Elegantní sedací souprava Bristol, tmavě šedá Roh: Orientace rohu Pravý roh

Bristol je moderní sedací souprava v kvalitním provedení  Součástí sedací soupravy je funkce polohování záhlavníků  Sedací... více informací »
Elegantní sedací souprava Bristol
Značka: DBK
16 786 Kč
Ověřit dostupnost
Bristol je moderní sedací souprava v kvalitním provedení  Součástí sedací soupravy je funkce polohování záhlavníků  Sedací...

Bristol je moderní sedací souprava v kvalitním provedení  Součástí sedací soupravy je funkce polohování záhlavníků  Sedací souprava je rozkládací a taktéž s úložným prostorem Vyniká kvalitou zpracování, která uspokojí i náročnější zákazníky Jádro je vyplněno pružinami Faliste společně s kvalitní PUR pě›nou Kvalitní výpln sedáků zajištuje pohodlné a příjemné sezení Dodáváme v provedení pravý či levý roh  Potaženo režnou látkou Metro 90   Rozmě›ry
250x155cm 
Plocha po rozložení: 200x120cm     ELEGANTNÍ SEDACÍ SOUPRAVA BRISTOL    Nová sedačka? Měla by být elegantní, funkční, pohodlná a prostě jedinečná? Právě jste takovou našli! Sedací souprava Bristol bude perlou vašeho obýváku. Moderní křivky, pohodlné polštáře, dostatek prostoru pro lenošení, to vše si můžete dopřát! Neváhejte a pospíchejte, obdivné pohledy hostů si budete moct vychutnávat s každou další návštěvou!   Bristol je sedací souprava moderního designu a kvalitního zpracování. Soupravu Bristol dodáváme v provedení pravý nebo levý roh.     
Zlevněný produkt Elegantní sedací souprava Bristol, tmavě šedá Roh: Orientace rohu Pravý roh jde sehnat zrovna na webu umístěný v kategorii uncategorized. Nyní si můžete pořídit skvělé zboží z této populární kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. To ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Podívejte se také na více skvělých produktů od značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento designový kousek Elegantní sedací souprava Bristol, tmavě šedá Roh: Orientace rohu Pravý roh od známého výrobce DBK snadno můžete pořídit na našich stránkách nyní za báječnou cenu! Výhodně za skvělou cenu 16 786 Kč.