Designová sedací souprava Walter XL Roh: Orientace rohu Levý roh

Moderní rohová sedací souprava Walter  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení ... více informací »
Designová sedací souprava Walter XL Roh: Orientace rohu Levý roh
Značka: STG
45 825 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní rohová sedací souprava Walter  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení ...

Moderní rohová sedací souprava Walter  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení  Dodáváme v provedení pravý či levý roh  Sedačka je rozkládací 270x131cm  Součástí je úložný prostor  Malé dekorační polštářky nejsou součástí  Potaženo žinilkou Serta 20+10   Parametry :
360x280x255x90cm
Výška sedu: 44cm 
Plocha po rozložení: 270x131cm      Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení.  Akční a ve slevě produkt je k získání v pohodě na našich stránkách v rubrice uncategorized. Nyní získáte ještě podobné výrobky z této rubriky za outletovou cenu! Věhlasný výrobce má na skladě vynikající produkty. To však není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Prozkoumejte u nás také další skvělé produkty značky . Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený produkt Designová sedací souprava Walter XL Roh: Orientace rohu Levý roh od známé společnosti STG jednoduše získáte tady a teď za rozumné peníze! Právě teď za cenu 45 825 Kč.