Designová sedací souprava Blenco Roh: Orientace rohu Pravý roh

Moderní rohová sedací souprava Blenco  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení  Dodáváme v... více informací »
Designová sedací souprava Blenco Roh: Orientace rohu Pravý roh
Značka: STG
23 532 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní rohová sedací souprava Blenco  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení  Dodáváme v...

Moderní rohová sedací souprava Blenco  Sedáky jsou vyplněny pružinami Bonell  Pružinové jádro zajištuje pohodlné sezení  Dodáváme v provedení pravý či levý roh  Sedačka je rozkládací 200x140cm  Potaženo látkami žinilka Monolith 37 + Z37   Parametry :
225x160x89cm
Výška sedu: 44cm 
Plocha po rozložení: 200x140cm      Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení.  Zcela unikátní výrobek Designová sedací souprava Blenco Roh: Orientace je k dispozici aktuálně na webu v oblíbené sekci uncategorized. Získejte podobné produkty ze zmíněné kategorie ve slevě! To však není všechno, u nás nabízíme více. Prozkoumejte u nás další prověřené produkty od značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže. Věhlasný výrobce pro vás připravuje top výrobky

Tento žádaný produkt Designová sedací souprava Blenco Roh: Orientace rohu Pravý roh od společnosti s předním postavením na trhu STG pohodlně seženete teď ve slevě. Nyní zakoupíte za 23 532 Kč.