Designová sedací souprava Marcello, zelená Roh: Orientace rohu Levý roh

  Nyní za super akční cenu, která je časově omezena  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii Dodáváme v provedení pravý nebo levý... více informací »
Designová sedací souprava Marcello
Značka: Mrs
23 852 Kč
Ověřit dostupnost
  Nyní za super akční cenu, která je časově omezena  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii Dodáváme v provedení pravý nebo levý...

 

Nyní za super akční cenu, která je časově omezena 
Cena je platná pro potah na hlavní fotografii
Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh 
Sedací souprava Marcello je rozkládací včetně úložného prostoru  
Kvalitní výpln sedáků (HR pěna) pro dokonalé pohodlí 
Návštěvy ocení možnost přespat a vy jednoduché rozkládání 
Kvalitní a pevný potah s dlouhou životností

 
Rozměry: 
295x181x95cm 
Plocha po rozložení: 250x143cm 
 
SEDACÍ SOUPRAVA MARCELLO 
Máte smysl pro detail? Chcete být originální a máte rádi víno? Ptáte se, co to má společného? Odpovědí je sedací souprava Marcello! Tato moderní sedačka se stane třešničkou na dortu ve vašem obýváku. A nejen že není fádní, je i praktická! Pohodlně na ní můžete lenošit nebo i spát. 
 
Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Sedačka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci.  
 
Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení. 
 
Tento kvalitní a levný produkt Designová sedací souprava Marcello, zelená Roh: Orientace rohu Levý roh můžete najít v pohodě tady na stránkách v rubrice sedačky rohové! Mrkněte na parádní výrobky ve zmiňované sekci za super cenu! Významný dodavatel Mrs vám může nabídnout špičkové zboží. Nakupujte, dokud je zboží sladem! To ovšem není vše, náš sortiment je široký! U nás totiž najdete další kvalitní produkty od dodavatele Mrs. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený kus Designová sedací souprava Marcello, zelená Roh: Orientace rohu Levý roh pocházející od značky Mrs snadno můžete získat právě nyní na našich stránkách za výprodejovou cenu. Akční cena 23 852 Kč.