Designová sedací souprava Demon Roh: Orientace rohu Pravý roh

Moderní rohová sedací souprava Demon  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení  Dodáváme v látce... více informací »
Designová sedací souprava Demon Roh: Orientace rohu Pravý roh
Značka: STG
23 532 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní rohová sedací souprava Demon  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení  Dodáváme v látce...

Moderní rohová sedací souprava Demon  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení  Dodáváme v látce jako na hl. fotce Dodáváme v provedení pravý či levý roh  Sedačka je rozkládací 200x145cm  Součástí je úložný prostor  Malé dekorační polštářky nejsou součástí    Parametry :
230x163x88cm
Výška sedu: 45cm 
Plocha po rozložení: 200x145cm      Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení.  Tento akční a ve slevě produkt Designová sedací souprava Demon Roh: Orientace rohu Pravý roh najdete již dnes tu v populární sekci uncategorized. Nyní koupíte jiné kusy z této populární kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka má ve stále nabídkce top zboží. Možná hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více! Mrkněte také na další kvalitní produkty od výrobce . Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Zcela unikátní výrobek Designová sedací souprava Demon Roh: Orientace rohu Pravý roh od přední společnosti STG snadno získáte tady teď právě téměř zdarma! Aktuálně v akci od 23 532 Kč.