Elegantní sedačka va tvaru U Elephant, šedá Roh: Orientace rohu Levý roh

Moderní sedací souprava Elephant nyní za TOP cenu!  Cena je platná pro potah jako na fotografii Sedací souprava s kvalitním... více informací »
Elegantní sedačka va tvaru U Elephant
Značka: ARK
31 999 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní sedací souprava Elephant nyní za TOP cenu!  Cena je platná pro potah jako na fotografii Sedací souprava s kvalitním...

Moderní sedací souprava Elephant nyní za TOP cenu!  Cena je platná pro potah jako na fotografii Sedací souprava s kvalitním žinilkovým potahem Soro  Soro – měkká a na dotek příjemná plyšovou struktura. Je vysoce odolná proti oděru a barva nebledne – je odolná vůči světlu. Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh  Na hlavní fotce sedačka v provedení pravý roh Sedací souprava Elephant je rozkládací včetně 2x úložného prostoru  Součástí je funkce relax v rohovém dílu, viz. fotogalerie  Precizní provedení a kvalitní výpln sedáků Stabilní dřevěná konstrukce a pružinové jádro  Dopřejte si kvalitní sedačku za neuvěřitelnou cenu    322x215cm 
Plocha po rozložení: 255x120cm  
Výška sedu: 48cm 
Výška: 110cm     Kvalitní kus Elegantní sedačka va tvaru U Elephant, šedá Roh: Orientace rohu Levý roh můžete pořídit prostě tu umístěný v kategorii uncategorized! Nyní získáte zcela nové produkty ze zmíněné sekce z pohodlí domova! V očích zákazníků populární značka vám může poskytnout vynikající sortiment. Však to vidíte sami! Možná ale hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce ovšem další skvělé zboží od výrobce . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený výrobek Elegantní sedačka va tvaru U Elephant, šedá Roh: Orientace rohu Levý roh od společnosti s výborným jménem ARK naleznete právě teď v naší nabídce v akci! Nyní nakoupíte za 31 999 Kč.