce PSK vám může nabídnout vynikající produkty. A to je teprve začátek. To ale není všechno, u nás vám nabízíme více! U nás totiž najdete více kousků od výrobce PSK. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento akční a ve slevě výrobek Jídelní stůl Nordica NST140 od značky s dobrým jménem PSK najdete aktuálně na webu za báječnou cenu. Nyní pořídíte jen za 6 015 Kč.