Designová sedací souprava Boston Roh: Orientace rohu Pravý roh

Moderní rohová sedací souprava Boston  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení ... více informací »
Designová sedací souprava Boston Roh: Orientace rohu Pravý roh
Značka: STG
35 916 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní rohová sedací souprava Boston  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení ...

Moderní rohová sedací souprava Boston  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení  Dodáváme v provedení pravý či levý roh  Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru  Součástí je funkce polohování záhlavníků  Malé polštářky a přehozy nejsou v ceně  Potaženo tkaninou Salsa 22   Parametry :
275x225x81-96cm
Plocha po rozložení: 205x135cm      Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení. 
Výjimečný a žádaný výrobek lze získat právě na webu v populární rubrice uncategorized. Nyní můžete koupit ostatní kousky ve zmiňované sekci v akci! Významný dodavatel dlouhodobě poskytuje prvotřídní sortiment.

Tento skvělý kousek Designová sedací souprava Boston Roh: Orientace rohu Pravý roh od dodavatele zboží STG jednoduše naleznete momentálně na webu extra výhodně! Cenově vychází na 35 916 Kč.