Elegantní box spring postel Eleanor 180×200, zelená

  Moderní box spring postel Eleanor  Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (látka Fresh) Postel je dodávána... více informací »
Elegantní box spring postel Eleanor 180x200
Značka: Mjn
21 492 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní box spring postel Eleanor  Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (látka Fresh) Postel je dodávána...

 

Moderní box spring postel Eleanor 
Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (látka Fresh)
Postel je dodávána včetně středně tvrdých pružinových matrací + topperu 
Součástí je 2x úl. prostor přístupný z boku postele 
Polštářky a deka jsou pouze dekorativní, nejsou součástí 
Celková nosnost je 250kg

 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří dřevěný box (úložný prostor), na něm uložená pružinová matrace typu Bonell a na ní pěnový topper. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
192x210x118cm 
Ložná plocha: 180x200cm
Výška ložné plochy: 54cm 
 
 Oblíbený a kvalitní produkt Elegantní box spring postel Eleanor naleznete zrovna tu na našich stránkách umístěný v rubrice postele 180×200 cm. Nyní můžete koupit zcela nové produkty ve zmíněné sekci za zcela nejnižší cenu! Přední dodavatel Mjn dlouhodobě vyrábí špičkové produkty

Tento levný kus Elegantní box spring postel Eleanor 180x200, zelená od spolehlivého výrobce Mjn snadno pořídíte tady teď právě ve výprodejové akci! Nabídka od 21 492 Kč.