Elegantní rohová sedačka Alexis, modrá Monolith Roh: Orientace rohu Pravý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Dodáváme v provedení... více informací »
Elegantní rohová sedačka Alexis
Značka: ROB
20 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Dodáváme v provedení...

 

Moderní a kvalitní sedací souprava
Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Cena je platná pro potah na hlavní fotografii 
Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh 
Zadní část očalouněna originálním potahem jako korpus 
Sedačka v kvalitní žinilkové látce Monolith – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Monolith je látka vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování. Látka se vyznačuje stínováním materiálu.
Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru 

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
270x220x93cm 
Plocha po rozložení: 205x120cm 
Rozměr úložného prostoru: 91x69cm 
Výška sedu: 45cm 
Hloubka sedu: 50cm 
 
 
Akční a ve slevě produkt Elegantní rohová sedačka Alexis, modrá Monolith Roh: Orientace rohu Pravý roh je k sehnání již dnes tady na našich stránkách umístěný v kategorii sedačky rohové. Nyní získáte ostatní zboží ve zmíněné rubrice za skvělou cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce také další prověřené zboží od dodavatele ROB. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární značka ROB nabízí vysoce kvalitní sortiment. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Velmi oblíbený produkt Elegantní rohová sedačka Alexis, modrá Monolith Roh: Orientace rohu Pravý roh od této skvělé značky ROB můžete pořídit momentálně za báječnou cenu! Právě lze objednat jen za 20 999 Kč.