Designová sedací souprava Demon Roh: Orientace rohu Levý roh

Moderní rohová sedací souprava Demon  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení ... více informací »
Designová sedací souprava Demon Roh: Orientace rohu Levý roh
Značka: STG
23 532 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní rohová sedací souprava Demon  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení ...

Moderní rohová sedací souprava Demon  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení  Dodáváme v látce jako na hl. fotce Dodáváme v provedení pravý či levý roh  Sedačka je rozkládací 200x145cm  Součástí je úložný prostor  Malé dekorační polštářky nejsou součástí    Parametry :
230x163x88cm
Výška sedu: 45cm 
Plocha po rozložení: 200x145cm      Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení. 
Exkluzivní produkt Designová sedací souprava Demon Roh: Orientace rohu Levý roh lze zakoupit bezstarostně tu na našem webu umístěný v kategorii uncategorized! Vyhledejte si kvalitní kousky z této oblíbené rubriky za báječnou cenu! To není všechno, naše nabídka je široká! Mrkněte také na další skvělé zboží od značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Oblíbený a akční výrobek Designová sedací souprava Demon Roh: Orientace rohu Levý roh od značky s tradicí a dobrou pověstí STG je k sehnání aktuálně na našich stránkách za výhodné peníze! Právě nyní za 23 532 Kč.