Houpací křeslo Sweden, šedá Velvet

  Moderní a kvalitní křeslo  Kvalitní žinilkový potah Velvet - příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní... více informací »
Houpací křeslo Sweden
Značka: Mjn
9 671 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní křeslo  Kvalitní žinilkový potah Velvet - příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní...

 

Moderní a kvalitní křeslo 
Kvalitní žinilkový potah Velvet – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. 
Dřevené nohy 
Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Zadní část očalouněna originálním potahem

 
Rozměry: (hloubka x šířka x výška) 
101x76x101cm 
 
Oblíbený a akční produkt Houpací křeslo Sweden, šedá můžete nakoupit právě teď tady na našich stránkách v oblíbené kategorii křesla! Nyní koupíte nové kousky ze zmíněné rubriky v akci! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás totiž najdete další skvělé produkty značky Mjn. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Výrobce Mjn dlouhodobě nabízí špičkový sortiment. Podívejte se sami!

Tento nejprodávanější kousek Houpací křeslo Sweden, šedá Velvet od spolehlivého výrobce Mjn je k sehnání momentálně v naši nabídce napořád výhodně! Ve skvělé akci za 9 671 Kč.