Houpací křeslo Sweden, žlutá Velvet

  Moderní a kvalitní křeslo  Kvalitní žinilkový potah Velvet - příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta... více informací »
Houpací křeslo Sweden
Značka: Mjn
9 671 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní křeslo  Kvalitní žinilkový potah Velvet - příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta...

 

Moderní a kvalitní křeslo 
Kvalitní žinilkový potah Velvet – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. 
Dřevené nohy 
Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Zadní část očalouněna originálním potahem

 
Rozměry: (hloubka x šířka x výška) 
101x76x101cm 
  Kvalitní a levný produkt Houpací křeslo Sweden, žlutá Velvet máte možnost koupit bez problémů na stránkách v oblíbené rubrice křesla! Najděte si ještě další produkty z této populární sekce za outletovou cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás další vybrané kousky od výrobce Mjn. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Tato značka Mjn pro vás připravuje kvalitní sortiment.

Velmi oblíbený výrobek Houpací křeslo Sweden, žlutá Velvet od dodavatele s dlouholetou historií Mjn jde koupit aktuálně na našich stránkách opravdu levně! K sehnání zrovna v akci za 9 671 Kč.